Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo saulės

Laba diena, Atistogavau siltuose krastuose "uz balos" ilgai rinkausi kokia apsauga nuo saules veztis nes vikuciai ir as pati esame baltaodziai ir baisus susvilti juolab kad mano maziukui puse metu, vyresniam jau trys. Taigi internete narsiau daug prisinrinkau idomios medziagos apei apsauga nuo saules kuri apsirodo buna chemine arba mineraline. Isisrinkau ekologiska Logonos nr 30 maksimalia apsuaga ir 15 pursiaka svelnesne kad idegciau truputi. viskas buvo puiku niekas nesudegeme bet av viena problema su ekologisku kremu nuosaules kuris tirai lab ai geraia paugo, neturi parabanu, netersia gamtos, vaikstai keistai baltai sisimozojes, nes apsaugo pasirodo spalva.
Taigi jei nebijote buti svelnaiia viletines spalvos ( baltas neideges kunelis siteptas su su baltu kremu) tai rekomenduoju, mums patiko. Tikrai eilini karta Logona nepavede.
Atsakyti
Sveikos, man aktuali tema šiuo metu - apsauga nuo saulės. Gal žinote kas padeda? Skaičiau, kad kokosų aliejus ir avokadų turi apsauginių filtrų. Gal dar kažką galite rekomenduoti? taip pat ir ekologiškus kremus nuo saulės... ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simis @ 2010 03 04, 10:04)
Sveikos, man aktuali tema šiuo metu - apsauga nuo saulės. Gal žinote kas padeda? Skaičiau, kad kokosų aliejus ir avokadų turi apsauginių filtrų. Gal dar kažką galite rekomenduoti? taip pat ir ekologiškus kremus nuo saulės... ačiū  4u.gif

Aš tai nusipirkau Stepono gatvėj BEMA kremą nuo saulės (apsauga-20). Kvapų namai irgi pardavinėja-visai patiko-tik reikia neišsiteplioti rūbų-nes lieka balta smile.gif
Atsakyti
Vasarą naudojau cinko oksido tepalą. Bet bėda ta, kad jis sudaro ant odos blizgų sluoksnį ir nesusigeria į odą. Kadangi kosmetologė išdėjo mano pirktinius kremus su saulės filtrais į šuns dienas, cinko oksidas buvo "švariausias" pasirinkimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katsuboo: 14 kovo 2010 - 20:29
QUOTE(zizelius @ 2010 03 08, 15:59)
Aš tai nusipirkau Stepono gatvėj BEMA kremą nuo saulės (apsauga-20). Kvapų namai irgi pardavinėja-visai patiko-tik reikia neišsiteplioti rūbų-nes lieka balta smile.gif



o šie kremai nelabai riebūs? neblizga veidas nuo ju? blush2.gif
Atsakyti
As naudoju nelebai gal ekologiska krema AVENE, nors jie ir raso, kad gaminama is neturaliu produktu. Jis neblizga, greit susigeria, maloniai kvepia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KatinasJur @ 2010 03 17, 14:07)
As naudoju nelebai gal ekologiska krema AVENE, nors jie ir raso, kad gaminama is neturaliu produktu. Jis neblizga, greit susigeria, maloniai kvepia.  smile.gif



o kuri būtent, koks spf ?
Atsakyti
QUOTE(Katsuboo @ 2010 03 14, 20:28)
Vasarą naudojau cinko oksido tepalą. Bet bėda ta, kad jis sudaro ant odos blizgų sluoksnį ir nesusigeria į odą. Kadangi kosmetologė išdėjo mano pirktinius kremus su saulės filtrais į šuns dienas, cinko oksidas buvo "švariausias" pasirinkimas.

Cinko tepalą naudoja medicinoje odai sausinti ant žaizdų. Ar neišsausėjo oda jį naudojant visam veidui?
Atsakyti
QUOTE(KatinasJur @ 2010 03 17, 14:07)
As naudoju nelebai gal ekologiska krema AVENE, nors jie ir raso, kad gaminama is neturaliu produktu. Jis neblizga, greit susigeria, maloniai kvepia.  smile.gif


tai ką veiki ekologiniame subforume su tokiu kremu? g.gif


merginos, vien aliejų apsaugai tikrai neužteks, jie gali suteikti tik iki kelių SPF apsaugą, kas yra tikrai mažai. O apsauginių kremų turi ekologiškos, natūralios kosmetikos gamintojai, reiktų tiesiog pasidomėti.

pati tam reikalui turiu Laveros SPF 20 losjoną ir esu patenkinta. Naudoju tiek veidui, tiek kūnui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katsuboo @ 2010 03 14, 22:28)
Vasarą naudojau cinko oksido tepalą. Bet bėda ta, kad jis sudaro ant odos blizgų sluoksnį ir nesusigeria į odą. Kadangi kosmetologė išdėjo mano pirktinius kremus su saulės filtrais į šuns dienas, cinko oksidas buvo "švariausias" pasirinkimas.

blink.gif nu joo...

QUOTE(Satura @ 2010 03 22, 16:17)
tai ką veiki ekologiniame subforume su tokiu kremu?  g.gif
merginos, vien aliejų apsaugai tikrai neužteks, jie gali suteikti tik iki kelių SPF apsaugą, kas yra tikrai mažai. O apsauginių kremų turi ekologiškos, natūralios kosmetikos gamintojai, reiktų tiesiog pasidomėti.
pati tam reikalui turiu Laveros SPF 20 losjoną ir esu patenkinta. Naudoju tiek veidui, tiek kūnui smile.gif

praėjusią vasarą Weledos naudojau..šią bandysiu Laveros ko gero 4u.gif
Atsakyti
Aš pernai naudojau Dr. Hauschka kelių rūšių priemones nuo saulės ir visgi šiemet negadinsiu atostogų ir naudosiu jaučiu įprastas, nenatūralias priemones.

Vienas vargas ir absurdas buvo doh.gif Senai taip nervinausi atostogų metu....kaip aš sakau - nemačiau nei jūros, nei pasimėgavau poilsiu doh.gif Vaikų kūneliai lipnūs, tie kremai kažkokie riebūs, nesusigeria, tuoj abu smėliu apsineša, tas smėlis sunkiai nusivalo, nennubyra nudžiūvęs, toks jausmas, kad klijais būčiau ištepus, nebent nuprausti...kas kelioliką minučių tepliok, nes svilti odelė pradėjo net pavėsyje doh.gif Vyras tai konkrečiai pyko dėl to mano natūralumo smile.gif Pažadėjau sau nebeeksperimentuoti, dėl dviejų savaičių nenatūralios apsaugos nenumirsime...norisi atostogų, o ne rūpesčio doh.gif
Tikrai labai nusivyliau tom priemonėm.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 03 24, 17:58)
Aš pernai naudojau Dr. Hauschka kelių rūšių priemones nuo saulės ir visgi šiemet negadinsiu atostogų ir naudosiu jaučiu įprastas, nenatūralias priemones.

Vienas vargas ir absurdas buvo doh.gif Senai taip nervinausi atostogų metu....kaip aš sakau - nemačiau nei jūros, nei pasimėgavau poilsiu doh.gif  Vaikų kūneliai lipnūs, tie kremai kažkokie riebūs, nesusigeria, tuoj abu smėliu apsineša, tas smėlis sunkiai nusivalo, nennubyra nudžiūvęs, toks jausmas, kad klijais būčiau ištepus, nebent nuprausti...kas kelioliką minučių tepliok, nes svilti odelė pradėjo net pavėsyje doh.gif Vyras tai konkrečiai pyko dėl to mano natūralumo smile.gif Pažadėjau sau nebeeksperimentuoti, dėl dviejų savaičių nenatūralios apsaugos nenumirsime...norisi atostogų, o ne rūpesčio doh.gif
Tikrai labai nusivyliau tom priemonėm.

Pas mus taip buvo su Weledos apsauga nuo saules doh.gif
Atsakyti