Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 21:26)
O aš labai norėčiau sužinoti, kas esu. Kaip ir žadama temos pavadinime.

Esi naujas blizgantis BMW. Tik raudonas matyt. tongue.gif
Atsakyti
Žinai, žmonėmis, kurie melą laiko ...ne melu, o šiaip-puošmena gal..gal maloniu netikėtumu, aš netikiu. Ir viskas. Nors tu man kuolą ant galvos tašyk.
Atsakyti
QUOTE(uola @ 2006 01 04, 21:28)
Nu jeigum as neklystu, tai tu moteris, arba anot vieno anekdoto, tau kazkas kiausius nupjove.

O tada ką turėčiau manyti dėl slogos, konjunktyvito ir trumparegystės? Ir kažin ką iškrėčiau praėjusiame gyvenime, kad šiame man teko atsisveikinti su šiuo svarbiu organu...
Atsakyti
jergau tu mano... vėl mane ištrynė blink.gif

vat karbyne apie tiesą ir paslėptą tiesą kalba eina. ir viską tu puikiai supranti. nemėgstu, kai žmonės šlanga apsimeta. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 21:36)
O tada ką turėčiau manyti dėl slogos, konjunktyvito ir trumparegystės? Ir kažin ką iškrėčiau praėjusiame gyvenime, kad šiame man teko atsisveikinti su šiuo svarbiu organu...

Sloga- glitus skystalas. Uzkimsimas gliciu skystalu kazkokios skyles....Hm, gal tai simbolizuoja muila ir sikna. Nu ka as zinau. Cia gi ne as specas.Tiesiog prielaida. Sulipusios akys- gal turi kokiu karminiu rysiu su ka tik gimusiais kaciukais. Ar nebusi jiems kokios skriaudos padarius. Trumparegyste- cia taip tu apdovanota. Kuo maziau matai, tuo saugiau jautiesi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uola: 04 sausio 2006 - 21:49
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 22:26)
Algo ar ne algo, bet čia ligos pavadinimas. Taigi, užduotis palengvinta, išaiškintas ligos pavadinimas (galbūt). O aš labai norėčiau sužinoti, kas esu. Kaip ir žadama temos pavadinime.



Na tai gal tuo buvai, kuo avatare? g.gif smile.gif
Atsakyti
Šiek tiek pasiaiškinau įvairioje spaudoje apie Lazarevą, apėjau kelis ezoterinius forumus. Anot rytietiškus reikalus išmanančių žmonių šis ponulis yra geras biznierius. Knyga gerai vertinama tik tam tikruose sluoksniuose. Apie Lazarevą rašoma čia
Šiaip jau jis yra dailininkas, tai matyt meniškai iš žiūri į sveikatos problemą.

Norintiems "pasikalbėti" su pačiu autoriumi, galima pažiūrėti čia. Tiesa pasakius, ar verta buvo tiek išlieti emocijų, spręskite patys.
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2006 01 04, 20:00)
todėl skiriu mamaigitanai antrą įspėjimą.

Kas nori dar?



Aš norėčiau. Galima? Prašau trijų iš karto, norėčiau perspjauti mg. Paskui prašysiuos į moderatores.

QUOTE(uola @ 2006 01 04, 21:45)
Sloga- glitus skystalas. Uzkimsimas gliciu skystalu kazkokios skyles....Hm, gal tai simbolizuoja muila ir sikna. Nu ka as zinau. Cia gi ne as specas.Tiesiog prielaida. Sulipusios akys- gal turi kokiu karminiu rysiu su ka tik gimusiais kaciukais. Ar nebusi jiems kokios skriaudos padarius. Trumparegyste- cia taip tu apdovanota. Kuo maziau matai, tuo saugiau jautiesi lotuliukas.gif

Va, dabar jau kai kas paaiškėjo. Gal dar ką gali pasakyti dėl mano žemo spaudimo, suskilinėjusių plaukų galiukų ir neaiškios kilmės bėrimo, kurio priežasčių alergologai taip ir nenustatė? Ir dar dėl mano dukters toliaregystės ir širdies ūžesių?
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 22:27)
Aš norėčiau. Galima? Prašau trijų iš karto, norėčiau perspjauti mg. Paskui prašysiuos į moderatores.


Norėjau parašyti, kad mamagitanai tik vieno įspėjimo ir bano iki moderatorės tetrūksta. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 04, 22:53)
Šiek tiek pasiaiškinau įvairioje spaudoje apie Lazarevą, apėjau kelis ezoterinius forumus. Anot rytietiškus reikalus išmanančių žmonių šis ponulis yra geras biznierius. Knyga gerai vertinama tik  tam tikruose sluoksniuose. Apie Lazarevą rašoma čia
Šiaip jau jis yra dailininkas, tai matyt meniškai iš žiūri į sveikatos problemą.

Norintiems "pasikalbėti" su pačiu autoriumi, galima pažiūrėti čia. Tiesa pasakius, ar verta buvo tiek išlieti emocijų, spręskite patys.


Nuuu... Paskatynėjau... Netikiu jo teoriom, bet bent jau maniau kad žmogus protingas... Labai nusiviliau. Jei jau ko neišmanai, tai bent jau pasiaškink, o kalbėt tokiaaaas nesamones... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 22:27)

Gal dar ką gali pasakyti dėl mano

1.žemo spaudimo,
2.suskilinėjusių plaukų galiukų
3.ir neaiškios kilmės bėrimo, kurio priežasčių alergologai taip ir nenustatė?

Nu tu ir negeras zmogus buvai . Tiek ligu prisirinkus.
1. Raujas ir nuleistas garas galetu buti saitas su praeitame gyvenime daug nuleistu krauju. Bijau tarti ta zodi, bet buvai arba daktare arba galvazude.
2. Ar nesijauti "droziama". Matyt , turi kokiu priesu, kurie tave drozia ir drozia. Kitaip "sukuoja pries plauka". Panaikinus juos tavo plaukas atsigaus.
3. Berimas- akivaizdus netilpimas i save. Kai emocijomis nebetelpi kune, jos iseina per oda. Jei pulingi berimai, tai jau kazkoki pikta daikta sugalvojai, bet nutylejai. Ui isdykele.... odai butu sveikiau, jei kazka pikta sugalvojus igyvendintum

smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2006 01 04, 21:41)
ir viską tu puikiai supranti. nemėgstu, kai žmonės šlanga apsimeta.  schmoll.gif

Nugi suprantu. Rašiau, kad apsimelavimo, jog "to nesakiau" nepalaikau (nors maža kas, gal ir netyč, kai temos autorė ir kitose temose gal lygiagrečiai pasisakinėjo, tai ir sumaišė kas iš kur. Gal tik tiek? Ką aš žinau - gal tiesiog sulaukt jos paaiškinimo "kodėl" ir tiek. Galų gale gi neneigė, kad taip sakė, neigė tik kad sakė šioje temoje. Gal rimtai tiesiog neapsižiūrėjo, o va koks kriminalas gavos).
O aš savo dėmesį tiesiog į kiek į kitą dalyką atkreipiau. Nu nes tikrai atsikreipė. Ir viskas.
Atsakyti