Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(safarikids @ 2006 01 04, 22:54)
Norėjau parašyti, kad mamagitanai tik vieno įspėjimo ir bano iki moderatorės tetrūksta. biggrin.gif

Spėju, kad pasirinkti ne tos rūšies įspėjimai laugh.gif Nors kas žino bigsmile.gif
Atsakyti
aišku, Karbyne, tavieji buvo geresni. Aukštesnės prabos. Su kuo ir sveikinu.
Atsakyti
QUOTE(uola @ 2006 01 04, 23:15)
Nu tu ir negeras zmogus buvai . Tiek ligu prisirinkus.
smoke.gif

Aha, aiškinamės toliau. Turiu įgimtą stuburo defektą - nesuaugusį slankstelį. Vaikystėje esu sirgusi gripu, angina, bronchitu, plaučių uždegimu, buvau tuberkuliozės dispanserio įskaitoje. Dar man ant smakro laikas nuo laiko išauga plaukelis. Aš jį periodiškai naikinu, bet gal čia irgi kokia dovana? Gal jį tręšt ir puoselėt reikia? Nu kas dar... A jo, dar turiu kariesą. Ir pastoviai tingiu indus plaut. Tai kokia diagnozė? Ir galų gale, taip man niekas ir nepasakė, kas aš esu...
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 23:28)
aišku, Karbyne, tavieji buvo geresni. Aukštesnės prabos. Su kuo ir sveikinu.

Ačiū už sveikinimus, bet iš čia vaizduotė...arba noras kad būtų taip kaip atrodo. Tiksliai nežinau unsure.gif savo prašymą man rods turėtum perduoti pati, kad ko neteisingai nepainterpretuotume.
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 23:30)
A jo, dar turiu kariesą.

Nus apie kariesą jau net ir aš žinau. Čia gis, kad pagiežinga ar kažkaip panašiai. Rašė temos autorė gi rolleyes.gif

Vat patikslinu
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 30, 14:43)
Žinau tiek, kad dantys genda tiems, kurie turi didelę pasąmoninę agresiją.

sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 01 03, 21:11)
ir dar baltmę (vitiligo) turiu, bet čia jau be šansų kad išnyktų  verysad.gif

Gal gali patart kur apie ją pasiskaityt? Man ant nugaros atsirado balta dėmė nei iš šio nei iš to. Gal tas pats brudas? g.gif O po to ateisiu išsiaiškint už ką man tokia bausmė cray.gif .

O tie visi karminiai dalykai man labai neaiškūs. Sakykim susirgo vėžiu vaikiukas. Kam šiuo atveju bausmė? Jam, tam mažuliui? Jo tėvam? Jei vaikelis kažko prisidirbo anam gyvenime, tai kokia logika jį marinti šiam? Ar ne geriau būtų leisti jam ilgai gyventi, idant jis savo gerais darbais išpirktų kaltes savo niekingo praeito gyvenimo? O jei kažko prisidirbo jo tėvai, tai kodėl yra kankinamas mažutis nekaltas kūdikėlis? O gal jie visi, brudai, kažkuom prasikaltę? Tai kas turi tiek laiko ir kantrybės visus sugrupuoti ir bausmes paskirti?
Vienu žodžiu fignia visa tai. Visos ligos dėl paveldimumo, mutacijų, gyvenimo būdo, virusų, bakterijų. Jei laikytis Lazerevo teorijos, aš jau seniai būčiau sugraužta kokios nors ligos, nes graužiu save už labai daugybę dalykų. Tiesiog priimu tai kaip savo charakterio bruožą. Ir ramiai miegu naktimis, nematydama jokių juodulių.
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 23:30)
1.Turiu įgimtą stuburo defektą - nesuaugusį slankstelį.
2.Vaikystėje esu sirgusi gripu,
3.angina,
4.bronchitu,
5. plaučių uždegimu,
6. buvau tuberkuliozės dispanserio įskaitoje.
7.Dar man ant smakro laikas nuo laiko išauga plaukelis.
8. dar turiu kariesą. Ir pastoviai tingiu indus plaut.

Esi zmogus, perkopes i aukstesni lygi, nes is ligu rinkinio tai buvai kazkas tokio , kur blogai viska daro
1.Norejai didesne but, nei buvai
2. Pasiduodi kitu itakai(bo gripa pasiimi is kitu)
3. maziau pliurpt!
4. Neisklausei kito zmogaus
5. Vidine nelaisve
6. Praeitame gyvenime gyvenai silto klimato zonoje
7. Tu nieko neuzmirsai, gal cia kaip priminimas koks(pvz anam gyvenime kazkam kazka pazadejai ir uzrisainosines kamputi. Pazadeto neispildei-se tau gyvaplaukis. naikink nenaikinus, ale kol nepadarysi ka tada pazadejai- augs. Tik neduok die nelysk po lazeriu. Sunaikinsi plauka- pakeisi karma.
8. Na cia jau gal koks zentas tau uzkeikima dave.

p.s. o kodel manes nieks burtininke nepavadina. Tiek vargstu anei mazycio padekavojimo smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(uola @ 2006 01 04, 23:43)
p.s. o kodel manes nieks burtininke nepavadina. Tiek vargstu anei mazycio padekavojimo smoke.gif

irnesakyk.gif O tai tu vien padėdama nesijauti laiminga? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 23:58)
irnesakyk.gif O tai tu vien padėdama nesijauti laiminga?  unsure.gif

Neturiu griztamosios reakcijos. Vienam gali pasirodyt, kad padedu, kitam, kad tyciojuos, treciam, kad izeidineju... Gerai, einu miegot, jei ryt skaudes nuguleta sona, tai zinosiu, kad mane peiket smoke.gif . O jei jau po vakarykscio galvos neskaudes, tai manysiu, kad geri atlikau....
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2006 01 04, 23:39)
Gal gali patart kur apie ją pasiskaityt? Man ant nugaros atsirado balta dėmė nei iš šio nei iš to. Gal tas pats brudas?  g.gif  O po to ateisiu išsiaiškint už ką man tokia bausmė  cray.gif

ne veltui aš tave sapnavau, atsimeni? bigsmile.gif matyt turiu spec. galių g.gif
apie baltmę (vitiligo) truputuką rasi čia, sveikatai nekenkia, bet dėl visa ko pas dermatologą nueik
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 23:35)
Nus apie kariesą jau net ir aš žinau. Čia gis, kad pagiežinga ar kažkaip panašiai. Rašė temos autorė gi  rolleyes.gif

Vat patikslinu

sokiai.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 30, 14:43)
Žinau tiek, kad dantys genda tiems, kurie turi didelę pasąmoninę agresiją.

hihihi.gif
O vat turiu dvi plombas, kai mano kai kuriems bendraamžiams tuoj protezų reikės. Stomatologė įvertino kaip ypač sveikus dantis. Tai reikia suprast, per mažai agresijos hihihi.gif ?

QUOTE(uola @ 2006 01 04, 23:43)
p.s. o kodel manes nieks burtininke nepavadina. Tiek vargstu anei mazycio padekavojimo smoke.gif

O tu jokių prostitucijos pėdsakų neradai. Mes gi jau puikiai žinom, kad kiekviena moteris trokšta būti prostitute, o tu šitokį faktą praleidai... Mokytis dar ir mokytis tau irnesakyk.gif
Atsakyti
sad.gif ne...nu dėl tų postų trynimų ir aš šiandien apakus...arba vakar man pasivaideno...arba dar prieš kelias dienas irgi vaidenosi...O diagnozė kokia tada?... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Vaikų darželis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nashle: 05 sausio 2006 - 09:17