Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo saulės

QUOTE(biruchike @ 2012 07 30, 13:07)
Naudoju naturalius ekologiskus aliejus. Dazniausiai maisytas tamanu ir jojobos, jais tepuosi ne tik vasara nuo saules, bet ir istisus metus vietoj kremo veida, kojas ir tik kur prireikia smile.gif bandziau kokosu, makadamiju, dabar nusipirkau sezamu seklu aliejuka - man jie visi tinka  thumbup.gif
Cia radau info koki SPF turi aliejukai (gal kam bus idomu):

    Mangų sviestas 2 SPF
    Sviestmedžių aliejus iki 6 SPF
    Kokosų aliejus – 2 SPF
    Sezamų aliejus iki 4 SPF
    Avokadų aliejus  iki 4 SPF
    Simondsijų (jojobos) aliejus  iki 4 SPF
    Makadamijų riešutų aliejus  iki 6 SPF
    Aviečių sėklų aliejus SPF nuo 28 iki 50
    Tamanu aliejus  iki 20 SPF

o jūs čia tokį derinį šiltuose kraštuose bandėte? pvz., kretoje ar maljorkoje?
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2012 07 30, 14:18)
o jūs čia tokį derinį šiltuose kraštuose bandėte? pvz., kretoje ar maljorkoje?


na nebandziau po tokia kaitria saule, bet lietuviskam klimatui tikrai uztenka.. aisku dar ziurint kokia zmogaus oda..
Atsakyti
Kai KN norėjau pirkti tamanų aliejaus, tai pardavėjos atkalbėjo - esą jis gali alergizuoti, ir stipriai, o ypač vaikus. Žodžiu, reikia labai apgalvoti mišinių nuo saulės sudėtį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Santa Liucija @ 2012 07 31, 16:27)
Kai KN norėjau pirkti tamanų aliejaus, tai pardavėjos atkalbėjo - esą jis gali alergizuoti, ir stipriai, o ypač vaikus. Žodžiu, reikia labai apgalvoti mišinių nuo saulės sudėtį  4u.gif


gali buti, siaip viskas turi savo salutini poveiki smile.gif as naudoju jau metus ir man tinka bei patinka smile.gif net duoda savotiska tamsesne spalva kai pasitepi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(biruchike @ 2012 07 31, 06:40)
na nebandziau po tokia kaitria saule, bet lietuviskam klimatui tikrai uztenka.. aisku dar ziurint kokia zmogaus oda..


tai apie ką ir kalba, nors aš net LT šviesesnio gymio nesiūlyčiau taip saugotis, o šiltuose kraštuose itin, nes kokiam kretiečiui, kurio oda kitokia - tie aliejai gali visai ir tikti, bet tikrai ne mūsų, matančiai saulę kelis mėnesius.

QUOTE(Santa Liucija @ 2012 07 31, 15:27)
Kai KN norėjau pirkti tamanų aliejaus, tai pardavėjos atkalbėjo - esą jis gali alergizuoti, ir stipriai, o ypač vaikus. Žodžiu, reikia labai apgalvoti mišinių nuo saulės sudėtį  4u.gif

tas ir tiesa, mano sesei grynas tamanų aliejus - tiesiog nudegina odą, o aš juo tepu visą veidą ir man super jis patinka, vienas mylimiausių aliejų ax.gif, bet nuo saulės jis taip stipriai nesaugo kaip rašoma, kitaip neturėčiau strazdanų, nuo kurių mane tikrai apsaugodavo kremas nuo saulės su vidutiniu spf ax.gif
Atsakyti
Siaip manau naturalumo tada neimanoma rasti, kad apsaugoti oda nuo pietietiskos saules, jokios naturalios priemones nepades, o tie ale "naturalus" kremai chemijos privaryti uztai ir veikia gerai..
Atsakyti
QUOTE(biruchike @ 2012 08 07, 13:08)
Siaip manau naturalumo tada neimanoma rasti, kad apsaugoti oda nuo pietietiskos saules, jokios naturalios priemones nepades, o tie ale "naturalus" kremai chemijos privaryti uztai ir veikia gerai..


cinko oksidas ir titano dioksdas yra natūralios medžiagos ir jos naudojamos tuose ale natūraliuose apsauginiuose kremuose, todėl ir veikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2012 08 07, 17:33)
cinko oksidas ir titano dioksdas yra natūralios medžiagos ir jos naudojamos tuose ale natūraliuose apsauginiuose kremuose, todėl ir veikia  tongue.gif



o tai mums kenkiancios medziagos visos nenaturalios ir isgautos sintetiniu budu? toli grazu
Atsakyti
user posted image
Turiu labai jautrią,baltą odą,alergiją saulės spinduliams(ilgiau pasideginus išmėto raudonais,skaudžiais spuogais).
Superinis kremas nuo saulės. thumbup.gif Pirmiausia-labai lengvai tepasi,malonus karamelės kvapas. Nusimaudžius nereikia tepti pakartotinai,nes puikiai laikosi ant odos.SPF15 sočiai užteko odai 3 dienas iš eilės buti po pusdienį pajūrio saulėje-nesislapstant po drabužiais ir skėčiais bigsmile.gif
Rekomenduoju visoms 4u.gif
Atsakyti
O man Aubrey nepatiko. Tiesa, turejau baltoje tuteleje. Visikai nesigere, nusitepi ir vaikstai balta.
Sia vasara isbandziau The organic Pharmacy user posted image, labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 08 08, 11:11)
o tai mums kenkiancios medziagos visos nenaturalios ir isgautos sintetiniu budu? toli grazu

o tai kuo šios dvi medžiagos jums kenksmingos? nes aš kalbėjau tik apie jas. Kita vertus, jau geriau pasitepti sintetiniu kremu, esant labai kaitriai saulei, nei paskui bandyti gydyti nudegusią odą su žaizdom, jau nekalbu apie visam laukui likusias bjaurias strazdanas doh.gif Aš labai už natūralumą, ir tą galėtų patvirtinti nuo senai mane pažįstančios, bet viskas turi būti sveiko proto ribose. Aš praktiškai visus produktus gaminuosi pati, bet saulės kremai - tik pirktiniai
Atsakyti
As tai daugybe tu vadinamuju naturaliu, ekologisku nuo saules kremu isbandziau, visi kazkaip sunkiai geresi ir matesi kad baltu daiktu oda nutepta, tepe drabuzius verysad.gif . Gal cia mano oda tokia... Net nezinau jau ka ir bandyti. Oda labai sviesi ir jautri saulei, idega ir pavakare, saule kaitri, chemija tepti kaskart nesinori, o tie balti reziai ant odos ir lipnumas nuotaika gadina tik. Zodziu, tesiu ieskojimus...
Atsakyti