Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo saulės

as klausiau pas onkodermotologa santariskese, kas yra patikimiausia ir ekologiskiausia - taukai, geriausia zasu bigsmile.gif nebandziau dar. bet mociutes sake, kad toki dalyka naudodavo, kai eidavo i laukus senais laikais. saules nepraleidzia riebalai. visu kremu sudetis viena, tik su tam tikrais priedais. jokio stebuklo nera. siunciausi eko is usa, kai daugiau atostogaudavom uzsienyje. lt stengiames buti pavesyje per pika. o kai uv lygis jau apie 3-4 nebesitepam niekuo
Atsakyti
Gal kas žinot kur LT galima isigyt naturado kremų nuo saulės?
Atsakyti
QUOTE(gitancikas @ 2012 08 26, 21:32)
user posted image
Superinis kremas nuo saulės. thumbup.gif

Senokas įrašas, bet vis tiek gal kas atsakys 4u.gif ar pasitepus šiuo kremu lieka ta balta plėvelė ar viskas susigeria be problemų?
Atsakyti
atsakymas bendrai del baltumo pleveles: kuo kremas turi didesni SPF, nuo pnsh 35, tuo baltesne plevele dengiasi ant kuno;
Atsakyti
Sveikos,
isbandem ir mes alphanova kremuka, nes visai neblogi atsiliepimai buvo...
Bet man visai nepatiko, ir nors parduotuvej pardaveja tikino jog jis nepalieka jokios baltos pleveles, mums jis ja paliko ir dar kokia. Visas kunas baltai melynas doh.gif
Ir kas svarbiausia netaip lengvai ji ir atplausi doh.gif nezinau ar ryšiuosi toki vaika i pleza vestis nes juk istept is anksto reikia...
Kalbu konkrečiai apie va tokį
user posted image

Aisku gal geriau baltas vaikas nei priteptas chemija, bet sitokio vaizdo pasitepus nesitikejau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 28 gegužės 2013 - 07:34
QUOTE(Gegas @ 2012 11 02, 22:32)
as klausiau pas onkodermotologa santariskese, kas yra patikimiausia ir ekologiskiausia - taukai, geriausia zasu  bigsmile.gif nebandziau dar. bet mociutes sake, kad toki dalyka naudodavo, kai eidavo i laukus senais laikais. saules nepraleidzia riebalai. visu kremu sudetis viena, tik su tam tikrais priedais. jokio stebuklo nera. siunciausi eko is usa, kai daugiau atostogaudavom uzsienyje. lt stengiames buti pavesyje per pika. o kai uv lygis jau apie 3-4 nebesitepam niekuo


neįsivaizduoju kaip su tokia smarve būtų galima išbūti ir dar saulėje. jei pro mane praeitumėte - tikrai nesuvaldyčiau skrandžio turinio doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Naudojau ir as Aubrey kremus nuo saules ir likau nesuzaveta schmoll.gif Baltumo efektas pas juos labai ryskus ir gan sunkokai nusiplauna (kalbu apie vaikams, ir jautriai odai skirta krema), bet manes taip stipriai tas neerzino, nes suprantu, kad kuo daugiau spf tuo jis riebesnis, baltesnis. Man jis kazkaip silpnokai veike, aisku, gal vel buvo mano kaltes, kad issitepdavau su kremu ne namuose, o tik nuejus prie juros, bet vel gi namuose teptis nenoredavau, nes kaip minejau jis balta efekta palieka ir greitai nesusigeria, tad rubus tikriausiai isterliotu.
Manau, kad visi tiek kremai panasu t.y. jei ju apsauga didele, visi jie bus su baltos pleveles efektu ir rieboki. Antra karta nei sau nei vaikams nepirksiu. Bandysim ieskoti tinkamesnio varianto.
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2013 05 28, 09:32)
Sveikos,
isbandem ir mes alphanova kremuka, nes visai neblogi atsiliepimai buvo...
Bet man visai nepatiko, ir nors parduotuvej pardaveja tikino jog jis nepalieka jokios baltos pleveles, mums jis ja paliko ir dar kokia. Visas kunas baltai melynas doh.gif
Ir kas svarbiausia netaip lengvai ji ir atplausi doh.gif nezinau ar ryšiuosi toki vaika i pleza vestis nes juk istept is anksto reikia...
Kalbu konkrečiai apie va tokį
user posted image

Aisku gal geriau baltas vaikas nei priteptas chemija, bet sitokio vaizdo pasitepus nesitikejau blush2.gif

Mes ką tik grįžom iš saulėtosios Turkijos su kūdikiu, naudojom spf 30, mažiukas tikrai nenusvilo, nors saulėje praleidome daug laiko, tačiau tikrai nepirksiu, nes:
tepasi labai sunkiai, baltu sluoksiu, tarsi cinko pasta, nors rašo pienelis g.gif unsure.gif
palieka baltą plėvelę, tiesa, ilgai masažuojant ir tepant plonu sluoksniu, jos beveik nesimato (pardavėja irgi dievagojosi, jog tikrai nepalieka, tuom ir išskirtiniai šie produktai biggrin.gif )
truputį sausino odelę
lipnus, pliaže smėlis kibo
sumokėjau 70 Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2013 06 02, 00:00)
Mes ką tik grįžom iš saulėtosios Turkijos su kūdikiu, naudojom  spf 30, mažiukas tikrai nenusvilo, nors saulėje praleidome daug laiko, tačiau tikrai nepirksiu, nes:
tepasi labai sunkiai, baltu sluoksiu, tarsi cinko pasta, nors rašo pienelis g.gif  unsure.gif
palieka baltą plėvelę, tiesa, ilgai masažuojant ir tepant plonu sluoksniu, jos beveik nesimato (pardavėja irgi dievagojosi, jog tikrai nepalieka, tuom ir išskirtiniai šie produktai biggrin.gif )
truputį sausino odelę
lipnus, pliaže smėlis kibo
sumokėjau 70 Lt doh.gif


Na as dar gal tada pabandysiu gerai istept ir labai nedaug naudot g.gif .
Nes jau planavau perleist kokiai draugei kuriai baltai melynas vaikas neatrodo taip baisiai kaip man biggrin.gif
Atsakyti
Reikia patarimo del Laveros apsauginiu nuo saules kremuku, kuris is kremu (ar purskalu) vaikisku arba skirtu visai seimai geriau isigeria i oda ir nesausina odos?
Atsakyti
QUOTE(Linute*** @ 2014 04 10, 13:41)
Reikia patarimo del Laveros apsauginiu nuo saules kremuku, kuris is kremu (ar purskalu) vaikisku arba skirtu visai seimai geriau isigeria i oda ir nesausina odos?


Rinkitės kažką iš šių:

Pienelis nuo saulės SUN NEUTRAL SPF20, 75 ml

Purškiamas pienelis nuo saulės vaikams ir kūdikiams SPF 20 Sun Neutral, Lavera 125 ml

Purškiamas pienelis nuo saulės SUN Family SPF15, 125 ml

Ir kainos dabar geros. 4u.gif Vaikišką vaikams paėmiau - mano jauniausio sausėti linkusi jautri odelė, o ši apsauga puikiai tinka. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ateik: 23 balandžio 2014 - 08:38
Aš savo mažiukui ilgai ieškojau kažko natūralaus nuo saulės, skaičiau visų kremų nuo saulės sudėtis,nesinorėjo tepti chemijos ir išsirinkau manau tikrai ekologišką variantą. Pirkau du, vieną mažesnės apsaugos, kitą didesnės, bet abu su alijošiumi. Abu patiko, kvapas labai geras ir įsigeria greitai ir lengvai. Kol kas labai patenkinta.
Atsakyti