Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas spiegia, cypia, bet neverkia

Neradau jokios panasios temos, tai pagalvojau reikia uzvest. Gal pas ka panasios problemos buvo. O gal tai ir ne proglemos. Mums 4 menesiai ir vaikutis ismoko spiegti ir klykti. Lyg ir nepsakysi kad jam ka skauda, nes tas klyksmas i verksma is tolo nepanasus. Anksciau labai graziai guguodavo. O dabar keiti sauskelnias - spiegia, zaidzia su barskalu - tyli tyli ir spiegia, sokineja sokliuke - pasijuokia biski ir vel spiegia... Jau pradedu galvot gal jam kas negerai... O ir paciai galva skauda po tokios dieneles, kai klausaisi klyksmu.
Skaiciau kad kai vaikas cypia reikia jam sudaryti salygas issiriekti, bet kad 4 men kudikeliui turbut nelabai paaiskinsi kad sedek cia kambaryje ir rek vienas.. Tai vat ir nzn ka cia daryti mums su tuo spiegimu.
Atsakyti
Labukas, o tai jis spiegia is pykcio ar tiesiog spiegia? smile.gif Nes tokio amziaus vaikiukas jau mokinasi visokius garsus leisti ir jam tiesiog gal smagus tas spiegimas mirksiukas.gif mano vaikinukas irgi labai megdavo garsiai spiegti rekti, bet ne piktai o tiesiog taip jis klausydavo koks cia garsas gaunasi. O, kad palikti ir tegu spiegia jei tai is pykcio dar tokiam amziui tikrai nepades, nes jie dar nemoka manipuliuti tokie maziukai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinka: 04 kovo 2010 - 16:14
ziurek jo nuotaika jei jis zaisdamas linksmai spygauja tai jis tiesiog linksmai leidzia laika,o jei piktai tai reik uzsiimt gal nuobodu jam.seip manau kad normalu,manoji ir anksciau guguodavo kazka o dabar tik paspygauja linksmai bet dar negarsiai ir labai trumpi tie jos cypt manau kai ismoks tai jau spiegs ant visu namu lotuliukas.gif .nieko praeis tas laikotarpis ir vel guguos mirksiukas.gif
Atsakyti
Manoji pradejo spiegti cypti, nuo 5 men. Salia net sedeti neimanoma, taip ausis skauda... biggrin.gif Bet man taip juokinga, zaidzia su barskuciais, ir kaip uzcyps, patyles ir vel ;DD Manau nieko blogo, kiek skaiciau, taip vaikai lavina balsa, ruosiasi kalbejimui. smile.gif
Atsakyti
Gal tai naujas vaiko atradimas.
Pas mus irgi apie 4menesi tokia manija buvo uzejusi,bet po poros savaiciu baigesi.
Atsakyti
QUOTE(kaatyteaa @ 2010 03 04, 17:34)
Manoji pradejo spiegti cypti, nuo 5 men. Salia net sedeti neimanoma, taip ausis skauda...  biggrin.gif  Bet man taip juokinga, zaidzia su barskuciais, ir kaip uzcyps, patyles ir vel ;DD Manau nieko blogo, kiek skaiciau, taip vaikai lavina balsa, ruosiasi kalbejimui.  smile.gif

Maniškis lygiai taip pat elgiasi ir nuo tokio pat laiko pradėjo spygaut biggrin.gif aš taip pat manau, kad vaikas išbando visokias naujoves, tyrinėja save, įtariu praeis kiek laiko ką nors kita sugalvos lotuliukas.gif
Atsakyti
na pasiskaiciau cia ka raso kitos mamytes tai apsiraminau smile.gif nes jau galvojau gal jam su nervais kas blogai... nes spiegia tiek is dziaugsmo tiek is pykcio, tik kad skirtingai kai dziaugiasi ir skirtingai kai pyksta g.gif aciu mamytes uz informacija! 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau ieškoti, kas čia mums atsitiko su tuo rėkimu, žiūriu, mes ne vieni tokie smile.gif Tikiuosi, tikrai po poros savaičių viskas praeis, nes dabar tą skardų cypimą girdi ir kaimynai rolleyes.gif
Atsakyti
Musiskis tai pradejo cypauti ir rekti (nepyktai) gal nuo kokiu 9 men. bet jam tas taip patinka kad siaubas juokas toks ima thumbup.gif ir kai bandai jam emituot su to cypimu tai jis pradeda dar labiau cypauti thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Musiskis pradėjo spygauti pries pora savaičių, matyt kai 4 men suejo. Bet jis taip reiškia nepasitenkinimą pas mus. Pvz kai į kėdutę isodinu, jis pazaidzia ir kai jau darosi nuobodu tai cypimais ir spiegimais bando atkreipti dėmesį, kas jam labai sekasi smile.gif na o jei niekas ilgai neprieina tada verkšlenti pradeda, bet nepiktai smile.gif o guguoti irgi nustojo pradėjęs spygauti, kažin kodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukez @ 2010 03 11, 18:07)
Pradėjau ieškoti, kas čia mums atsitiko su tuo rėkimu, žiūriu, mes ne vieni tokie smile.gif Tikiuosi, tikrai po poros savaičių viskas praeis, nes dabar tą skardų cypimą girdi ir kaimynai  rolleyes.gif

manau kad viskas gerai tiems leliukams su cypavimais smile.gif

mano maze ir cypauja smile.gif stengiasi dar kaip.. akytes net primerkia ir cypt buna:) tada nutyla, po kiek laiko vel cypsiukas smile.gif man grazu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurackaaa: 14 kovo 2010 - 21:10
Pastebėjau, kad daugumai reik iškęsti šį išbandymą biggrin.gif Tikrai galva kvadratinė po kelių valandų spiegimo doh.gif
Atsakyti