Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(Elina @ 2005 12 30, 15:42)
Mano tėtis be proto mylėjo mamą ir mane su sese. Labai mylėįjo. Mirė nuo prostatos vėžio mad.gif

Tik nereikia piktintis.
Mano tėtis mirė nuo dviejų vėžių- kasos ir prostatos. Jis taip pat visą gyvenimą mylėjo mamą ir mane.
Į žmogaus vidų neįlįsi ir nepasižiūrėsi, kas ten yra... Ar gali žinoti, kokias moteris smerkė tavo tėvas?
Atsakyti
Susikroviau į rietuvę visas turimas Lazarevo knygas ir mėginsiu paieškoti jose pasibrauktų vietų. Gal kam pravers?

Jeigu čia lankosi moteris, ketinanti susilaukti vaikučio, galėčiau paskolinti labai vertingą knygą "Jūsų vaiko sielos auklėjimas' (rusų k.). Šią knygą būtų gerai perskaityti visoms būsimoms mamoms ir būsimiems tėčiams... Yra maldos, skirtos kiekvienam nėštumo trimestrui. Kai laukiausi dukros, iš šios knygos meldžiausi kiekvieną dieną.

"Atgailauti- tai reiškia visas jėgas nukreipti savo permainai ir niekuomet klaidų nebekartoti, tai procesas, kuris bus prasmingas tada, kai energijos protrūkis, atsirandantis tai suvokus, veiks kūrybiškai. atgailaujant nutrūksta priežasčių ir pasekmių grandinė, kur vienas poelgis traukia paskui save kitą. "
"Atgailos mechanizmas nenutrūkstamai turi būti susijęs su pasaulio pajautimu ir suvokimu, nes norint suvokti, kad dėsnį pažeidei, reikia tą dėsnį žinoti."

"Nuoskauda yra vienas labiausiai paplitusių Visatos dėsnių pažeidimų, galintis sukelti įvairių nemalonumų ne tik nuskriaustojo, bet atitinkamai ir skriaudiko gyvenime."

"Žmogaus biolauke yra kitų su juo ir jo su kitais elgesio programos. Kai mums padaroma kas nors nemalonaus, tuo pačiu atsakyti negalima. Galima priešintis tik fiziniame lygmenyje, o biolauke, dvasiniame klode reikia rūpestingai išlaikyti susilaikymo, romumo, meilės žmonėms jausmą, įsidėmėti, kad bet koks nemalonumas- mūsų netobulumo pasekmė: tokia nuostata valo karmą, gelbėja mus nuo ligų, šviesina mūsų likimą ir gerina vaikų sveikatą.
Irzlus elgesys su žmonėmis, pyktis- tai bandymas energetiškai atakuoti ne tik konkretų žmogų, bet ir Visatą, bandymas, sukeliąs biolaukų struktūrų deformaciją. "Melskitės už tuos, kurie jus keikia, laiminkite jūsų neapkenčiančius". Tai geriausias apsisaugojimas nuo nelaimių, ligų ..." (1 kn.)
Atsakyti
QUOTE(acotra @ 2005 12 30, 11:46)
na tu cia ir parasei 'tingi valytis" ... Kai zmogus serga tai valykis kiek nori, be mediku neapseisi. O jei sedesi ir "valysies" idomu ar ilgai pagyvensi...

Manau, ji norėjo pasakyti, kad pats žmogus turi su savimi dirbti kad nesusirgtų, o jau kai rimtai organizmas suserga, tada vaistai yra būtini, žinoma, kad tada jau per vėlu pačiam "valytis"...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 29, 17:42)
Vadinamos "peršalimo" ligos žmogų valo... Natūralu, kad "persigėręs" žmogus turi apsivalyti, todėl pradeda kosėti, sloguoti. Medikai pasakytų kitaip- nusilpo imunitetas...

O gal galėtum plačiau pakomentuoti?? Ką reiškia "persigėręs", kaip visa tai išvalyti ir t.t... Sakei, tam reikalingas mokantis žmogus, kad galėtų parodyti... O gal gali parašyti, nors biskį kaip galima pačiam apsivalyti, kad nesirgtum, tarkim, peršalimo ligomis... Didelis ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cypliuke @ 2005 12 30, 18:08)
O gal galėtum plačiau pakomentuoti?? Ką reiškia "persigėręs", kaip visa tai išvalyti ir t.t... Sakei, tam reikalingas mokantis žmogus, kad galėtų parodyti... O gal gali parašyti, nors biskį kaip galima pačiam apsivalyti, kad nesirgtum, tarkim, peršalimo ligomis... Didelis ačiū! 4u.gif

Aš atsakiau į klausimą NOA, kuri klausė, kodėl susirgo gerai pašventus...
Galvoju, kad jeigu nenori sirgti peršalimo ligomis, turi kiekvieną vakarą valytis meditacijos metu. Žmogui, gyvenančiam šeimoje, praktiškai tai neįmanoma. Man pastoviai varva nosis ir visai dėl to nesuku galvos... Bet pastebėjau, kad jeigu susirgus iškart pradedu mąstyti apie ligos priežastis, pasveikstu labai greitai, be rimto gydymo. Dar savigydai reiki panaudoju.
O tas valymasis vyksta meditacijos metu išėjus į astralą... Taigi internetu to neišmoksi...Pažįstu moterį (gyvena prie Vilniaus), kuri padeda norintiems tai išmokti. Bet ji smalsuolių nepriima. Užmokesčio už tai neima. Pas ją važiuoja tie, kurie pasiryžta dirbti kasdien ir važinėja pas ją bent kartą savaitėje. Aš važinėju pas ją daugiau nei metai laiko.Daug ko išmokau. Pas ją galima pasidaryti ir rebefingą (valomasis kvėpavimas).
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 30, 18:28)
O tas valymasis vyksta meditacijos metu išėjus į astralą...
Pas ją galima pasidaryti ir rebefingą (valomasis kvėpavimas).

Kiek reikia laiko tokiems dalykams doh.gif . Kol aš po Astralą vaikščiosiu vyras supyks- pas Marytę išeis doh.gif ( o jei vyras supyks, prostata gali jam sustreikuoti. Vadinasi negaliu aš po Astralą vaikščioti verysad.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 30 gruodžio 2005 - 19:02
QUOTE(Elina @ 2005 12 30, 19:00)
Kiek reikia laiko tokiems dalykams doh.gif . Kol aš po Astralą vaikščiosiu vyras supyks- pas Marytę išeis doh.gif ( o jei vyras supyks, prostata gali jam sustreikuoti. Vadinasi negaliu aš po Astralą vaikščioti verysad.gif )

Labai teisingai pastebėta. Vyrų prostata būtina rūpintis. Ir pykdyti jų negalima... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 30, 20:05)
Labai teisingai pastebėta. Vyrų prostata būtina rūpintis. Ir pykdyti jų negalima... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Vaižgante, džiaugiuosi kad pradėjai rašyti apie netradicinį požiūrį į sveikatą. Sutinkančių su tuom ir nesutinkančių visada bus. Bet žmonės nors bus girdėję apie kitokį variantą. Mūsų medicinoje gydoma tik liga, o ne pats pacientas. Gydytojas gilinasi tik į savo srities problemą ir ne visada pažiūri ar jo skirti vaistai nesukels problemų kitoje srityje. Man gydant sinusitą, gydytojas nepasidomėjęs mano kortelės turiniu, patarė gerti juodo ridiko sultis, kas labai pablogino jau beveik pamirštą kasos problemą. Sinusitą išgydžiau, bet kasa ir skrandis, kaip pasakė zondavęs gydytoja- kaip nuplikyti. Taigi, jei prie medicinos pridėsime ir savo psichines galias, savitaigą, tai ir placebo gali padėti.
Rašyk toliau, kai tik rasi laiko, nes ne visada patogu begt knygynan ar traukt iš interneto. Tokia konsultacija forume bent jau man labiau priimtina ir suvokiama.

O šiaip gerų Naujųjų.
Atsakyti
Iš to, kad mano AŽ yra perpildyta, galiu daryti išvadą, kad ši tema yra labai reikalinga. Visuomet atsiras žmonių, kuriuos ji piktins, bet daugiau, kaip matau, yra žmonių, kuriems nuoširdūs patarimai yra veiksmingesni nei sauja tablečių...
Linkiu kuo mažiau sirgti kitais metais... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pilnai pritariu Enijai! thumbup.gif Tikrai ši tema labai naudinga man, o manau ir daugeliui mūsų... Esant laisvo laiko ir noro, Vaižgantė galėtų daugiau parašyti savo auksinės patirties, ir pakonsultuoti konkrečius atvejus. 4u.gif

Gerų Naujųjų metų! newyear.gif Linkiu ateinančiais metais išmokti mąstyti pozityviai ir atrasti tą nematomą ryšį tarp matomo ir nematomo, juodo ir balto, šio gyvenimo ir praeito, yin ir yang... Ir išmokti įsiklausyti į save! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cypliuke: 31 gruodžio 2005 - 16:50
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 31, 17:47)
Iš to, kad mano AŽ yra perpildyta, galiu daryti išvadą, kad ši tema yra labai reikalinga. Visuomet atsiras žmonių, kuriuos ji piktins, bet daugiau, kaip matau, yra žmonių, kuriems nuoširdūs patarimai yra veiksmingesni nei sauja tablečių...
Linkiu kuo mažiau sirgti kitais metais... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Šaunuolė, Vaižgante, kad užvedei šią temą! thumbup.gif 4u.gif Ji tikrai labai įdomi, nes parodo, kaip galima pažvelgti anapus, ir naudinga -tiems, kurie tuo tiki ir bando saviįtaiga ir visais kitokiais metodais pakeisti nesveiką savo gyvenimo būdą... O kam ši tema nepriimtina ir sukelia pasipiktinimą, manau galima paprasčiausiai tolerantiškai ją apeiti ir neskaityti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cypliuke: 31 gruodžio 2005 - 16:58
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 30, 16:40)

Jeigu čia lankosi moteris, ketinanti susilaukti vaikučio, galėčiau paskolinti labai vertingą knygą "Jūsų vaiko sielos auklėjimas' (rusų k.). Šią knygą būtų gerai perskaityti visoms būsimoms mamoms ir būsimiems tėčiams... Yra maldos, skirtos kiekvienam nėštumo trimestrui. Kai laukiausi dukros, iš šios knygos meldžiausi kiekvieną dieną.




pasiskolinti knygos, deja, negalėsiu - esu per toli. bet gal galėtum, Vaižgante, parašyti knygos autorių. ir jei nesunku, maldas, skirtas nėštumui. laukiuosi dviejų vaikelių wub.gif
Atsakyti