Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbiu karą!

As jau pabaigiau megztini sesei dovanu biggrin.gif Reikia dar pabaigti verti auskarus (pasidariau tik burbuliukus, reikia suverti). Siandien zadu pabaigti ir ikelti cia blush2.gif Dar laukia megzta suknele. Kazkaip sustojo darbas...
Atsakyti
Na ką gi, jungiuosi ir aš į Jūsų būrį, gal darbai greičiau judės ax.gif
1. mocherio šalis man smile.gif (nuo vasaros pradėtas, bet jau po truputį judinamas)
2. Vilnonis megztinis man smile.gif ( nugara ir priekio viena dalis jau metai kaip laukia tęsinio)
3. Nerta suknelė dukriukui.
4. Megztinis dukriukui smile.gif
5. Prisiminiau dar krikšto suknutę, kuriai visą sijoną permegzti reikia, nes mergytė su ja ant batuto pašokinėjo ir su kojyte padarė nemąžą skylę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PYNE: 01 balandžio 2010 - 10:20
Aš pasirodau savo karo rezultatus. Margučiai:
user posted image

Pirštukai:
user posted image
user posted image

Dėžė (jau priglaudusi kitus nebaigtus darbus):
user posted image

Komplektas:
user posted image

Ir kepurė:
user posted image
Atsakyti
panele Prym,gal ne i tema,bet man labiausiai i akis krito pirstukai,apkarpyti labai nesiziuri jie rolleyes.gif jau geriau ant piestuko kokio pamauti neutraliam fone ax.gif
Atsakyti
aš šiaip veltinio nemėgėja bet šyyytas komplektas wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pasirašau išmokti velti vien tokiam komplektui pasigamint (segė ypaččččč sužavėjo)
Atsakyti
PanelePrym: o is ko padsaryta dezute? Jau labai ji mane sudomino smile.gif
As tai baigiau vyrui linini svarkeli. Beliko tik isplauti ir sagas susiuti. Kai sutvarkysiu, parodysiu, kaip viskas gavosi. Gales uzsimesti vesesnemis vasaru dienomis. smile.gif
Atsakyti
Nu va pasirodo ne aš viena čia tokia,būna įkvėpimas mezgu,bet kai jis išgaruoja verysad.gif , vienas mano megztukas jau kokius tris metus guli,o liko tik kalnirių numegzti, viskas supykau eisiu pažadu biggrin.gif
Atsakyti
Pnanele Prym, darbai nerealus wub.gif kiekvienas be isskyrimo vertas demesio bigsmile.gif o veltas komplektas irgi suzavejo tiek, kad noriu ismokti velti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 04 11, 22:01)
panele Prym,gal ne i tema,bet man labiausiai i akis krito pirstukai,apkarpyti labai nesiziuri jie  rolleyes.gif jau geriau ant piestuko kokio pamauti neutraliam fone ax.gif

Prastai pas mane ir su fonais, ir su apšvietimu, tai man gražiau apkirpti. Bet kokiu atveju užbaigus visus kartu fotkinsiu. Jeigu auklėtojos leis biggrin.gif (pirštukai į darželį iškeliavo).

QUOTE(Getira @ 2010 04 22, 08:49)
PanelePrym: o is ko padsaryta dezute? Jau labai ji mane sudomino smile.gif

Iš laikraščių.

QUOTE(meskute231 @ 2010 04 21, 06:23)
aš šiaip veltinio nemėgėja bet šyyytas komplektas wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif pasirašau išmokti velti vien tokiam komplektui pasigamint (segė ypaččččč sužavėjo)


QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 04 22, 12:43)
Pnanele Prym, darbai nerealus  wub.gif kiekvienas be isskyrimo vertas demesio  bigsmile.gif o veltas komplektas irgi suzavejo tiek, kad noriu ismokti velti  rolleyes.gif

Nu jau ačiu, ačiiu. Kaip malonu, tai ne tas žodis.

QUOTE(meškinija96 @ 2010 04 22, 11:15)
Nu va pasirodo ne aš viena čia tokia,būna įkvėpimas mezgu,bet kai jis išgaruoja  verysad.gif , vienas mano megztukas jau kokius tris metus guli,o liko tik kalnirių numegzti, viskas supykau eisiu pažadu  biggrin.gif

Aš labiausiai nemėgstu apdailos darbų. Man susiūti, galus suslėpti ir apdailint užtrunka tiek pat, kiek ir numegzti.
Aš mėgstu išbandyt visus rankdarbius, bet smagiausia įsitaisyt su mezginiu ar nėriniu priešais gerą filmą. Tai visokie veltiniai, dekupažai, pynimai, lipdymai ir kt. savo eilės ilgiausiai laukia. Man dažnai būna, kad kyla kokia geniali mintis, bet jeigu nepradedu, tai ir pamirštu. Tai ašpradžią pasidarau ir tada būnu tikra, kad nepamiršiu suplanuoto darbo. Jeigu koks darbas visiškai užstringa, tai tada dideliausiom valios pastangom prisiverčiu kasdien nors po eilutę numegzt ar po siūlę susiūt. Vis greičiau negu kad stovės ir lauks mano pensijos. Ir dažniausiai būna, kad taip prisivertinėjant sugrįžta įkvėpimas ir pabaigiu šiaip ne taip.

Pabaigiau lėlės pleduką, nupyniau vazą, pirštukų teatras beveik baigtas, tik liko briedžio ragus nuvelti, užbaigiau visokius pradėtus dekupažus ir apnėriau vaiko džinsus. Šiuo metu pradėti darbai šie:
1. Suknelė ir kepuraitė dukrai (kepuraitė baigta, suknelei reikia pasiūti pasuknelę, paskui viską išskalbt ir išlygint).
2. Veltinio papuošalų komplektas.
3. Pirštukų teatras darželiui (nelaimingi ragai).
4. Kojinytės persiuvimui (prie kurių greičiausiai gaminsiu visą kolekciją, tik dar nežinau, ką.)

Negaliu patikėt, kad tik tiek beliko. O čia karo pasekmės:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Matau vasarą merginos visai pritilo... tikriausiai geru oru džiaugiasi... (nors šiandien jis visai ne koks...)
Taigi nusprendžiau užsiregistruoti ir aš į šį klubą nebaigtų darbų...
Jau pradėti ir užmesti:
1. Juodai margų siūlų bolero arba megztinis (dar nenusprendžiau);
2. rankinė iš auksinių siūlų;
3. Bordinis švarkelis iš medvilnės (dabar intensyviai mezgamas)

O planuose šie darbeliai:
1. Juoda suknelė man;
2. Lininis kostiumėlis arba suknelė man;
3. Megztinis MB, nes tas, kuris buvo numegztas jau išardytas ir reikia naujo...
4. Megztinis uniforma dukrai;
5. Lininė suknutė dukrai;
6. Suknelė pirmajai komunijai (dukrai, jau reik pradėt ruoštis, nes paskui gali būti per mažai laiko);
7. Mocherinis šalikas man, nes turimi jau nusibodo...

Na ir dar gal kos pusšimtis, kurių norėčiau, bet niekaip viskam laiko ir rankų neužtenka...
Atsakyti
Mes kariaujam, neturim kada rašyt biggrin.gif

Mano šiuo metu pradėti tokie:
1. Lininė suknelė.
2. Megztinis su kapišonu.
3. Krūva karolių ir kitų papuošalų įvairiose stadijose.
4. Pirštukai (nesibaigia jie man, vienus pabaigiu, kitų užsireikia).

Visus ankstesnius užbaigiau ir esu labai savim patenkinta. Visi pamažu juda į priekį. Dar du darbai niekaip nesusiruošia prieš fotoaparatą papozuot.

Planuojamų nerašysiu, o tai dar forumą nulaušiu su visu sąrašu biggrin.gif
Atsakyti
As irgi pabaigiau visus savo rankdarbius, kuriuos atideliojau labai ilgai. Esu labai savimi patenkinta biggrin.gif O siuo menu esu pradejus leliukui megzti tapkytes, viena numezgiau, dar viena liko. Ir megztini sau, truksta rankoviu smile.gif
Atsakyti