Įkraunama...
Įkraunama...

Sutikau kitą vyrą, gimusį ta pačia data

Na sutikau kitą, kuris man labai labai patinka, kažkaip užkliuvo man tas dalykas, kai sužinojau, kad gimęs tą patį mėnesį ir dieną, kaip ir mano vyras. Kas tuos zodiakus išmanot, gal tai ką nors reiškia? unsure.gif (su vyru skiriuosi)
Atsakyti
Tikriausia čia yra ir daugiau išmanančių, bet kas greitesnis, tas ir pirmesnis... biggrin.gif
Kai sutampa dviejų žmonių gimimo mėnesiai ir dienos, bet ne metai, tai toje pačioje vietoje būna tik Saulė, ir tai su sąlyga, kad abu gimę netoli vienas kito. Taip vadinamos buitinės planetos - Merkurijus, Venera, Marsas, Saturnas ir Jupiteris bus visai kituose ženkluose, o aukštosios (tolimos ir lėtos planetos) bus netoli tenuėjusios. Taigi dvasinės tų žmonių savybės gali būti panašios (nors čia veikia daug ir kitų faktorių), bet socialinėj aplinkoje jų pasireiškimas gali būti labai skirtingas: įpročiai, pomėgiai, meilė vaikams, bendravimo būdas, na, ką mes darome kasdien, gyvenimiška rutina. Dar yra skaičiuojamas planetų stiprumas balais, tad vienas gali būti, pavyzdžiui, ryškus Vėžys, kitas - silpnesnis, bet iš tikrųjų tai reikia žiūrėti konkrečiai. Na, dar galima paklausyti savo širdies arba pasiburti - juk artėja šv.Andriejaus diena (lapkričio 30 d. žiūrėkite www.vytautus.com virtualų kalendorių).
Atsakyti
hm.. nu dėl būdo panašumo savybių, tai taip jie tikrai panašūs, bet va jei neišėjo su vienu, tai gal neišeis ir su kitu, jei data be metų ta pati, na mane tai kažkodėl gąsdina, netikiu aš tai horoskopais, bet va šitas sutapimas man kažkodėl labai įtartinas g.gif na atrodo, kad tai ne atsitiktinumas, o kad kažkas pasidarbavo iš aukščiau, nu gal aš jau visai nuprotėjau.. biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti
Visai nenuprotėjai. Sakoma, kai durys užsidaro, Dievas langą atidaro... biggrin.gif Tai per tą langą kažkas kitas ir įšoko. Gal dabar būsite atidesnė, įdėmiau pasižiūrėsite, ką naujas pažįstamas veikia, kaip elgiasi su jumis, aplinkiniais. g.gif Tiesiog būkite pastabesnė, juk jau patyrusi. mirksiukas.gif
Atsakyti
vat būtent įšoko ir kodėl būtent ta data sutampa blink.gif g.gif
Atsakyti
Na, man irgi įdomu darosi. Gal atsiųstumėt savo duomenis į až. Būtų geriau kuo tikslesnius: gimimo data, valanda, minutė, gimimo vieta. Ir jūsų "vyrų" taip pat. Nors, kaip rašiau skyrejyje "Pagal horoskopo ženklą", aš dar tik mokausi sudaryti horoskopus, bet jeigu pasitikite, galime pabendrauti. Gal esate fatališka moteris? Na, geriau nespėlioti, gal tai tik dar vienas sutapimas? Bet juk turėtų kažkas būti... blink.gif...anapus.
Atsakyti
Ko tu pergyveni, žmogus tai kitas. Nu vaizdas kitas? Tėvai kiti, viskas kitoniška, gi daug žmonių tą pačią dieną gimsta, tai jie ką, visi turi būt vienodi? Aišku, negali žinot, gal ir su tuo kitu neišeis, bet tikrai ne dėl horoskopo biggrin.gif

O jei jau burtais tikėt visokiais, tai žinai - yra ten visokių būrimų, kad mol vardas nulemia, koks tas žmogus bus, ir gimimo būdas, ir motinos elgesys, ir kiek krūtim maitintas, milijonas tokių variantų laugh.gif tai ar būtinai toks pats turi būt. Gal tau tiesiog tokie patinka - tą dieną gimę...

Ir dar džiaukis, gimtadienio nesupainiosi biggrin.gif
Atsakyti
niu man tas ir juokingiausia, kad gimtadienis tą pačią dieną išeina.. kažkas ni to.. schmoll.gif sakau gi tais horoskopais netikiu, bet šitas sutapimas brrr...


jeigu aš nei savo nei jų tų minučių nzn, tai jaučiu nieko neišeis ten iš anapus prisišaukt? g.gif galiu tau permest tik gimimo datas.. jaučiu tai nepakankama info? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eola @ 2005 12 02, 20:33)
Gal esate fatališka moteris?

ką reiškia fatališka?

tavo antras vaikas mano gimimo metų... blink.gif maniau tu bendraamžė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2005 12 05, 17:42)
ką reiškia fatališka?

tavo antras vaikas mano gimimo metų... blink.gif  maniau tu bendraamžė smile.gif

lotuliukas.gif Ačiū, pralinksminai. Palaikei jaunikle, nes pasakiau, kad mokausi... blink.gif Mokytis niekada nevėlu, bent man taip atrodo. O taip vėlai susiruošiau mokytis būtent todėl, kad pirma turėjau užauginti vaikus, nes labai troškau šeimos ax.gif. Ir mano pačios horoskopas rodo, kad bus gyvenime visokios kliūtys, nors astrologija turėjau pradėti mokytis apie 30 metų amžiaus, bet vis kas nors kitas buvo svarbiau verysad.gif . Už tai dabar nieko nesigailiu ir galiu daryti ką noriu biggrin.gif .
Dėl fatališkos moters, tai yra paplepėjimų tema "Femina fatale", ten mergaitės kalbasi apie tai g.gif .
Atsakyti
niu galėjai ir čia sutrumpintai parašyt, ką tai reškia, labai tingiu ieškot.. rolleyes.gif
Atsakyti
Paprastai jeigu zmogus neismoko pamokos, jis turi pamoka pakartoti. Pagalvok apie skyrybu priezasti, gal tu pati kazkur buvai neteisi. smile.gif
Atsakyti