Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbiu karą!

Turiu ir aš nebaigtų doh.gif gal čia ''išsipažinus'' aplankys postūmis pabaigti lotuliukas.gif
1.Balta iš ''maxi'' bliuskutė, reikia suslėpti galiukus doh.gif mat dalis nerta iš motyvų ir išskalbti.
2. Vasarinis švarkelis vąšeliu mamai ( iki pažastų nuardyt ir pernert, nunert dar vieną rankovę).
3.Megztukas man iš plonų siūlų ANGORA2 ( liko 1,5 rankovės).
4.Šalikas-kapišonas ( susiūt, apdaila, kutai ar bumboliukai).
Kas bjauriausia ,siūt ir apdailos nemėgstu, ilgai kol prisiruošiu lotuliukas.gif
Atsakyti
nebaigtu darbeliu yra ir pas mane bet kazkaip net bijau ziuret kiek blink.gif
bet stai turiu toki galiausiai uzbaigta varianta:
user posted image
stai kas gaunasi kai turi nebenesiojamu megztuku: viena megzta, kita pirkta.. gulejo spintoj, vieta tik uzeme ir naudos jokios. tad transformavau juos i klenes (is rankoviu) ir sarafana tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 11 09, 19:53)
nebaigtu darbeliu yra ir pas mane bet kazkaip net bijau ziuret kiek  blink.gif
bet stai turiu toki galiausiai uzbaigta varianta:
user posted image
stai kas gaunasi kai turi nebenesiojamu megztuku: viena megzta, kita pirkta.. gulejo spintoj, vieta tik uzeme ir naudos jokios. tad transformavau juos i klenes (is rankoviu) ir sarafana  tongue.gif

bigsmile.gif thumbup.gif

jungiuosi ir as su nebaigtais sau mezginiais:
megztinuku,
saliku,
ir liemene blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 08, 15:28)
Mano naujas sarasas  biggrin.gif

1. Ilga nerta suknele. Liko nunerti sijonine dali, pataisyti virsu.
2. Pradejau megzti megztini is siulu likuciu, bet pritrukau pagrindiniu siulu. (Siulus jau nusipirkau  thumbup.gif ) Juda i prieki
3. Pabaigti skraiste. Pritrukau siulu. Nusipirkau, bet pasirodo, ne tokio atspalvio  doh.gif
4. Margute suknute. Jau daug esu padariusi  biggrin.gif
5. Skraiste, apsiaustas. Puse esu padariusi  ax.gif


Skraiste, apsiaustas.

user posted image

user posted image

Margute suknute

user posted image

Taigi liko nebaigti darbeliai:


1. Ilga nerta suknele. Liko nunerti sijonine dali, pataisyti virsu.
2. Pradejau megzti megztini is siulu likuciu, bet pritrukau pagrindiniu siulu. (Siulus jau nusipirkau thumbup.gif ) Juda i prieki
3. Pabaigti skraiste. Pritrukau siulu. Nusipirkau, bet pasirodo, ne tokio atspalvio doh.gif
4. Susiradau seniai pradeta ir nebaigta nerti servetele. Dabar jos ir imsiuos biggrin.gif
Atsakyti
Ka tik baigta biggrin.gif 90cm skersmens
user posted image

Liko:
1. Ilga nerta suknele. Liko nunerti sijonine dali, pataisyti virsu.
2. Pradejau megzti megztini is siulu likuciu, bet pritrukau pagrindiniu siulu. (Siulus jau nusipirkau thumbup.gif ) Juda i prieki
3. Pabaigti skraiste. Pritrukau siulu. Nusipirkau, bet pasirodo, ne tokio atspalvio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 09 01, 14:16)
po pertvarkos/inventorizacijos (sugriuvusių spintoj lentynų dėka  lotuliukas.gif  cool.gif )
1) margiukas megztulis man,
2) žaliasis pusmocheris megztukas (laukia susiuvimo)
3) žalias margiukas megztulis (sukavot galiukus ir susiūt)
4) dūminis megztukas (pramegzt užsegimą ir susiuvus prisabačyt)
5) sugalvot kur padėt kliošavą sijoniuką mocherinį (sukasi mintis pagamint kažką derančio kūninio ir apsimest kad sijonukas turėjobūt apykaklė)
biggrin.gif
ir dar nepabaiga.....
dabar užsakymą vykdau ir galvoj kaip visad pora melejonų idėjų cool.gif

user posted image
1) žaliasis pusmocheris megztukas (laukia susiuvimo)
2) žalias margiukas megztulis (sukavot galiukus ir susiūt)
3) dūminis megztukas (pramegzt užsegimą ir susiuvus prisabačyt)
4) sugalvot kur padėt kliošavą sijoniuką mocherinį (sukasi mintis pagamint kažką derančio kūninio ir apsimest kad sijonukas turėjobūt apykaklė)
5) baltas gėlėtas megztulis
Atsakyti
Sveikos merginos, na žiuriu temutė visai apmirus, tai bandau jungtis į jūsų gretas ir paskelbti karą savo nebaigtiems darbams 4u.gif O jų susikaupė visai nemažai... Galvoju gal pasižadėjus viešai greičiau juos pabaigsiu blush2.gif Taigi prisiduodu:

1. Skara mamai (liko pusė)
2. Žgutas (liko uždėti užsegimus ir pagaminti pakabuką)
3. Megztukas sūnui (pati pradžia)
4. Nerta staltiesė (pati pradžia)
5. Siuvinėjamas paveikslas (liko pusė)

pradžiai tiek, manau gerai pasikuitus dar tikrai rasiu kuom sąrašiuką papildyti blush2.gif
Taigi raitojuosi rankoves ir kimbu į darbą 4u.gif
Atsakyti
Buvau kažkada šioj temoj,jau net nepamenu ar ka baigiau iš sąrašo.Bet va,naujas sąrašiukas:
1.Palaidinė sau
2.Palaidinė-tuniko užbaigimas
3.Pora papuošalų nebaigtų
4.Nebaigtas medelis iš biserio
5.Suknelė dukrytei

ir dar nepradėti,bet jau apgalvoti:
1. Suknytė krikšto dukrai
2.Galvajuostė
3.Planuose kepurytė dukrytei
4. 6 servetėlės po puodeliais

nepamenu kolkas daugiau..bet jau reik neužsiplanuot naujų,o pabaigt pradėtus ir šiuos 4 nepradėtus po truputį..Nes jau pirštas po vienos nertos kepurytės suvarytas
Atsakyti