Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepinasi mūsų vyrai

Versace " Man " wub.gif žyydras tas butelis .. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mielos mamos, jūs už kuriuos: Chanel Égoïste ar Chanel Allure Homme Sport? Aš neapsisprendžiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Venice89 @ 2009 12 14, 14:47)
Mielos mamos, jūs už kuriuos: Chanel Égoïste ar Chanel Allure Homme Sport? Aš neapsisprendžiu  ax.gif


Uosčiau abu, kai ieškojau kvepalų savo vyrui. Man pasirodė, kad Chanel Egoiste yra "seno vyro" kvapas lotuliukas.gif , o Chanel Allure Sport, gaivūs, jaunam vyrui, ypač tinka vasarai.
Man neblogas pasirodė Chanel Platinum Egoiste.
O nupirkau YSL L'Homme biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Venice89 @ 2009 12 14, 14:47)
Mielos mamos, jūs už kuriuos: Chanel Égoïste ar Chanel Allure Homme Sport? Aš neapsisprendžiu  ax.gif


Man sitie Chanel Allure Homme Sport wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2009 12 06, 20:45)
Merginos, ar galite patarti kokius padovanoti vyrui kvepalus. Aš manau, kad jam tiktų tokie "tvirto, galingo vyro" kvepalai (žinau, kad labai juokingai rašau, bet manau, jog reikėtų ne jaunuoliškai gaivių, o tokių "su kabliu" kvapo, sunkesnio, charakteringo). Man atrodo, kad mano vyrui netinka muskusiniai kvepalai, citrusiniai tinkami vasarai, pernelyg saldžių irgi nesinori. Rašykite prašau savo nuomonę, aš susidarysiu sąrašą, nueisiu į pardę ir išuosčius nuspręsiu.

siulyciau siuos,tikrai neordinarus kvapas,odos+medienos,prabangus,vyriskas..nemoku gerai paaiskint biggrin.gif jokiu citrusu,jokio saldumo
http://www.fragranti...-Homme-691.html
Atsakyti
QUOTE(Incredible Me @ 2009 12 14, 15:51)
siulyciau siuos,tikrai neordinarus kvapas,odos+medienos,prabangus,vyriskas..nemoku gerai paaiskint biggrin.gif  jokiu citrusu,jokio saldumo
http://www.fragranti...-Homme-691.html


Ačiū už nuomonę,nueisiu pauostyti ir gal tai bus ateities pirkinys smile.gif
Atsakyti
Lydausi nuo Dior FAHRENHEIT'u wub.gif wub.gif

user posted image

QUOTE(Kosmeta @ 2009 09 21, 19:39)
Givenchy Pi gana saldus...juos perka daugiau moteriskes sau nei vyrukams  mirksiukas.gif

doh.gif biggrin.gif , tai va va ,rinkau rinkau ir as juos apsimiegojus Mamai , nupirkau rolleyes.gif .O poto tik issiaiskinau ,kad vyriski- doh.gif doh.gif dziaugesi tetis doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inguti: 14 gruodžio 2009 - 16:15
QUOTE(Interdiz @ 2009 12 14, 15:14)
[size=1][/size]

Uosčiau abu, kai ieškojau kvepalų savo vyrui. Man pasirodė, kad Chanel Egoiste yra "seno vyro" kvapas  lotuliukas.gif , o Chanel Allure Sport, gaivūs, jaunam vyrui, ypač tinka vasarai.
Man neblogas pasirodė Chanel Platinum Egoiste.
O nupirkau YSL L'Homme biggrin.gif

thumbup.gif
YSL L'Homme taip pat labai geras kvapas, tik mano tėvelis jau jais kvepia, vyrui nedovanosiu.
Atsakyti
Sveikos,
ar bandėte šį vyrišką kvapą, kokie atsiliepimai
http://www.kosmetika...tte.html?lang=2
Atsakyti
Kaip tik matau, kad Kristutej Fahrenheito rinkinukas bus 200 lt Kaledu proga. Gal sakau kam aktualu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2009 12 14, 16:15)
Lydausi nuo Dior FAHRENHEIT'u wub.gif  wub.gif

thumbup.gif superiniai kvepaliukai!!!
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2009 12 15, 17:29)
Kaip tik matau, kad Kristutej Fahrenheito rinkinukas bus 200 lt Kaledu proga. Gal sakau kam aktualu  ax.gif

Gal kas apibudintumet si kvapa g.gif Kokiam vyrui jie labiausiai tiktu?
Atsakyti