Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

mano vyrui patinka sitie - Paco Rabanne 1 Million.
user posted image

o dabar galvoju kokius cia jam padovanoti ar CD Fahrenhent ar D&G the one 4u.gif
O kaip jums - Calvin Klein Euphoria 4u.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martulia: 16 gruodžio 2009 - 15:03
QUOTE(martulia @ 2009 12 16, 15:59)
mano vyrui patinka sitie - Paco Rabanne 1 Million.
user posted image

o dabar galvoju kokius cia jam padovanoti ar CD Fahrenhent ar D&G the one 4u.gif
O kaip jums - Calvin Klein Euphoria 4u.gif ?


Ir paco rabanne ir calvin kleiv kvepaliukai dieviski wub.gif
mano vyras dbar kvepinasi http://www.parfumexp...shop/item/l3484 labai skanus smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(martulia @ 2009 12 16, 14:59)
mano vyrui patinka sitie - Paco Rabanne 1 Million.
user posted image

o dabar galvoju kokius cia jam padovanoti ar CD Fahrenhent ar D&G the one 4u.gif
O kaip jums - Calvin Klein Euphoria 4u.gif ?


D&G The One saviškiui nupirkau dovanų, geras kvapas,labai man jie patinka, žinau, kad ir jam patinka, o Calvin Klein Euphoria taip pat verti dėmesio, man juose pipiriukai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
buvau siandein uostyti vyrisku kvepaliuku dovanai.... na zinau kad MB patiko armani code... bet ju kainyte labai kandziojasi, gal zinote kokiu panasiu ir bent iki 120lt? arba nebutinai panasiu bet skaniu uz tokia akina? blush2.gif uosciau visokius, bet ju lb daug ir kvapo jau nebesupratau...
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2009 12 18, 21:40)
buvau siandein uostyti vyrisku kvepaliuku dovanai.... na zinau kad MB patiko armani code... bet ju kainyte labai kandziojasi, gal zinote kokiu panasiu ir bent iki 120lt? arba nebutinai panasiu bet skaniu uz tokia akina?  blush2.gif uosciau visokius, bet ju lb daug ir kvapo jau nebesupratau...

Jei laiko turite, pirkite per tarpininkes, kainuotu Armani Code apie 120 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2009 12 18, 23:53)
Jei laiko turite, pirkite per tarpininkes, kainuotu Armani Code apie 120 lt  4u.gif


oho, o tai kur cia rasti tas tarpininkes? ir ar tada speciau iki kaledu?
Atsakyti
Pirkau vyrui pasiskaičiusi anotacijas pagal savo sugedimo laipsnį - visko daug, įspūdis geras, pigu, o kaip bus, parašysiu po Kalėdų biggrin.gif

user posted image

This scent possesses a blend of Aquacoral, Grapefruit, Mandarin, White Lavender, Cardamom, Bay Rum Accord, Cinnamon, Nutmeg, Davana, Suede, Virginian Cedarwood, Sandalwood, Guaiac Wood, Kashmir Wood, Vanilla, Tonka Bean.
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2009 12 19, 00:12)
oho, o tai kur cia rasti tas tarpininkes? ir ar tada speciau iki kaledu?

Tarpininkės

Iki Kalėdų jau niekaip nespėsite.
Atsakyti
QUOTE(FREDUCI @ 2009 12 19, 00:12)
Pirkau vyrui pasiskaičiusi anotacijas pagal savo sugedimo laipsnį - visko daug, įspūdis geras, pigu, o kaip bus, parašysiu po Kalėdų biggrin.gif


Lauksim atsiliepimu mirksiukas.gif
Mano ozkai niekas netinka. Ka rodau, jam viskas nepatinka. Pasibaisejes mano kvepalais. Nieka neismano irnesakyk.gif
Atsakyti
O gal kas nors šituos žinot? Thierry Mugler - B*Men. Man tai labai patiko.
http://parfumku.biz/..... 2-859661.jpg
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2009 12 19, 11:29)

Mano ozkai niekas netinka. Ka rodau, jam viskas nepatinka. Pasibaisejes mano kvepalais. Nieka neismano  irnesakyk.gif


Maniškiui - atvirkščiai biggrin.gif Jam visi geri, man vyriškų pasiūla tai tragedija kvadratu doh.gif Agurkai, tas vyriškas fresh nubanalėjęs iki begalybės, arba aš visiškai nesiorientuoju vyriškuose kvepaluose, kas labai tikėtina.... žodž, perėjau parduotuves ir radau tik porą Angelo versijų (Pure Mult - wub.gif Man.) ir Opiumą. Va, ties Opiumu ir apsistojau. Bet Kalėdoms, aišku, jau nespėjau.... smile.gif
Atsakyti
paco rabanne black XS super, kas turejo reikalu su jais?wink.gif
Atsakyti