Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 21:17)
Varge varge, tai kur žiūri medikai ir tiek pinigų bereikalingiem skiepam iššvaisto?  doh.gif  rolleyes.gif Ai anyway einu gal šaldytuvą išsivalyt. Profilaktiškai  tongue.gif


Na nuo pasiutliges pavasary skiepyja veterinarai nemokamai... o gal ir vasara dar... buna akcija PRIES PASIUTLIGE tai va jos metu reiktu susirupinti...
Saldytuva as vakar issivaliau ir dar kaimynams vanduo prabego per grindis... blush2.gif
Atsakyti
žinai, Vasara, aš noriu dar. Kvailio vadovaujama ir asilo mokoma nesileisiu. Ne tik ištrink, bet ir išbrauk iš garbingos kaimenės . Ganysiuos viena. Atia, melagių globėja. tebūna tavo karma su taškiukais ir skersais dryželiais. Kad tik tau ir Co. geriau. Kuo mažiau galinčių pasipriešint, tuo lengviau piemeniui, ania? Pasivargink, prašau, perduot šį mano paskutinį norą lotuliukas.gif kompetetingai asabai, nes žinučių rašyt tingu, o ir prasmės nematau- jūs gi visareginčios, o "iš ten" atsakymų nebūna.
Klausimas pamąstymui-ar moderatorių korpusas toks silpnas, kad beveik visi taisyklių punktai skirti jam ginti net ne nuo pasikėsinimo, o ir nuo klausimų bei pasvarstymų? Ar taisyklė, raginanti elgtis korektiškai, galioja tik kai kuriems forumo eiliniams, o moderatoriams-ne? Kas tau, Vasar, leido mano mintis vadinti "briedu" ir kuriame taisyklių punkte tas leidimas išdėstytas? Ir dar-liaukitės apsimetinėję "sava kompanija", kai esate normali komercinė įmonė. Forumas ir SM tinklalapis yra biznis. Geras biznis. Ir būtent todėl nereikia vaidinti, kad čia rojaus žemėje filialas. Pinigai -žemiškas rūpestis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 04 sausio 2006 - 21:20
skaičiau iš eiles, bet po to kai sumažėjo puslapių skaičius nebesuprantu, todėl paklausiu (atsiprašau jei tai jau buvo rašyta) :

O kaip suderint katalikybę su karmom, buvusiais gyvenimais ir kitom budizmo ir kitų ne krikščioniškų religijų elementais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 04 sausio 2006 - 21:04
Nesupratau, kodėl buvo ištrintas mano postas. Jis buvo kaip tik į temą, tai pasikartosiu.

Temos pavadinimas "pasakyk, kuo sergi, pasakysiu, kas tu esi". Turiu trumparegystę ir skausmingas mėnesines, gal vaižgantė diagnozuotų, kas esu? Ne kuo buvau praeitame ar užpraeitame gyvenime, o būtent kuo esu (nes juk pavadinime kalbama apie esamąjį laiką)?

Ar toks klausimas irgi suprantamas kaip forumo taisyklių pažeidimas?
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 22:15)
Nesupratau, kodėl buvo ištrintas mano postas. Jis buvo kaip tik į temą, tai pasikartosiu.

Temos pavadinimas "pasakyk, kuo sergi, pasakysiu, kas tu esi". Turiu trumparegystę ir skausmingas mėnesines, gal vaižgantė diagnozuotų, kas esu? Ne kuo buvau praeitame ar užpraeitame gyvenime, o būtent kuo esu (nes juk pavadinime kalbama apie esamąjį laiką)?

Ar toks klausimas irgi suprantamas kaip forumo taisyklių pažeidimas?


Na dar jus cia aiskinates...Nuodeme, as tau del skausmingu menesiniu rasiau, kad tu sergi ALGOMENOREJA....
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 01 04, 21:00)
O kaip suderint katalikybę su karmom, buvusiais gyvenimais ir kitom budizmo ir kitų ne krikščioniškų religijų elementais?

Niekaip nederint...ne tos kategorijos (ar klasės) ar dar kaip ten. Žemesnė pakopa tsakant unsure.gif Kažką ne taip supratai matyt.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 20:59)
Pinigai -žemiškas rūpestis.

Pinigais pinigais, ale vat man tai nemoka blink.gif Ainu teisybės ieškot protest.gif new_russian.gif
Atsakyti
Jo, forumas banerius dykai akysna kiša. Labdara. Ir dora.
Atsakyti
QUOTE(astrid @ 2006 01 04, 21:20)
Na dar jus cia aiskinates...Nuodeme, as tau del skausmingu menesiniu rasiau, kad tu sergi ALGOMENOREJA....

Algo ar ne algo, bet čia ligos pavadinimas. Taigi, užduotis palengvinta, išaiškintas ligos pavadinimas (galbūt). O aš labai norėčiau sužinoti, kas esu. Kaip ir žadama temos pavadinime.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 21:26)
Jo, forumas banerius dykai akysna kiša. Labdara. Ir dora.

O kaip tu manai, už ką prizai dalinami, iš ko paramos fondas kaupiamas?
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 21:26)
Algo ar ne algo, bet čia ligos pavadinimas. Taigi, užduotis palengvinta, išaiškintas ligos pavadinimas (galbūt). O aš labai norėčiau sužinoti, kas esu. Kaip ir žadama temos pavadinime.
Nu jeigum as neklystu, tai tu moteris, arba anot vieno anekdoto, tau kazkas kiausius nupjove.
Atsakyti
QUOTE(astrid @ 2006 01 04, 21:20)
Na dar jus cia aiskinates...Nuodeme, as tau del skausmingu menesiniu rasiau, kad tu sergi ALGOMENOREJA....

doh.gif taigi ji pati žino, kad algomenorėja, ale bet tačiau KODĖL?????
kas ji tokia buvo anam gyvenime??????
aiškiai kokia tai bjaurybė bebe.gif
o mažum ir šitam yra žiertva blink.gif periodinė ( bo skausmai ją kamuoja periodiškai )

Atsakyti