Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo saulės

QUOTE(given444 @ 2012 05 16, 09:12)
super. ar brangiai iseina? turbut pigiau nei kremai????????
sakykit, o tepti tuos aliejus galima visa kuna ir veida, ir vaiku oda taip pat? ir jau drasiai eit palangoj ant smelio ir tt?
o po maudyniu vis is naujo pasitept, ar ne?kiek idomu, jie atlaiko jei be maudyniu?


iseina nepigiai tie aliejai doh.gif avieciu ir tamanu misinys 60 ml ~50Lt gaunasi, be to realiai neaisku kiek jie apsaugo, cia reiktu individualiai ziureti, ne taip kad issitepei kremu ir ramu smile.gif
Atsakyti
sveikos, o gal kuri naudojote si BEMA Cosmetici NATUR&SUN krema?
http://aromata.lt/ko...-su-uv-filtrais
aprasymas ir sudetis tai labai geros man pasirode, idomu kaip ten su jo konsistencija, kvapu ir pan? smile.gif ir dar toki klausyma turiu, taip pagalvojau, kad jei jau ta diena kai ilgiau degintis prie juros gal butu geras toks varianta: is pradziu kokosu aliejus, o tada po kazkiek laiko kremas su kokiu nors 10 SPF o gryzus po deginimosi vel aliejus? ar nepakankamai drekina tas aliejus, geriau koki krema specialiai po deginimosi?
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 05 02, 13:14)
na va po ilgu ieskojimu nusipirkau si
NATUR&SUN SPF 50 UVA kūdikiams
user posted image
gal jau ir pervelu klaust, nes jau nupirkta, bet visteik idomu 4u.gif gal kas jau turit bandet? kokie atsiliepimai

QUOTE(gerule @ 2012 05 07, 11:01)
As irgi sita kremuka isigijau, dar nieko labai negaliu pasakyti, tik tiek , kad sunkiai labai  tepasi  g.gif


Gal naudojancios mamytes gali parasyt kaip sekasi naudot sita kremuka, mes ir galvojam ji pirkt ax.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Tas yra Skelbimų lenta arba tema.
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 05 16, 09:32)
iseina nepigiai tie aliejai  doh.gif  avieciu ir tamanu misinys 60 ml ~50Lt gaunasi, be to realiai neaisku kiek jie apsaugo, cia reiktu individualiai ziureti, ne taip kad issitepei kremu ir ramu  smile.gif



na vat ir as apie tai galvoju, kokia bus iseiga, jei po kiekvieno paprakaitavimo tas aliejus staiga "paves" g.gif o kaina tai jau tikrai doh.gif yra jau man buve su tais aliejais - zada, kad toks ir toks poveikis, o jo ir nebuna..

vis tik nupirkau ekologiska krema SU SPF20, koki pernai turejom, jau isbandytas, bent zinau, ko tiketis smile.gif vis itk ne kasdien tepames, nemanau, kad kenks..
Atsakyti
Pernai turėjau šį kremą kūnui:
http://naturaligrazi...o-saul279s.html[/URL]
Galiu pasakyti,kad labai patiko thumbup.gif ir kaina gera. Apsauga nuo saulės šimtaprocentinė, nors ir tepasi sunkokiai. Pabandžiau tepti ant drėgno kūno-efektas žymiai geresnis. Tepdavau pusvalandį prieš deginimasi,tai grįžau nuo jūros tokia kokia ir nuvažiavau-balta kaip sūris blink.gif Dukra kapstėsi po smėlį,vartėsi,bet niekas jai ten neprilipo ir nusimaudžius gerai laikėsi-nereikėjo tepti pakartotinai.
Šiemet irgi pirksiu ir jums rekomenduoju-ypač baltaodėms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NikoDoll @ 2012 06 04, 11:58)
sveikos, o gal kuri naudojote si BEMA Cosmetici NATUR&SUN  krema?
http://aromata.lt/ko...-su-uv-filtrais
aprasymas ir sudetis tai labai geros man pasirode, idomu kaip ten su jo konsistencija, kvapu ir pan? smile.gif ir dar toki klausyma turiu, taip pagalvojau, kad jei jau ta diena kai ilgiau degintis prie juros gal butu geras toks varianta: is pradziu kokosu aliejus, o tada po kazkiek laiko kremas su kokiu nors 10 SPF o gryzus po deginimosi vel aliejus? ar nepakankamai drekina tas aliejus, geriau koki krema specialiai po deginimosi?


Mes turim si NATUR&SUN SPF 20, tai esam patenkinti, apsaugo tikrai gerai, praeita vasara nenudegem su siuo kremu, kvapu namuose pirkom, tai pardaveja sake kalnuose buvo, kur tikrai galima nudegti, tai su SPF 20 puikiausiai apsaugojo.
Tik tiek, kad reikia ypatingai gerai issitepti, nes jis uzsitepa tokiu baltu sluoksniu, gerai, kas visai nenori idegti, bet jei nori idegti, rinkciausi gal SPF 10, arba siais metais gal bandysiu su kokiu aliejum, gal kokosu, maisyti savaji SPF20, kad ne toks skalsus butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NikoDoll @ 2012 06 04, 10:58)
sveikos, o gal kuri naudojote si BEMA Cosmetici NATUR&SUN  krema?
http://aromata.lt/ko...-su-uv-filtrais
aprasymas ir sudetis tai labai geros man pasirode, idomu kaip ten su jo konsistencija, kvapu ir pan? smile.gif ir dar toki klausyma turiu, taip pagalvojau, kad jei jau ta diena kai ilgiau degintis prie juros gal butu geras toks varianta: is pradziu kokosu aliejus, o tada po kazkiek laiko kremas su kokiu nors 10 SPF o gryzus po deginimosi vel aliejus? ar nepakankamai drekina tas aliejus, geriau koki krema specialiai po deginimosi?

Man tai klaikiai nepatiko šitas kremas,sunkiai pasiskirsto,kūnas baltu sluoksniu pasidengia doh.gif .Tą patį apie Aubrey ir Lavera kremus nuo saulės galiu pasakyt.Kolkas man labai patiko Naturado SPF 50+ kremas,jis geriasi tobulai,apsaugo nuo nudegimo(mano oda jautri),pirkau pirmam išėjimui į saulę ax.gif .Taip pat pagiriamasis žodis Alphanova saulės kremams,vaikams naudojam SPF 50+ iš kūdikių linijos,o sau pasiėmiau SPF 15.Abu pastarieji tepasi puikiai,jokių klaikių nesusigeriančių dėmių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2012 06 11, 14:20)
Man tai klaikiai nepatiko šitas kremas,sunkiai pasiskirsto,kūnas baltu sluoksniu pasidengia doh.gif .Tą patį apie Aubrey  ir Lavera kremus nuo saulės galiu pasakyt.Kolkas man labai patiko Naturado SPF 50+  kremas,jis geriasi tobulai,apsaugo nuo nudegimo(mano oda jautri),pirkau pirmam išėjimui į saulę ax.gif .Taip pat pagiriamasis žodis Alphanova saulės kremams,vaikams naudojam SPF 50+ iš kūdikių linijos,o sau pasiėmiau SPF 15.Abu pastarieji tepasi puikiai,jokių klaikių nesusigeriančių dėmių schmoll.gif

Sakykit o kur pirkote Alphanova kremus?
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2012 06 11, 20:17)
Sakykit o kur pirkote Alphanova kremus?

www.e-demetrija.lt
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2012 06 11, 14:20)
Man tai klaikiai nepatiko šitas kremas,sunkiai pasiskirsto,kūnas baltu sluoksniu pasidengia doh.gif

čia dėl to, kad UV filtras fizinis, o ne cheminis.
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2012 06 11, 15:20)
Man tai klaikiai nepatiko šitas kremas,sunkiai pasiskirsto,kūnas baltu sluoksniu pasidengia doh.gif .Tą patį apie Aubrey  ir Lavera kremus nuo saulės galiu pasakyt.Kolkas man labai patiko Naturado SPF 50+  kremas,jis geriasi tobulai,apsaugo nuo nudegimo(mano oda jautri),pirkau pirmam išėjimui į saulę ax.gif .Taip pat pagiriamasis žodis Alphanova saulės kremams,vaikams naudojam SPF 50+ iš kūdikių linijos,o sau pasiėmiau SPF 15.Abu pastarieji tepasi puikiai,jokių klaikių nesusigeriančių dėmių schmoll.gif



tas baltas sluoksnis tikrai nieko blogo - tai fiziniai filtrai, jie labai gerai nuo saules saugo smile.gif as specialiai perku su baltu sluoksniu.

Ismanancios mamytes, pasakykit, ar galima visiskai naturaliai, t.y. be cheminiu filtru ta SPF 50 isgauti? Kazkada man vaistineje sake, kad visiskai naturaliu su tokiu dideliu SPF'u nebuna g.gif Ar cia tiesa, ar ne?
Atsakyti