Įkraunama...
Įkraunama...

Bulvių tarkavimo mašina

skaniausias kugelis,cepelinai,vedarai gaunasi kai bulves tarkuoji rankytem.....cia jau simta kart patikrintas dalykas. Mano vyras visada tarkuodavo bulves pats,bet gaila man jo ranku po to tarkavimo, visos kraujuotos,tai teko pirkt tarkavimo masina. Musu lietuviu gamybos,nusiskundimu neturim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deluxe: 23 gruodžio 2010 - 14:07
QUOTE(deluxe @ 2010 12 23, 14:06)
skaniausias kugelis,cepelinai,vedarai gaunasi kai bulves tarkuoji rankytem.....

aš pastebėjus tik, kad bulviniai blynai skanesni iš rankom tarkuotų bulvių, o visa kita - jokio skirtumo man unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2010 12 23, 15:06)
skaniausias kugelis,cepelinai,vedarai gaunasi kai bulves tarkuoji rankytem.....cia jau simta kart patikrintas dalykas. Mano vyras visada tarkuodavo bulves pats,bet gaila man jo ranku po to tarkavimo, visos kraujuotos,tai teko pirkt tarkavimo masina. Musu lietuviu gamybos,nusiskundimu neturim.



Čia Jūsų subjektyvi nuomonė. 4u.gif
Mano šeimynai jokio skirtumo, ar rankom ar mechaniškai. Viskas priklauso nuo tarkių paruošimo terminiam apdorojimui. Jei tinkamai įdėsi druskos ir kepant bulvinius blynus mokėsi juos iškepti traškius- va tada tikrai bus skanu. Tas pats ir su cepelinais- jei mėsytė bus skaniai paruošta nepesūdyta neperpipirnta ir etc- tai ir cepai bus skanūs.
Atsakyti
o tai kiek tos lietuviskos tarkavimo masinos kainuoja? kur ju yra? gavom kaledu proga pinigeliu tai ieskom praktiskos dovanos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(antanina22 @ 2010 12 27, 15:23)
o tai kiek tos lietuviskos tarkavimo masinos kainuoja? kur ju yra? gavom kaledu proga pinigeliu tai ieskom praktiskos dovanos  lotuliukas.gif

Kazkur 160 lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antanina22 @ 2010 12 27, 14:23)
o tai kiek tos lietuviskos tarkavimo masinos kainuoja? kur ju yra? gavom kaledu proga pinigeliu tai ieskom praktiskos dovanos  lotuliukas.gif

aš mačiau Maximoj, kaina 209 ar 229 g.gif

QUOTE(EURIKA @ 2010 12 27, 15:21)
Kazkur 160 lt. smile.gif

kur?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 27, 17:21)
aš mačiau Maximoj, kaina 209 ar  229  g.gif
kur?


manau gariunuose tiek kainuotu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 12 27, 18:42)
manau gariunuose tiek kainuotu  4u.gif

o jų ten yra?
Atsakyti
QUOTE(antanina22 @ 2010 12 27, 15:23)
o tai kiek tos lietuviskos tarkavimo masinos kainuoja? kur ju yra? gavom kaledu proga pinigeliu tai ieskom praktiskos dovanos  lotuliukas.gif

Sveikos, jų savikaina 164 lt. O parduotuvėse, žinoma, brangiau.
Atsakyti
Vienintelė viltis turbūt laukt kokios akcijos atrakcijos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 12 27, 20:21)
o jų ten yra?

kazkada tikrai maciau, tai manau turetu buti ir dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(antanina22 @ 2010 12 27, 16:23)
o tai kiek tos lietuviskos tarkavimo masinos kainuoja? kur ju yra? gavom kaledu proga pinigeliu tai ieskom praktiskos dovanos  lotuliukas.gif


Pirkom Akropoly Elektromarkt uz 189 lt lygtais g.gif ax.gif prieš 2metus.
Atsakyti