Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo saulės

aš naudoju sezamų aliejų, niekada nenaudoju tų cheminių apsaugų schmoll.gif kažkur skaičiau, kad jie labiau kenkia, nei kad būti saulėj nieko neužsitepus ant odos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivisima @ 2011 08 08, 21:08)
aš naudoju sezamų aliejų, niekada nenaudoju tų cheminių apsaugų schmoll.gif kažkur skaičiau, kad jie labiau kenkia, nei kad būti saulėj nieko neužsitepus ant odos doh.gif

mes naudojam Forever firmos apsauginį kremuką,bet reikės ateinančią vasarą pabandyti sezamų aliejų mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai naudoju ir jums siulau Aubrey organics yra ir vaikams bei jautria oda turintiems zmonems.

Ir uzsisakykit is Iherbo ten zymiai pigiau viskas nei pas mus sveiku produktu parduotuvese.

Sitie du kremai yra EWG.org sarase tarp rekomenduojamu naudoti odai nekenkianciu kremu.
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2012 03 05, 15:13)
As tai naudoju ir jums siulau Aubrey organics yra ir vaikams bei jautria oda turintiems zmonems.

Ir uzsisakykit is Iherbo ten zymiai pigiau viskas nei pas mus sveiku produktu parduotuvese.

Sitie du kremai yra EWG.org sarase tarp rekomenduojamu naudoti odai nekenkianciu kremu.

thumbup.gif Aš šitus irgi užsisakius. Iš pradžių dar galvojau SPF15 tropinių vaisių kvapo imt, bet visgi pasirinkau SPF30. Laukiu vasaros pasiruošus. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Daivisima @ 2011 08 08, 21:08)
aš naudoju sezamų aliejų, niekada nenaudoju tų cheminių apsaugų schmoll.gif kažkur skaičiau, kad jie labiau kenkia, nei kad būti saulėj nieko neužsitepus ant odos doh.gif

Kenkia, jeigu yra cheminės apsaugos. Reiktų labai žiūrėt kremo sudėtį, kad būtų su Zinc oxide, Titanium dioxide arba su abiem. Aišku, ir į kitas kremo sudedamąsias dalis reikia dėmesį atkreipt.
Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2012 03 05, 15:25)
thumbup.gif Aš šitus irgi užsisakius. Iš pradžių dar galvojau SPF15 tropinių vaisių kvapo imt, bet visgi pasirinkau SPF30. Laukiu vasaros pasiruošus.  ax.gif
Papildyta:

Kenkia, jeigu yra cheminės apsaugos. Reiktų labai žiūrėt kremo sudėtį, kad būtų su Zinc oxide, Titanium dioxide arba su abiem. Aišku, ir į kitas kremo sudedamąsias dalis reikia dėmesį atkreipt.



geriau sintetine apsauga ar vezys, pigmentines demes, rauksles. man spf 20 apsaugos neuztenka. renkuosi sintetika, bet sveika oda be apgamu ir pigmentiniu demiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 03 07, 01:57)
geriau sintetine apsauga ar vezys, pigmentines demes, rauksles. man spf 20 apsaugos neuztenka. renkuosi sintetika, bet sveika oda be apgamu ir pigmentiniu demiu rolleyes.gif


O kazin ar yra kokios firmos organic serijos su spf 50? g.gif
Atsakyti
Gal galit pasiulyti koki oil free veido krema nuo saules spf 30-50 ?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 03 09, 09:14)
Gal galit pasiulyti koki oil free veido krema nuo saules spf 30-50 ?



Lauryna, o kaip tu įsivaizduoji tą "oil free"? smile.gif Gryną Zinc oxide, Titanium dioxide?
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 03 07, 01:57)
geriau sintetine apsauga ar vezys, pigmentines demes, rauksles. man spf 20 apsaugos neuztenka. renkuosi sintetika, bet sveika oda be apgamu ir pigmentiniu demiu rolleyes.gif

Yra tyrimų, kad sintetinė apsauga sukelia vėžį.
Be to, nėra kremo, kuris sulaikytų spindulius 100%. Be to, skirtumas tarp SPF 30 ir aukštesnių yra pakankamai mažas.
SPF 2 sulaiko iki 50% UVB spindulių
SPF 10 - 90%
SPF 15 - 93%
SPF 20 - 95%
SPF 30 - 96.7%
SPF 60 - 98.3%
Kiek man tekę susidurt, kremų su Zinc oxide / Titanium dioxide aukščiausias SPF būna 30, kad yra pakankamai gerai.
Atsakyti
o ka manot apie seba med arba spirig apsaugas nuo saules vaikams, ar juose dayg kenksmingu medziagu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomawru: 24 balandžio 2012 - 16:51
Gal daug kam irgi atsakys i iskilusius klausimus..praeita vasara pirkau is Holos eko krema nuo saules. Pardaveja paaiskino, kad ju savininkai i lentynas deda tik jau isbandytas ir gerai isstudijuotas prekes ir patikino, kad sis Soleo organics kremas puikus. Pasitikejau, nusipirkau..taciau nesusizavejau..tiek mes su vyru, tiek musu 5 men. mazylis buvome paraude, nors buvome po pusine palapine..sunkiai tepesi, o paskaicius si straipsni supratau kodel taip nutiko..nebuvau susimasciusi apie tinkama paruosima.
http://aromata.lt/ko...ir-alternatyvos

Atsakyti
Šiek tiek reiktų taisyti aromatos straipsnį. Apsaugą reikia rinktis pagal savo odą, man pvz. visada 4-6 spf gana, nenudegu, tik veidą nuo saulės labiau saugau, ir geriausia jį saugot ne kremais, o kepure, pavėsiu. Dar paskaitykit čia
http://www.delfi.lt/...i.d?id=58480464
ir labai visiems siūlau paskaityt angliškai šitas mintis ir faktus
http://articles.merc...20326_DNL_art_1
Kenkia ne tiek pačios apsauginių kremų sudedamosios dalys, kiek tai, kad nepasigamina vitaminas D, saugantis nuo vėžio ir ligų. Reikia saulės saugotis, faktas, bet neperdėtai, kiekvienam labai individualiai 4u.gif
Atsakyti