Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbiu karą!

visus jusu paaskinimus as suprantu.tiesiog dabar as taip megzt negaleciau.per mano mezgimo karjera yra buve kai pradedu ir nebaigiu.bet,kad viena nebaigciau,o pradeciau kita taip nera buve.gal dar bus nezinau.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 03 05, 17:12)
Ačiu, ačiu blush2.gif Jau kokios pagyros iš tavęs paskutiniu metu sklinda, tai tik skaityčiau ir skaityčiau tongue.gif


na as tik sakau ka galvoju ax.gif

o as dabar jau irgi turiu FIX ideja thumbup.gif kaip papuosti suneli 2 metuku proga ir jau taip noreciau pradeti, BET pirma bliuzele dienos sviesa isvysta, o tada jau kibsiu gaminti nerealu superini kostiuma savo Pumpuskiu bigsmile.gif
Atsakyti
Jei tektu megzti pagal uzsakymus zmonems, tai faktas, kad visus darbus reiktu pabaigti laiku. Bet jei tuo paciu dar kasnors is namiskiu ko uzsimanytu, garantija, kad jiems tektu palaukti. Juk cia gaunasi du dalykai: darbas ir pomegiai. Uzsakymai- darbas, o namiskiai- kai liks laiko. biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau pabaigiau megztinį savo vyrui biggrin.gif

user posted image

Kai jums sekasi pabaiginėti pradėtus darbelius? bigsmile.gif

Aš dar prisiminiau, kad turiu daug pradėtų ir nepabaigtų sagių doh.gif


Atsakyti
Ooooooi....Yra to gerio pas mane pilna, tik kazkur susandeliuotas, net nebezinau, kur ieskoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 03 07, 11:24)
Pagaliau pabaigiau megztinį savo vyrui  biggrin.gif

Kai jums sekasi pabaiginėti pradėtus darbelius?  bigsmile.gif

Aš dar prisiminiau, kad turiu daug pradėtų ir nepabaigtų sagių  doh.gif

Šaunuolė thumbup.gif Mano eilė irgi sumažėjo - perpykus išardžiau bolero. Bet užtat atradau krūvą senų kojinyčių, paruoštų "recyclinimui" ir dar atsiminiau, kad kažkur turiu krūvą medinių nudažytų darbelių dekupažinimui doh.gif
Atsakyti
Na kai paziurejau kiek kas turite neuzbaigtu darbu tai man ramiau apsidare biggrin.gif

siaip po daugiau negu 1-2 ir neapsiimu megzti, bet turiu kita beda - prisiperku siulu busimiems darbams ir jie guli...
tai nusprendziau surasyti savo darbus "neuzbaigtus" is turimu siulu, kurie buvo pirkti konkretiems darbams.... stai mano sarasiukas:

1. nerta suknele vasarai
2. salikelis moherio pavasariui
3. trumpas megztinukas is margu siulu

dar turiu siulu raudonai kepurei bet nusprendziau kad prie palto man netiks doh.gif
ir dar turiu vasarine nerta suknyte kuria reiketu perdaryti bet oj kaip rankos nepakyla blush2.gif

taip kad pradedu nuo sukneles nr 1. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2010 03 07, 12:59)
Na kai paziurejau kiek kas turite neuzbaigtu darbu tai man ramiau apsidare biggrin.gif

siaip po daugiau negu 1-2 ir neapsiimu megzti, bet turiu kita beda - prisiperku siulu busimiems darbams ir jie guli...
tai nusprendziau surasyti savo darbus "neuzbaigtus" is turimu siulu, kurie buvo pirkti konkretiems darbams.... stai mano sarasiukas:

1. nerta suknele vasarai
2. salikelis moherio pavasariui
3. trumpas megztinukas is margu siulu

dar turiu siulu raudonai kepurei bet nusprendziau kad prie palto man netiks  doh.gif
ir dar turiu vasarine nerta suknyte kuria reiketu perdaryti bet oj kaip rankos nepakyla  blush2.gif

taip kad pradedu nuo sukneles nr 1.  ax.gif

joooo va sis saraselis apie darbus kuriems yra nupirkti siulai ir laukia savo eiles... butu iiiilgaaaasssssss doh.gif doh.gif doh.gif

1. margas nertas kostiumelis suneliui vasarai
2. melsvas kostiumelis sunyciui vasarai
3. balta nerta suknele vasarai
4. turejo buti megzta sampanine suknele pavasariui-rudeniui (bet greiciausai bus sverkelis) rolleyes.gif
5.nertas kiskucio megztinukas sau
6. nerta liemene violetine
7. nertas baltas svarkelis
8. nertas sijonas vasarai....
9. megzta bliuzele vasarai.....
10. kid mocheros tunika...
11. salis...

ir dar pagalvojus turbut prisiminciau... doh.gif doh.gif doh.gif

todel kol mazius miega - kimbu i darbus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksreda @ 2010 03 03, 21:18)
Oi kokia aktuali tema

1-sarafanas duktereciai
2-muselinio skraiste
3-veltinio papuosalai
4-liemene sau
5-pinta deze is laikrasciu
6-pinta komoda is laikrasciu
7-papuosalai is karoliuku

cia siumetiniai,o kiek yra dar nebaiktu is senesniu laiku  blush2.gif




pasigirsiu,pabaigiau sarafana duktereciai thumbup.gif
dabar imsiuos pabaikti deze pinti is laikrasciu,ne pagal sarasa,bet pinti ten belike tik kokie 7 cm,na dar nubeicuoti ir nulakuoti
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 03 07, 12:43)
Šaunuolė thumbup.gif Mano eilė irgi sumažėjo - perpykus išardžiau bolero.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Va tas, ISARDYMO variantas man patiko biggrin.gif ieskojau vakar savo nebaigtuku... ir nezinau, ar apsimoka baigti...nebepatinka man jau...turbu reikes ardyti biggrin.gif
Atsakyti
Ir svarbiausia - kaip greitai padeda sumažinti nebaigtų darbų eilę. Tik siūlų atsargos nuo to nemažėja... g.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2010 03 03, 22:31)
Pas mane palyginus nedaug nebaigtu darbuku bus smile.gif
1. Muselinis salis mamai, noriu iki kovo 11 baigt  smile.gif
2. Servetele draugo mamai, irgi noriu kuo greiciau baigt, nors paskutine eile teliko, bet kadangi ji nemaza, tai laaaabai ilgas nerimas nusimato  ax.gif
3. Ir galiausiai salikas sau, kada nusimegsiu, tada, svarbu, kad dar sniego butu  lotuliukas.gif
4. Na, ir dar noreciau viena savo boleriuka permegzti, bus atsilus orams nesioti (labai tikiuosi, kad BUS doh.gif )
5. Dar noreciau liemenes, kol dar nesilta. Tikiuosi pradesiu kova ir kova baigsiu  mirksiukas.gif
Sekmes visoms baiginejant darbelius  4u.gif

Pasigirsiu, vakar baigiau nerti servetele, progai pasitaikius ir foto idesiu, o siandien po darbo baigsiu ir museliuka mamai smile.gif
Atsakyti