Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo saulės

ohmy.gif žadėjau Aubrey apsauginį kremą pirkti, dabar nebežinau ar verta... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 03 24, 17:47)
ohmy.gif žadėjau Aubrey apsauginį kremą pirkti, dabar nebežinau ar verta...  rolleyes.gif

Matot, jeigu jūs sau norite ir turite kantrybės, jei dar ant kokio gulto gulėti privengiant tiesioginės saulės, tai gal būtų ir nieko g.gif Ir neaišku kaip tas "Aubrey" g.gif

Su vaikais viskas kitaip..jie juda, kruta, smėliu drabstosi, žaidžia, voliojasi, n kartų maudosi biggrin.gif
Iki šios dienos pamenu tą išprotėjimą doh.gif Tepiau kas 20 min., nes akivaizdžiai mačiau, kad neveikia, oda raudo akyse, jei tik pabandydavau ilgėliau netept..o riebūs nuo tokio kiekio kremo, tas kremas toks baltas, sunkiai paskirstomas, smėlio sluoksnis ant odos..aš tą smėlį bandau rankšluostuku nubraukti, odą braižo, vaikai klykia doh.gif Tokio beprotanamio prie jūros dar niekad nebuvo mūsų šeimoje doh.gif
Vyras paklausė "čia apsauga nuo saulės", sakau 'taip'. Senu įpročiu išsitepė vienąkart ir leido laiką saulėje, kai grįžo namo blink.gif Pamačiau, kad žiauriai nusvilęs ir taip nusvilęs, kad luposi keliais sluoksniais po to, mane keikdamas ką jam daviau blush2.gif To niekada nebūdavo su nenatūraliu kremu..
Atsakyti
doh.gif vaje... nu nebežinau dabar ką daryt... unsure.gif Apsauginiai, bet nė velnio neapsaugo.. doh.gif tai kokia prasmė tepti... unsure.gif
Atsakyti
skaiciau kad alyvuogiu aliejus yra apsauga nuo saules...
Atsakyti
Aš kadangi jau buvau nusipirkau, tai naudojau. Bet galiu pasakyti, kad realiai man pasirodė tinkama tik neilgam pabuvimui saulytėje, pvz. einant į miestą pasitepti veiduką ar rankas, kojas ax.gif Bet pliaže, gamtoje būti ir tikėti, kad tikrai esate 100 proc. apsaugotos schmoll.gif
Dar neradau tinkamo verysad.gif Bandžiusi tik Dr. Hauschka ir mėginukus "Green people". Viens ir tas pats...
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 03 24, 20:51)
skaiciau kad alyvuogiu aliejus yra apsauga nuo saules...


nelabai tikiu, kad apsaugotų, na gal šiek tiek.. Be to, labai nesmagu riebaluota oda mėgautis saulute... schmoll.gif
Atsakyti
Weleda nuo 2009 vasaros nebegamina priemonių, apsaugančių nuo saulės. Priimta ES direktyva, kuri nustato standartus šioms priemonėms, ir Weleda nebegali pagaminti natūralių priemonių, atitinkančių šiuos standartus.
Šaltinis: Weleda Magazine http://www.weleda.fi...pdf/wm09_Fi.pdf
Atsakyti
esu naudojus Sante apsauginį losjoną, bet jis beveik nesusigerdavo schmoll.gif
Atsakyti
Mes su vyru pernai naudojom Kiss My Face firmos 'sun spray oil' aliejuka apsaugai nuo saules (berods SPF30) - galiu pasakyt, kad mums jis super: nebuvo bjauraus lipnumo, kai viskas prie kuno limpa, nenudegem, nesilupom. Man tikrai patiko ir tiko (esu baltaode, itin greitai nudeganti, bet neideganti). Vienintelis minusas gal tik tas, kad aliejukas (kazkiek pablizga oda, jei daugiau uztepi), bet kai papludimyje, tai jokio skirtumo, o i miesta einant norisi kazko kito....

QUOTE(rytorasa @ 2010 03 25, 12:16)
nelabai tikiu, kad apsaugotų, na gal šiek tiek.. Be to, labai nesmagu riebaluota oda mėgautis saulute...  schmoll.gif


Manau apsaugotu kokiais pora SPF - o kaip reali apsauga tai nemanau, kad vien tokios priemones veiktu.... Kitas dalykas, aliejum apsitepus turbut galima ir zalos odai padaryt ant saulutes...
Atsakyti
QUOTE(Kūlverstukas @ 2010 03 25, 14:43)
Weleda nuo 2009 vasaros nebegamina priemonių, apsaugančių nuo saulės. Priimta ES direktyva, kuri nustato standartus šioms priemonėms, ir Weleda nebegali pagaminti natūralių priemonių, atitinkančių šiuos standartus.
Šaltinis: Weleda Magazine http://www.weleda.fi...pdf/wm09_Fi.pdf

va va, natūraliai nebent molį teptis jaučiu, ale vaizdelis nekoks būtų ph34r.gif hihihi.gif

o ką vaikams, tokio ekologiškesnio šiek tiek rolleyes.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belle femme: 22 balandžio 2010 - 12:02
O ką manot apie šį?
http://www.ecoland.l...p?id_product=99

Kažkaip norisi vaikams natūralesnį pirkt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 03 24, 17:58)
Aš pernai naudojau Dr. Hauschka kelių rūšių priemones nuo saulės ir visgi šiemet negadinsiu atostogų ir naudosiu jaučiu įprastas, nenatūralias priemones.

Vienas vargas ir absurdas buvo doh.gif Senai taip nervinausi atostogų metu....kaip aš sakau - nemačiau nei jūros, nei pasimėgavau poilsiu doh.gif  Vaikų kūneliai lipnūs, tie kremai kažkokie riebūs, nesusigeria, tuoj abu smėliu apsineša, tas smėlis sunkiai nusivalo, nennubyra nudžiūvęs, toks jausmas, kad klijais būčiau ištepus, nebent nuprausti...kas kelioliką minučių tepliok, nes svilti odelė pradėjo net pavėsyje doh.gif Vyras tai konkrečiai pyko dėl to mano natūralumo smile.gif Pažadėjau sau nebeeksperimentuoti, dėl dviejų savaičių nenatūralios apsaugos nenumirsime...norisi atostogų, o ne rūpesčio doh.gif
Tikrai labai nusivyliau tom priemonėm.


Keista g.gif o mums tiko, vasaros pradžioje pirkau Hauschkos purškiamą - labai patiko, likutį Palangoj sunaudojau, o į Turkiją vežiausi Weledos, tai purškiamas labiau patiko - patogiau teptis, nei vienas nenusvilom (kai tepėmės, nes jei nepasitepi, nėra ko kaltinti), gal ir lipnus kūnas, bet ir nuo sintetinių su didesniu spf man būdavo lipnus, gal tik mažiau. Palangoj tas lipnumas daugiau jautėsi, nes Turkijoj - žvyras prie jūros, tai jokio skirtumo mirksiukas.gif
Atsakyti