Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(vaižgantė @ 2005 11 30, 15:56)
Kažkada ir aš buvau ligų maišelis... Bet ligos viena po kitos pradėjo dingti, kai pradėjau keisti mąstymą, su savimi dirbti. Dabar, jei susergu, visuomet žinau, kodėl... Dirbu su situacija ir greitai pasveikstu...

ai kokia šaunuolė, ai kokia protinguolė. Žmonės nesirgtų ir nemirtų jei tik to pakaktų
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 01, 15:22)
kad jei praėjusiam gyvenime buvai prostitute, šiame gali vaikų ir neturėti...

gražu doh.gif Nemaža čia forume buvusių prostitučių bigsmile.gif . Atgailaukit dabar cool.gif
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 03, 09:37)
žmonės tik atsisėdę į invalido vežimėlį pradeda gyventi...

aš pakraupusi blink.gif
Atsakyti
Manęs nestebina, kad yra daugybė žmonių, negalinčių priimti čia esančios informacijos.Kiekvienas stovime ant skirtingų dvasinės raidos laiptelių. O piktintis yra lengviausia.
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 12 22, 14:56)
ai kokia šaunuolė, ai kokia protinguolė. Žmonės nesirgtų ir nemirtų jei tik to pakaktų

gražu doh.gif Nemaža čia forume buvusių prostitučių bigsmile.gif . Atgailaukit dabar cool.gif 

aš pakraupusi blink.gif

Elina, manau esi pernelyg kategoriška... Juk viskas, kas skirta mums gyvenime išgyventi ir patirti yra ne be priežasties. Vieni tai vadina Likimu, kiti Dievu, treti Lemtim ar tiesiog Gyvenimu... Juk tikrai nenuneigsi, kad žmonės po didelių ir skausmingų išgyvenimų savyje atranda daug naujų dalykų, kurie atsiskleidė tik po nelaimės... Taip pat žmogui saviįtaiga labai daug ką duoda, tik ne visi sugeba su savimi taip dirbti. O dėl tos teorijos dėl praeitų gyvenimų nuodėmių - nereikia smerkti žmogaus, kuris parašė vieną iš galimų variantų. Juk nei tu, nei aš, nei kas kitas nežinom, kaip iš tikrųjų yra - juk pasaulyje taip daug įvairiausių religijų ir tikėjimų yra!... Tai nejaugi dabar pasmerksi visus, kurie tiki ne taip kaip tu?? Juk yra ir tokių religijų, kur žmonės džiaugiasi, kada žmogus miršta, nes pagaliau paliko šį kančių pasaulį ir verkia kada gimsta, nes vargšė būtybė pasmerkta kančioms - gyvenimui... verysad.gif Paistenk pažvelgti į viską giliau, nesistenk neigti visko, kas aplink tave... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 22, 14:54)
Manęs nestebina, kad yra daugybė žmonių, negalinčių priimti čia esančios informacijos.Kiekvienas stovime ant skirtingų dvasinės raidos laiptelių. O piktintis yra lengviausia.

Man ši informacija atrodo per daug primityvi schmoll.gif Nes visą šitą teoriją galima pagrįstai paneigti per pusvalandį.
Atsakyti
Kai nori ką nors paneigti, visuomet rasi argumentų. Bet ar to reikia? Tegul šią temą skaito tie, kuriems to reikia. Lietuvaičiams laikas būtų mokytis tolerancijos...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 22, 20:33)
Kai nori ką nors paneigti, visuomet rasi argumentų. Bet ar to reikia? Tegul šią temą skaito tie, kuriems to reikia. Lietuvaičiams laikas būtų mokytis tolerancijos...

Nesuprantu vieno, kam gali būti reikia galvoti, kad jis kaltas dėl savo vaikų ligų? blink.gif Ir man atrodo, kad būtent reikia paneigti visas panašias mintis vardan tų, kurie save kaltina dėl to, dėl ko išties jų kalties nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewita: 22 gruodžio 2005 - 20:39
Man si diskusija primena greiciau filosofini mastyma.Kartais kai zmogus nori kazka pasiekti pradeda gilinti i tai ka raso zymus zmones.Sutinku, kad viena ar kita knyga gali mums padeti pakeisti mastyma, pozityviai mastyti ir. t.t.
Taciau zvelgiant realiai, tai gryna nesamone, jog rukantys zmones turi dvasiniu problemu, o ka nerukantys ju neturi? Arba nemylintis serga sirdies ligomis, kartais zmogus auga l. mylimoj seimoj, bet serga galbut net ypatinga sirdies liga. Ir dar atsisedes i invalido vezimeli zmogus pradeda kita gyvenima- jis priverstas pakeisti del saves pacio.

Gyvenimas yra paslaptingas ir kiekvienam skirtingas, niekas negali nusakyti kas kam ir koki rytojus zadamas.
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2005 12 22, 20:37)
Nesuprantu vieno, kam gali būti reikia galvoti, kad jis kaltas dėl savo vaikų ligų? blink.gif Ir man atrodo, kad būtent reikia paneigti visas panašias mintis vardan tų, kurie save kaltina dėl to, dėl ko išties jų kalties nėra.


Na jei kalbant apie minėtą temos pradžioje Lazarevo teoriją, tai kūdikio/vaiko ir mamos biolaukai vienodi, todėl veikiama ir vaikų sveikata.
Galima ir konkrečiai pacituoti: "atsiskaitymas vaikų sveikata atrodo nesąmonė, žiūrint iš žmogiškų pozicijų, tačiau biolaukų lygmenyje nėra žmonių, yra tik idėjos; kiekvienas žmogus tenai - tam tikrų programų sankaupa, o blokavimo mechanizmas veikia prieš pavojingas pasauliui negatyvias idėjas ir programas".

Na šiaip ar taip tai viena iš teorijų ir niekas nežino kaip yra iš tikrųjų, taigi karščiuotis ir kategoriškai vienaip ar kitaip teigti, manau nevertėtų..
Atsakyti
Na šiaip ar taip tai viena iš teorijų ir niekas nežino kaip yra iš tikrųjų, taigi karščiuotis ir kategoriškai vienaip ar kitaip teigti, manau nevertėtų..
[/quote]

Sutinku drinks_cheers.gif ,todėl temos trinti (kaip kažkas siūlė),manau,nereikia schmoll.gif ,paskaityt įdomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesu S.Lazarevo idėjų fanatikė. Tikiu maždaug 60 proc. to, ką jis rašo. Esu perskaičius dešimtis ezoterinių knygų, ir daugelyje rašoma tas pats, tik kitais žodžiais.
Svarbiausia yra meilė Dievui. Jei ką nors iškeli aukščiau už Jį, arba to netenki, arba esi mokomas, gydomas, klupdomas... Kiekvienam skirtingai, priklausomai nuo to, kiek pripildytas yra karmos ąsotis (Svijašas).
Atsakyti
O įvairios ginekologinės ligos? Na kad ir gimdos kaklelio žaizdelė? Kokios yra/gali būti šios ligos priežastys?
Atsakyti
Pasąmoninė agresija vyrams. Kuo daugiau pyksi ant savo vyro, brolio, tėvo ar kitų vyrų, tuo didesnė tikimybė, kad ta žaizdelė taps vėžine...
Katalikai ne be reikalo turi išpažintį ir atgailą...
Atsakyti