Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

QUOTE(gabija77 @ 2010 02 15, 13:10)
koks kvapas vyr kvepalu calvin klein obsession night? gal neblogas g.gif nes noriu ji nupirkti dovanu taciau nesu uoscius sio kvapo.

Vyrui tokius per Kalėdas dovanojau, buvo rinkinukas CK miniukų, užsakiau e-pardėj net nežinodama kvapų doh.gif nzn bet man nei vienas iš jų perdaug nepatiko unsure.gif
Man neblogi Tom Tailor kvapai wub.gif
Atsakyti

Labai smalsu, kuo kvepinasi jūsų vyrai rolleyes.gif ax.gif Kokios vyrauja vyriškų kvepalų tendencijos jūsų namuose, kokie naujausi vyrų kvepaliniai pirkiniai ar gautos dovanos. Kokie aruodai ir kokie kvepalai patys mėgstamiausi cool.gif Labai daug klausimų, bet viskas sukasi apie tą patį, apie mūsų brangiausiuosius. biggrin.gif
Atsakyti
Labai gera tema, man ir vis knietėjo pasidomėti, ar sutampa jūsų ir jūsų vyrų skoniai, ar jūs savo antrai pusei renkat kvepalus, ar jie patys? tai gal pasirodom, kuom kvėpinasi jūsų vyrai?
Atsakyti
QUOTE(Miramax @ 2010 03 05, 09:17)
Labai gera tema, man ir vis knietėjo pasidomėti, ar sutampa jūsų ir jūsų vyrų skoniai, ar jūs savo antrai pusei renkat kvepalus, ar jie patys? tai gal pasirodom, kuom kvėpinasi jūsų vyrai?


Sutampa ne tik mano ir vyro, bet ir jo draugų. Vis jiems prireikia ko nors, ką vyrui nuperku.
Kadangi vyras kvepalomanija neserga, tai pasilieku šį malonumą sau - išrinkti kuo jam kvepėti.
Chanel Allure, Guerlain L'instant Pour Homme, Paco Rabanne 1 Million, TF Japon Noir, iš mano kvepalyno jam visai tinka Frapin 1270, Zara Ambar. Galvoju reikės dar jam pasiūlyt pabandyt Armani Ambre Soie ir Cuir Amethyst.
Žinodami mano kvepalinę ligą, jo draugai nerizikuoja jam dovanoti kvepalus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 05 kovo 2010 - 10:00
maniškis irgi pasitiki mano uosle, tai "privalo" lotuliukas.gif pamėgti tai, kas nuperkama, nors kartais duodu pradegustuoti parduotuvėj, tik kad jį sunku ten nusitempti. Užtai mažasis mūsų vyriškėlis noriai kvėpinasi tėvelio kvepalais, tėvelis tik spėja pasižiūrėt, kad buteliuke likę vos vos... doh.gif
einamuoju momentu kvėpinasi šiais:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vis tik jam prilipo mano pasiūlytas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salduke: 05 kovo 2010 - 14:39
maniškis labai banalus, kvepinasi kasdienai šiais:

user posted image
user posted image

" ne kasdienai"
user posted image

Atsakyti
Mano vyrelis kwepinasi:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kosmeta: 05 kovo 2010 - 22:32
mano ponaicio megstamiausi:[IMG]
Musc Ravegeur
user posted image

Terre D'Hermes
user posted image

Frapin 1270
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coromandel: 06 kovo 2010 - 10:00
Maniškis visai neseniai negalėjo nė dienos nesikvepinti L'occitane. Pakaitom rinkdavosi tai vieną, tai kitą:

user posted image
user posted image

Dabar pavargo ir renkasi kitus:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image ir dar keli iš CK
user posted image
user posted image

Naujausias pirkinys:
user posted image

Aš už įvairovę, todėl skatinu neužsiciklinti. ax.gif

Atsakyti
kaip smagu matyti kokie kiekiai ir kokie einami jusu antru pusiu, nes maniskis turi kelis ir beveik visi isnaudoti ziauriai minimaliai, nes kvepinasi po viena ant tieeeek silpna psikiuka kad kartais atrodo tai daro tik todel kad as pasakiau pries kelis metus kad man truksta kvepalu vyrisku kvapo namuose( iki to laiko jis is vis nesikvepindavo.. nors kai susipazinom zinojau kad to nedaro:) )
Atsakyti
Tik keli kvapai MB skyrelyje ir ta tema jam neidomi unsure.gif , tai tenka man rinkti, o butu faina kartu nueiti "pasiuostineti" biggrin.gif , siuo metu siais:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti