Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbiu karą!

as cia ne i tema,bet kaip jus galit nebaigusios imtis naujo darbo. g.gif nebent kokia klijente atsiranda tada taip bet kitu atveju..nu nezinau.
Atsakyti
Labai paprastai - darai vieną darbą ir staiga tau į galvą šauna geniali, neįtikėtina mintis. Kaip nepulsi jos įgyvendint? doh.gif
Atsakyti
Nebuciau isdrisus tokios temos atidaryti... Maniau, kad as tokia issimecius. Taip ir buna kaip Panele Prym sako. mezgi mezgi ir staiga sauna i galva kazkokia mintis. Arba senasis mezginys uzstringa... Nebezinai ka su juo daryti blush2.gif arba ikvepimo jam nebera tongue.gif tada imi kita ir mezgi. paskui kazkada prie senojo sugrizti lotuliukas.gif
Bet pas mane sarasas mazesnis ( o gal tik nedristu bandyti jo uzrasyti ax.gif )
Tiek to...
Pradetas megztukas (buvo idomu tokio tipo pabandyti, bet dabar atrodo, kad siulus netinkamus pasirinkau, tai jis laukia. Arba pabaigsiu ji, nes nedaug liko, arba isardysiu, nes supyksiu blush2.gif )
karoliai pradeti nerti ( irgi labai norejau isbandyti. Man patiko nerimo procesas, tik nesu tikra, kad man ju reikia tongue.gif ta prasme, manau, kad ju nenesiosiu. Tai nunerti 3 burbulai)
karoliukai suverti ant siulo riesinems megzti ( numegzciau greitai, bet nemanau, kad turesiu tokios spalvos riesines prie ko deveti)
Dar vienas megztukas, kuri jau nesioju, bet bedevint sugalvojau, kad man reikia ji pailginti. Tai reikia nusipirkti siuliuku tokiu paciu. mirksiukas.gif
Na, ir dabartinis mezginys. Bet jis irgi is laukianciu eiles paimtas. Ir ko gero netgi bus pabaigtas lotuliukas.gif

Na, ir aisku iiiilgas iiiilgas sarasas nauju mezginiu, kuriuos planuoju numegzti rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmas žingsnis į pasveikimą - pripažinimas, kad sergi. Aš kol nesurašiau, net negalvojau, kad tiek esu pradėjus. Pati savim pasibaisėjau unsure.gif
Atsakyti
Aš pas jus su pirmaisiais rezultatais. biggrin.gif Mano liemenė, kuriai pabaigti reikėjo pusės metų prisiruošimo doh.gif

user posted image
Atsakyti
Na, kokios mes karingos. Siūlus "ant dietos", darbus pribaigt... Kažkas ne taip čia.
1. "japoniškas" megztinis (šitas kol kas intensyviai gaminamas)
2. megzta lininė bliuzėlė tamsi
3. megzta lininė bliuzelė šviesi
4. nerta bliuzelė su airiško nėrimo elementais (kažkada pernai pradžią rodžiau, ale iškarpa bloga, reikia nuardyt ir perdaryt... "demotyvavausi")
5. šakute nerta bliuzelė (hm... jau kokie 2 metai kai guli pradėta )
6. frivolitė papuošaliukas
7. servetėlė "nėrinių pynimo" technika (čia tie "tikri Briugės nėriniai)
8. nesutvarkytas sijonas (ale žiema jau baigiasi, palauks kitos smile.gif)
9. kelnių "tvarkymo darbai"
10. liemenė ardymui
11. prailgint megztinio rankoves (ale nuo pečių ilgint reikia, tingiu nuardyt)
12. sutvarkyt "labai vasarinio" sijono juosmenį
... ai, dar kokius 5 pamiršau turbūt
Atsakyti
Jėėė, sulaukiau sau į kompaniją tokios pat barbės devyndarbės clap.gif
O karingos turim būt - niekaip man gražiuoju neina susitart su savim, kad visus pradėtus darbus užbaigt.
Atsakyti
Aš ir anksčiau buvo tokios nuomonės: kaip galima pradėti naują darbą, kai senasis nebaigtas. Bet gyvenimas koreguoja tokias nuomones. Anksčiau megdavau tik savo malonumui pradėta darbą iki pabaigos. Po to įsigudrinau megzti vieną nėrinį, o kitą- virbalais (kad neatsibostų ir rankos pailsėtų nuo vienodo mezgimo). O po to, kai kartu gyveni su mylimu žmogumi, kai staiga susiduri su šalčiais, tenka megzti kokį pavasariui ar vasarai drabužėlį, nes reikia greitai greitai numegzti žiemai liemenę, šaliką ir kepuriuką upošvienei, smulkmenėlių Kalėdoms, tetai koką dovaną. Tai ir nusikelia kai kurie darbai į "vėliau pabaigsiu". mirksiukas.gif
Atsakyti
na vis gavojau ar ci aman rasyti ka ar ne... bet yra tu nebaigtu darbu... nors ju naikinima pradejau nuo sausio 1d. kartu su siulu dieta cool.gif

rezultatai neblogi bigsmile.gif dabar turiu pradetus tik 2 darbus...

1. suknele is motyvu vasarai (tik nezinau ar pabaigsiu ar ardysiu todel ir guli nejudinama - laukia verdikto);
2. siuvinetas paveikslas borliui dovanu (irgi nz ar baigsiu, nes toks skausimngas procesas doh.gif tiesiogine to zodzio prasme... pirstai nuo kieto audinio ir adatos taip sutinsta po dienos siuvinejimo, kad savaite riekia "gydytis" todel ko gero imsiu ne paruosta paveiksla, o minksta tuscia audini ir nauja schema - bus ir graziau ir ne taip skauda ax.gif ) o turejau naujiems metams buti gatavas.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 03 04, 16:23)
Labai paprastai - darai vieną darbą ir staiga tau į galvą šauna geniali, neįtikėtina mintis. Kaip nepulsi jos įgyvendint? doh.gif

nu nezinau.kiek stebiu foruma jus siulu turit per daug.del tos priezasties ir pradet nebaigus senu darbu kyla noras.as siulu neturiu daug.ideju kalnas galva tuoj plys,bet va pabaigsiu rankinukus 3 panelytem ir kibsiu i rankine ju mamai.ideja rankinukui jau kirba galvoj,bet pirma pabaigsiu ka pradejau,o paskui kibsiu i kitus darbukus.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 03 05, 16:22)
nu nezinau.kiek stebiu foruma jus siulu turit per daug.del tos priezasties ir pradet  nebaigus senu darbu kyla noras.as siulu neturiu daug.ideju kalnas galva tuoj plys,bet va pabaigsiu rankinukus 3 panelytem ir kibsiu i rankine ju mamai.ideja rankinukui jau kirba galvoj,bet pirma pabaigsiu ka pradejau,o paskui kibsiu i kitus darbukus.

na juk kiekviena mes skirtinga - tiek charakteris, tiek kantrybe, tiek impulsyvumo kiekis bigsmile.gif keli atgule darbai nieko tokio - svarbiausia, kad jie anksciau ar veliau yra pribaigiami mirksiukas.gif

Pvz paziurejus i Paneles Prym darbelius akys raibsta - kiek daug ir kokie grazus thumbup.gif ir is pasisakymu forume sprendziu, kad tai moteriske "su ugnele" ir tokio zmogaus monotonija nepririsi 4u.gif bet gal butent tie keliolika pradetu darbeliu duoda tokus grazius rezultatus bigsmile.gif

As pati irgi turiu nemazas siulu atsargas blush2.gif bet dazniausiai nebaigus vieno darbo - kito nesiimu ir tos atsargos nieko man nemaiso - nekelia noro pradeti kazka kita thumbup.gif as kaip tik prisisvajoju bemegzdama viena darbeli ka darysiu toliau - tuomet ir einamasis mezginys daug greiciau gaminasi ax.gif tik beda, kad anksciau prisisvajojus ir siulu iskart pirkdavau g.gif dabar ir tam pasakiau NE bigsmile.gif Kai bagsiu ka sumaniau - tada ir galvosim ka daryti toliau su siulu parduotuve ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 05 kovo 2010 - 15:48
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 03 05, 15:22)
nu nezinau.kiek stebiu foruma jus siulu turit per daug.del tos priezasties ir pradet  nebaigus senu darbu kyla noras.as siulu neturiu daug.ideju kalnas galva tuoj plys,bet va pabaigsiu rankinukus 3 panelytem ir kibsiu i rankine ju mamai.ideja rankinukui jau kirba galvoj,bet pirma pabaigsiu ka pradejau,o paskui kibsiu i kitus darbukus.

Na gerai, pasiaiškinsiu. Aš ir galvojau, kad 6 kg - labai daug, kol nesukūriau temos laugh.gif Iš siūlų, kuriuos turiu, tai visus arba klientės paliko, arba kas nors atidavė, mano pačios pirktų labai nedaug. Suknelę dukrai pradėjau nert dar vasaros gale, tarp užsakymų, kad spėčiau iki pavasario pabaigt. Draugei liepos mėnesį trisdešimtmetis, nusprendžiau padovanot kostiumėlį. Kepuraitė šiltam orui, pradėjau rudenį, bet per užsakymus nespėjau pabaigt. Prie -15 pavasarinė kepuraitė nelabai aktuali, tai laukia savo eilės. Nusivėliau pilkus karolius. Pradėjau velt baltus, bet panešiojusi nusprendžiau, kad pilkų noriu kitokių, o dabar abeji laukia savo eilės, nes dėl rankos skausmo negaliu velt. Pleduką babybornui pradėjau, nes jau 100 metų nesu nieko lėlėms numezgusi. Kadangi užsakymų nebedarau, tai tiek kepuraitei, tiek suknelei turiu laiko per akis, todėl galiu padaryt aktualesnius darbus. Pradėjau pinti dėžę, bet darželiui vabaliukui užsireikė namelio, į jį suėjo visos susuktos vytelės. Atskirai atsidėjau vyteles iš laikraščio kraštų, kadangi jos baltos, tai nereikia dažyti, todėl noriu panaudoti kitam darbui. Velykų margučius noriu pasidaryti pati, kad nebereikėtų pirkti maximinės chemijos ir išmest maisto produktų. O pradėjau sausio mėnesį, nes lipdytus darbus džiovinu darbe - naminiai radiatoriai taip gerai nešildo. Galvojau, perkels į kitą kabinetą, tai kolektyvas gali nesuprast mano pomėgio džiaustyt tualetinį popierių ant radiatoriaus. Kai neperkėlė, tai dabar irgi laukia savo eilės. Voras turėjo eit į komplektą prie karolių, deja, teko paaukot galvą darželio kirmėlaitei, taigi laukia galvos, kai vėl galėsiu velt. Pirštukų teatrą paprašė padaryt darželis, kadangi sutikau, tai irgi tenka daryt. Mamai benešiojant sijonas nutįso, tenka taisyti. Taip ir susikaupia. Kartais bedarant tiesiog pritrūksta idėjų. Pvz., padariau 4 pirštukus ir užstrigau ties avinuku. Nu neatrodo jis man taip, kaip aš noriu. O žąsino gyvo išvis nesu mačiusi, tiksliau esu mačiusi tik su treningais su dviem juostelėm ir skusta galva, bet darželiui turbūt ne tokio reikia... Mano suknelė viena (ir vienintelė) gulėjo gerą mėnesį, kol sugalvojau pabaigt. Kiekvieną darbą, ar sau, ar ne, aš laikau baigtu tik tada, kai nesinori jo padėt į vietą. Ir dažnai būna, kad kol baigiu vieną, sugalvoju, kaip užbaigt prieš tai pradėtą.

QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 03 05, 15:45)
Pvz paziurejus i Paneles Prym darbelius akys raibsta - kiek daug ir kokie grazus thumbup.gif ir is pasisakymu forume sprendziu, kad tai moteriske "su ugnele" ir tokio zmogaus monotonija nepririsi 4u.gif bet gal butent tie keliolika pradetu darbeliu duoda tokus grazius rezultatus bigsmile.gif

Ačiu, ačiu blush2.gif Jau kokios pagyros iš tavęs paskutiniu metu sklinda, tai tik skaityčiau ir skaityčiau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 05 kovo 2010 - 16:13