Įkraunama...
Įkraunama...

Sutikau kitą vyrą, gimusį ta pačia data

lotuliukas.gif ir už ką man dabar kartoti..
dar vienas sutapimas yra tas, kad ir sutikau antrą tuo pat metu (kelių dienų skirtumas) ir galima tarti tuo pačiu būdu biggrin.gif
gal ir buvau neteisi.. nori pasakyt, kad jei šįkart būsiu neteisi manęs vėl toks pat finišas laukia g.gif doh.gif blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2005 12 06, 10:38)
niu galėjai ir čia sutrumpintai parašyt, ką tai reškia, labai tingiu ieškot.. rolleyes.gif

Fatališka moteris - moteris, turinti lemtingą gyvenimą. Vienai tai gali būti nelaimingos meilės, kitai - kaip tik labai sekasi meilėje. Tiesiog kažkas būna tarsi iš anksto nulemta, nieko ji negali pakeisti. Čia labai tinka posakis: norėjau kaip geriau, išėjo kaip visada... blink.gif
Yra ir kita nuomomė, kad fatališka moteris - tai nusivylusi meilėje moteris, kuri keršija vyrams už patirtas skriaudas, bet aš manau, kad tai kitas moters tipas - kerštaujanti moteris.
Žinoma, labai teisingai, mano manymu, sako Libra - prisimink kaip vystėsi jūsų santykiai su pirmuoju vyru, pamąstyk, paanalizuok, pastebėk, ar kas nors nesikartoja vėl iš naujo g.gif . Tai bus labai įdomi patirtis. Juk nereikia daryti išvadų iš karto. Laikas viską parodys.
Atsakyti
niu jo, po 5 metų parašysiu, ar pasikartojo..
šiaip man atrodo vėl kažkoks marazmas prasideda, prieš 5 metus, turėjau 40 metų draugą, labai gražiai draugavom, bet galų gale nusprendžiau, kad jis man per senas ir nutraukiau draugystę, tai tas vargšas sakė, kad sugadinau jam viską, dabar po 5 metų, šitam vėl lygiai 40 ir vėl marazmas iš naujo, įtariu ir šitam prikvaršinau galvą ir vėl viską sugadinsiu verysad.gif nu tokia jau esu matyt.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2005 12 08, 12:31)
niu jo, po 5 metų parašysiu, ar pasikartojo..
šiaip man atrodo vėl kažkoks marazmas prasideda, prieš 5 metus, turėjau 40 metų draugą, labai gražiai draugavom, bet galų gale nusprendžiau, kad jis man per senas ir nutraukiau draugystę, tai tas vargšas sakė, kad sugadinau jam viską, dabar po 5 metų, šitam vėl lygiai 40 ir vėl marazmas iš naujo, įtariu ir šitam prikvaršinau galvą ir vėl viską sugadinsiu  verysad.gif  nu tokia jau esu matyt.

Na, nesiparink, kaip pasakytų mano jauniausioji duktė doctor.gif .
Nors čia ne mano tema, bet artėjančių Kalėdų proga galiu padaryti tamstai dovanėlę - pasižiūrėti pagal žvaigždes, kur ten šuo pakastas. Na, aš dar ne visai astrologė, tik mokausi, ax.gif bet labai jau įdomus jūsų atvejis. Gal atsiųskit į až duomenis: gimimo data, valanda su minutėm (kuo tikslesni duomenis, tuo paprasčiau skaičiuoti), gimimo vieta(miestas, rajonas). Ir savo ir savo draugų. Gal pavyks ką atknisti? Galų gale, bent savo Zodiako ženklo prognozes galėsite tiksliau pasiskaityti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar galiu rekomenduoti paskaityti rusišką puslapį http://www.oculus.com.ua.
Ten labai geri straipsniai apie 2006 metus pagal Zodiako ženklus ir pagal Rytų kalendorių Ugniniais Raudonojo Šuns metais, kurie prasidės apie 2006m. vasario mėn. (tiksliai nežinau).
Atsakyti
Mane irgi traukia vyrai gimę konkrečią vieną dieną... Aš, aišku, nenusprendžiu, kad jis man patinka, tik sužinojusi gimimo datą, bet tiesiog man taip nutiko. Sutikau vieną vaikiną, kuris man atrodė labai tobulas ir mielas, todėl jo gimimo data man įstrigo ir nusprendžiau, kad man tokio vaikino reikėtų. Po 2 metų sutikau kitą vaikiną, kuris buvo gimęs lygiai tą pačią dieną ir net tais pačiais metais blink.gif Mane labai nustebino, kad taip pildosi mano norai blink.gif Susidraugavome, jis buvo labai puikus draugas, labai artimas, bet nenorėjau su juo nieko pradėti, nes jis šiek tiek už mane žemesnis buvo blush2.gif Man tai labai trukdė...

Dabartinis vaikinas yra gimęs vėl tą pačią dieną, nors aš su juo pradėjau draugauti dar nežinodama jo gimimo dienos. Aišku, sužinojusi buvau tokioj būsenoj blink.gif ohmy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaby227: 29 gruodžio 2005 - 21:25
QUOTE(Gaby227 @ 2005 12 29, 23:24)

Dabartinis vaikinas yra gimęs vėl tą pačią dieną, nors aš su juo pradėjau draugauti dar nežinodama jo gimimo dienos. Aišku, sužinojusi buvau tokioj būsenoj blink.gif ohmy.gif

Man įdomu, ar tų vaikinų gimtadieniai yra ne tokie: 04 - 19 gegužės, arba kita data: tarp 28 spalio iki 12 lapkričio? Metai nesvarbu. Tomis dienomis buvo Mėnulio ir Saulės užtemimai. Tada jūsų susitikimai yra labai lemtingi.
Atsakyti
QUOTE(eola @ 2005 12 29, 21:39)
Man įdomu, ar tų vaikinų gimtadieniai yra ne tokie: 04  - 19 gegužės, arba kita data: tarp 28 spalio iki 12 lapkričio? Metai nesvarbu. Tomis dienomis buvo Mėnulio ir Saulės užtemimai. Tada jūsų susitikimai yra labai lemtingi.


Ne, birželio pabaigoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaby227 @ 2005 12 29, 23:41)
Ne, birželio pabaigoje 4u.gif

Tada nežinau, reikia knistis giliau.
Atsakyti
labai įdomi tema

aš draugavau su vaikinu apie 7 metus (nebuvom susituokę, bet santykiai buvo be galo rimti), išsiskyrėme, nes atsirado bendravimą sunkinančių aplinkybių. Praėjus porai metų po išsiskyrimo susipažinau su kitu vaikinu, gimusiu tą pačią tų pačių metų dieną, kaip ir pirmasis. Santykiai ilgai nesitęsė. Abu buvo be galo skirtingi, net nemoku pasakyti, kaip smarkiai skirėsi, faktiškai būtų galima statyti į skirtingus polius smile.gif. Beja, abu buvo vandeniai. Ir šiaip, mano visos rimtosios gyvenimo meiles buvo vandeniai. O ištekėjau už vėžio smile.gif
Atsakyti
kai tik išsiskyriau su savo vyru iškart baigėsi santykiai ir su tuo kitu smile.gif Tik va su gimtadieniu tai sveikinau abu tą pačią dieną. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eola @ 2005 12 29, 22:39)
Man įdomu, ar tų vaikinų gimtadieniai yra ne tokie: 04  - 19 gegužės, arba kita data: tarp 28 spalio iki 12 lapkričio? Metai nesvarbu. Tomis dienomis buvo Mėnulio ir Saulės užtemimai. Tada jūsų susitikimai yra labai lemtingi.

Atsakyti