Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo saulės

QUOTE(zmonaite @ 2012 06 12, 13:26)
čia dėl to, kad UV filtras fizinis, o ne cheminis.

Aš sutinku su tuo,kad apsaugo gerai,bet tikrai blogai dengiasi,tas lipnumas erzina,o dar kur prikibęs smėlis doh.gif
Manęs tokie kremai netenkino, o ypač į vaikus būdavo baisu žiūrėt,užtai dabar esu patenkinta,kad naujai atrastos priemonės netik nuo saulės gerai saugo, bet gerai pasiskirsto ir susigeria.Naturado ir Alphanova filtrai mineraliniai(fizikiniai) mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip sito kremo sudetis? http://naturaligrazi...o-saul279s.html
nelabai nusimanau 4u.gif nes kaina tai gera visai. ax.gif
Atsakyti
Apsaugai nuo saulės naudoju kokosų , sviestmedžių ar alyvuogių aliejus smile.gif
Atsakyti
Ar jie sulaiko UV spindulius?
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2012 06 15, 17:21)
Apsaugai nuo saulės naudoju kokosų , sviestmedžių ar alyvuogių aliejus  smile.gif


as nudegiau naudodama sviestmiedziu alieju po 2 valandu, ir nudegiau taip kad oda luposi, nors pries tai niekad taip nebudavo, taigi dabar ruosiuosi pirkti krema geriau, nes visu pirma ir nepatogu su tuom aliejum teptis nes jis kietas labai. o kokosu aliejus turi maza spf
Papildyta:
ir dar norejau paklausti jusu nuomones. as veido krema visus metus naudoju su spf 15. natura siberica. pardaveja sake kad mineraliniai filtrai o ne cheminiai, taciau tepasi ir susigeria jis idealiai ir tikrai nera jokios baltos pleveles biggrin.gif tai ka tai reiskia kad mane apgavo ir mano atseit naturalus kremas istikro yra su chemija? g.gif
Atsakyti
NikoDoll,
Sudėtį kremo pasižiūrėk, tada ir žinosi kokie ten filtrai. Mikronizuoti, vandenyje ar aliejuose disperguoti, ir fiziniai filtrai gali nepalikt plėvelės, nuo dalelių dydžio ir formulės daug kas priklauso. 4u.gif

Neverta verstis per galvą dėl kuo didesnio SPF skaičiuko, realiai ar 30, ar 50, apsauga mažai kuo skiriasi (SPF 15 - apie 93 proc., 30 - 97proc., o 50 - sugeria ir blokuoja apie 98 proc. saulės spindulių. Iš čia). Svarbu kad jums tiktų, nealergizuotų, ir naudot su protu... Jei skūra ima svilti, koks skirtumas, kas ant buteliuko parašyta. Gal nusitrynė, nusiplovė, o gal kremas kenkia daugiau negu saulė... Visi variantai įmanomi. Ir su stipriai saugančiu kremu šviesiaodžiams reikia nebūt saulėje perdaug ilgai.
Atsakyti
tai vadinasi kad buna ir naturaliu kremu nuo saules kurie kuo puikiausiai isigeria ir nepalieka jokiu baltu pedsaku 4u.gif dabar tik klausimas, kur man toki galima rasti? as dar sudeties nelabai moku nagrineti, o tomis konsultantemis irgi nelabai pasitikiu jos bet ka pasakys kad tik nusipirktum biggrin.gif biosaloj va ziurejau tai net testeriu nebuvo, tai is kur zinoti ka perki, kai dar kainos tokios tikrai nemazos
Atsakyti
QUOTE(NikoDoll @ 2012 07 26, 13:05)
tai vadinasi kad buna ir naturaliu kremu nuo saules kurie kuo puikiausiai isigeria ir nepalieka jokiu baltu pedsaku  4u.gif  dabar tik klausimas, kur man toki galima rasti? as dar sudeties nelabai moku nagrineti, o tomis konsultantemis irgi nelabai pasitikiu jos bet ka pasakys kad tik nusipirktum  biggrin.gif  biosaloj va ziurejau tai net testeriu nebuvo, tai is kur zinoti ka perki, kai dar kainos tokios tikrai nemazos


As dabar turiu Natur & Sun SPF20 , bet jis palieka tokia balta apsaugine plevele, sioje temoje jau apie tai kalbeta, kai kam tai patinka ir specialiai perka su balta plevele, kad suteiktu daugiau apsaugos nuo saules.
Dabar noriu isbandyti Naturado, jis yra visiskai naturalus ir labai gerai susigeria. Pirkau dovanu, tai pabandziau, tikrai susigeria. Apie si krema man nemazai papasakojo konsultante, dirbanti Vilniuj Cup'e 3 aukste ekologisku prekiu kioskely, ten ir rasit pirkt, jei vilniete, o jei ne, tai internetinej parduotuvej nusipirkit... Pasirodo, naturaliai gamtoje randama tik iki ~18 spf, tiek turi Tamanu aliejus. Tai reikia suprast, kad jei daugiau SPF, tai jau kokiu nenaturaliu priedu prideta... Be to, 50 spf nuo 20spf apsauga beveik nesiskiria, jei 20spf apsaugo 90%, tai 50spf tik keliais % daugiau (ten lentute buvo kiek tiksliai apsaugo, bet kad ne maziau 90% tai tikrai). Bet visvien viskas priklauso nuo to, kas kiek laiko tepsies, nera taip, kad spf 50 pasitepei ir gali sau degintis. O del to, kas kiek laiko reikia teptis krema, tai kiekvienam zmogui skirtingai, konsultante man dave pasiskaityt, bet nebepamenu tiksliai... kazkaip ten po kiek minuciu isbuvus saulej oda parausta, kazka ten reikia daugint ir suzinoti kas kiek laiko teptis krema (kazkur kas 1 - 1,5 h.)... Ir vieno, ir kito apsauga beveik nesiskiria, bet spf 50 kainuoja daugiau, tad velgi cia kompanijos pinigus darosi... kaip ir ant vaistu, taip ir visur... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Higa: 26 liepos 2012 - 23:24
Siandien gavau e-mail, kad Natur & Sun Bionaturazej akcija, gal ka domina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 07 25, 19:57)
NikoDoll,
Sudėtį kremo pasižiūrėk, tada ir žinosi kokie ten filtrai. Mikronizuoti, vandenyje ar aliejuose disperguoti, ir fiziniai filtrai gali nepalikt plėvelės, nuo dalelių dydžio ir formulės daug kas priklauso. 4u.gif

Neverta verstis per galvą dėl kuo didesnio SPF skaičiuko, realiai ar 30, ar 50, apsauga mažai kuo skiriasi (SPF 15 - apie 93 proc.,  30 - 97proc., o 50 - sugeria ir blokuoja apie  98 proc. saulės spindulių. Iš čia). Svarbu kad jums tiktų, nealergizuotų, ir naudot su protu... Jei skūra ima svilti, koks skirtumas, kas ant buteliuko parašyta. Gal nusitrynė, nusiplovė, o gal kremas kenkia daugiau negu saulė... Visi variantai įmanomi. Ir su stipriai saugančiu kremu šviesiaodžiams reikia nebūt saulėje perdaug ilgai.


nu jau tikrai netiesa. nuo kremo spf 30 nudegu, o su spf 50 tik paraustu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Mannu @ 2012 03 11, 15:42)
Yra tyrimų, kad sintetinė apsauga sukelia vėžį.
Be to, nėra kremo, kuris sulaikytų spindulius 100%. Be to, skirtumas tarp SPF 30 ir aukštesnių yra pakankamai mažas.
SPF 2 sulaiko iki 50% UVB spindulių
SPF 10 - 90%
SPF 15 - 93%
SPF 20 - 95%
SPF 30 - 96.7%
SPF 60 - 98.3%
Kiek man tekę susidurt, kremų su Zinc oxide / Titanium dioxide aukščiausias SPF būna 30, kad yra pakankamai gerai.


tai cia tipo tas pats ar su spf 10 ar 60. as gyvenu italijoj, apsauga nuo saules man labai svarbi, nes greit nudegu, tikrai ne tas pats spf 30 ir spf 60 schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 27, 18:09)
nu jau tikrai netiesa. nuo kremo spf 30 nudegu, o su spf 50 tik paraustu schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
Papildyta:
tai cia tipo tas pats ar su spf 10 ar 60. as gyvenu italijoj, apsauga nuo saules man labai svarbi, nes greit nudegu, tikrai ne tas pats spf 30 ir spf 60 schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

10 ir 60 ne tas pats, juk apsaugos laipsnis skiriasi. Kas sakė kad tas pats? Visgi skiriasi mažai... Tačiau jei nudegi su 30, tai tiesiog reiškia kad tavo oda ypač jautri ir tau net tas mažas skirtumas reikšmingas. Kitas klausimas, - ar lygiai tokiu pat metu, tokį patį laiko tarpą, ir esant tokiam pačiam saulės aktyvumui deginaisi? Ar su 30 užtepei pakankamą kiekį? Ar jis tikrai saugojo nuo UVA ir UVB?
Man pačiai buvo taip - nudegiau su SPF 30, nors šiaip visada naudoju silpnesnius, ir tas vietas, kur juo buvo patepta, labiau nudegiau negu visai neteptas. Man netiko būtent tas kremas, ir tiek. Daugiau to gamintojo nebepirkau su jokiu apsaugos laipsniu.
O apie apsaugos procenta aš ir ta kita mergina ne iš piršto laužėm, yra tyrimų krūvos atlikta. PVZ čia
http://jnci.oxfordjo...92/20/1637.full
Jei tau tikrai svarbi apsauga, dar čia pasiskaityk, labai plačiai ir išsamiai, geriau galėsi pasirinkti priemones
http://www.skincance...e-to-sunscreens
4u.gif
Atsakyti
Naudoju naturalius ekologiskus aliejus. Dazniausiai maisytas tamanu ir jojobos, jais tepuosi ne tik vasara nuo saules, bet ir istisus metus vietoj kremo veida, kojas ir tik kur prireikia smile.gif bandziau kokosu, makadamiju, dabar nusipirkau sezamu seklu aliejuka - man jie visi tinka thumbup.gif
Cia radau info koki SPF turi aliejukai (gal kam bus idomu):

Mangų sviestas 2 SPF
Sviestmedžių aliejus iki 6 SPF
Kokosų aliejus – 2 SPF
Sezamų aliejus iki 4 SPF
Avokadų aliejus iki 4 SPF
Simondsijų (jojobos) aliejus iki 4 SPF
Makadamijų riešutų aliejus iki 6 SPF
Aviečių sėklų aliejus SPF nuo 28 iki 50
Tamanu aliejus iki 20 SPF
Atsakyti