Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbiu karą!

Kas čia Jums mergaitė pasidarė, siūlų atsargas mažinat, nebaigtus darbus pabaiginėjat?
Gal pavasariui ruošiatės, pavasarinis tvarkymasis? biggrin.gif
Jei ne Jūs, tai aš net nepakrutėčiau. Palindau ir aš po lova ir savo visus maišiukus su darbais išsitraukiau, taigi prisiduodu:)
nebaigti darbai:
1. kojinės raštuotos, pradėtos jau turbūt prieš pora metų, viena yra reikia antros.
2. megztukas margas sau, pradėtas prieš metus, reikia rankovių.
3. morkvinės riešinės su mėlynais karoliukais, reikia dar vienos
4. juodos riešinės su pilkais karoliukais, reikia dar vienos.
5. mėlynas megztukas mezgiau sau, bet gavosi per mažas, pradėtas dar kai dukrytės neturėjau (jai jau 5 dabar), reikės pabaigti, pamatavau, greit jai bus geras smile.gif
6. nertas megztukas vasarinis, žinau, kad yra, tik jau nepamenu kur yra.
7. siuvinėjamas paveikslas.
8. tėvo megztinis pataisymui....
kolkas tiek radau
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2010 03 08, 12:46)
5. mėlynas megztukas mezgiau sau, bet gavosi per mažas, pradėtas dar kai dukrytės neturėjau (jai jau 5 dabar), reikės pabaigti, pamatavau, greit jai bus geras smile.gif

lotuliukas.gif Na va, svarbiausia neskubėti ardyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 08 kovo 2010 - 13:58
prisijungiu ir as, gal tai greiciau uzbaigsiu.
Sarasas:
1. Liemene
2. Megztinis margas
3. Vaikiska kepure
4. Vaikiskas nertas sijonas
5. Megztinis ryzas
6. Staltiese nerta

Lyg ir viskas g.gif
Atsakyti
Nedrisciau rasyti darbeliu, kuriems siulai buvo pirkti blush2.gif
kas gi cia blogo, jei pamatai grazius siulus ir net pamatai vizija kas tai galetu buti. O kiseneje kaip tik yra pinigu. Imi ir nusiperki... ax.gif paskui ta vizija keiciasi daaaug kartu ir laukia savo eiles... ir naujos vizijos biggrin.gif paprastai as taip darau radusi devetuose geru siulu tongue.gif Nauju, aisku gali nusipirkti ir veliau, bet devetu rubu parduotuveje ju jau kita diena nebebus... ax.gif taip visai netycia susikaupe atsargos ax.gif
Atsakyti
O aš šiandien nert skarą pabaigiau, beliko makriukai suvert, ui, kokia šaunuolė ašsmile.gif
Atsakyti
Skaitau ir galvoju: oho kokie ilgi sarasai nebaigtu darbuku.... blink.gif Bet kai mintyse pradejau savo dezukes kraustyti, tai tiek to "gero" neuzbaigto radau:
1.juodas megztukas su imegztais karaliukais
2. mezgiau "bolero", bet biski neisejo....tai dar niekaip nesugalvoju kaip pataisyti. Ir vienus krastus siuvau ir kitus, rieciasi negraziai nors tu ka...
3. balta tunika su pynem. (mezgu masinoje, kol MB i darba veza)
4. mocherinis nertinukas. Dabar su juo mucinuosi smile.gif
5. irgi pynimui is laikrasciu prisukta vyteliu ir deziu prikauptas pilnas kampas. Reikia tik jas apipint.
6. rozinis megztukas vasarai is sujungtu gelyciu. Rankoviu niekaip nebaigiu.
7. issiardziau zidra megztuka - reikia biski pailginti ir pasiaurinti.
8. dar ir ruda skyleta medztuka pradejau narplioti pernai vasara...ech doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2010 03 08, 12:46)

5. mėlynas megztukas mezgiau sau, bet gavosi per mažas, pradėtas dar kai dukrytės neturėjau (jai jau 5 dabar), reikės pabaigti, pamatavau, greit jai bus geras smile.gif



thumbup.gif thumbup.gif ale tai stiprokai su gabaritais apsirikot, jei jums gavosi per mazas, o dabar 5 metu dukrytei beveik geras biggrin.gif sitas man patiko thumbup.gif

o pas mane tai nedaug nebaigtu darbu:
1. pilkas megztukas - dabar mezgu
2. melynas sarafanas - per skubejima padariau per trumpa ir meciau i sona
3.zalias maudymukas - reikia nunert "liemenuka", bet labai tingiu, iki vasaros gal baigsiu

As stengiuosi pabaigt pradeta darba, labai retai kazko nebaigiu, dazniausiai tai buna kazkuo nepavyke daiktai, kuriuos ardyt gaila, o nesiot matau, kad netiks, tai pabuna pabuna kuri laika, o galiausiai ismetu doh.gif nes ardyt man baisiau uz viska blush2.gif
Atsakyti
Mano sios dienos uzduotis pabaigti 6 sages. Visoms truksta nugareliu su uzsegimais smile.gif
Atsakyti
o as gal per siandine ir ryt pabaigsiu bliuzele g.gif vakar susiuvau siandien liko rankoves (trumpas)numegzti, prisiuti ir vezlio zingsiu apnerti....

lotuliukas.gif tik kad man per sias sventes viskas VEZLIO ZINGSNIU su rankdarbiais sekasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Pabaigiau savaja misija biggrin.gif

user posted image

Oj kokia as saunuole lotuliukas.gif
Atsakyti
Mazinu ir as savo sarasiuka.jau puse muselinio salio iveikiau.dar dieneles kelios ir pasirodysiu.
Atsakyti
sveikutės biggrin.gif jungiuosi ir aš:
1. tunika vašeliu
2. galiukinis paltukas
3. galiukinis megztukas "pavasariniai žiedai"
4. nertinis mėlynai žalias (gal reiktų sakyt žydrai salotinis)
5. baltas megztukas
jei priskaičiuot ir kitus rankdarbius tai:
6 žalia mergiotė-paveikslas kryželiu
7. liūtukas- paveikslas kryželiu

vakar nežinodama kad ši tema yra kaip tik tvarką padariau. ko man nereiks išardžiau von.
Atsakyti