Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

QUOTE(Heilė @ 2009 12 24, 11:12)
...ties Opiumu ir apsistojau.

O EDT ar EDP ?
Atsakyti
kiek zinau maniskis kvepinasi su Armani Code biggrin.gif
Atsakyti
MB šiuo metu turimi:
Attitude by Giorgio Armani.
Lacoste Pour Homme.
Hugo XY

Man skaniausiai kvepia Attitude wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 28 gruodžio 2009 - 20:16
gal kuri zinot, kurie kvepalai panasus i hugo boss by boss? nes maniskis niekaip nenulipa nuo ju, doh.gif jau man paciai jie pabodo biggrin.gif tai sugalvojau padovanoti kitus, bet jei labai kvapas skirsis zinau kad nesikvepins... gal ka patarsit g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Galvoju vyrui padovanot Dior Fahrenheit kvepalus,internete žiūrineju ir matau-tie patys kvepalai,skirtingi buteliukai g.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
o talpa ta pati? gal talpa skiriasi del to ir buteliukai gali minimaliai skirtis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabija77: 27 sausio 2010 - 08:31
QUOTE(gabija77 @ 2010 01 27, 10:30)
o talpa ta pati? gal talpa skiriasi del to ir buteliukai gali minimaliai skirtis smile.gif


Talpa ta pati,gal tie kvepalai naujesnio leidimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(pikciurniene @ 2010 01 27, 13:10)
Talpa ta pati,gal tie kvepalai naujesnio leidimo g.gif



bet matai skiriasi ir uzsarai eau de toillet ant vieno ant kito nera to, gal kitas parfum del to skirias g.gif keik zinau buteliukai gali skirtis, bet uzmusk neatsimenu kodel doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pikciurniene @ 2010 01 27, 00:54)
Sveikos,
Galvoju vyrui padovanot Dior Fahrenheit kvepalus,internete žiūrineju ir matau-tie patys kvepalai,skirtingi buteliukai g.gif
user posted image user posted image

Kiek tokie kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(pikciurniene @ 2010 01 27, 11:10)
Talpa ta pati,gal tie kvepalai naujesnio leidimo g.gif

Mano 50ml yra tokie kaip antroj foto.
Labai geras kvapas, kartais ir pati jais pasikvepinu wub.gif
MB labai patinka Gaultier2, Very irresistible zalias, Givenchy PI. visi jie mano galva ir moterim puikiai tinka wub.gif uz tai abu dalijames biggrin.gif
Papildyta:
Man tai ir MB ypac nepatinka visi tie vandeneliai, kaip Versace zydri, visokie gaivus arbuziniai kvapai ne mums smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingakalnis @ 2009 05 24, 12:20)
maniškiui patiko
user posted image

crazygirl -  esu uosčius, labai  neblogi jie  rolleyes.gif

Sitie nerealus, turejo maniskis, bet pabodo, o dabar vel sako noretu biggrin.gif
Atsakyti
gal kurios vyriskis naudoja hugo boss pure kvepalus? jei taip parasykit i az noriu paisklausti del vieno buteliuko dizaino detales....nes man truputi kelia itarima..
Atsakyti
koks kvapas vyr kvepalu calvin klein obsession night? gal neblogas g.gif nes noriu ji nupirkti dovanu taciau nesu uoscius sio kvapo.
Atsakyti