Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

o jei tau aišku, tai gal ir man leistumei nušvist žinojimu? Nes man neaišku, nuo kada melas yra gėris didysis, o asmuo, pasakęs "karalius nuogas" yra baustinas. neaišku, nors sienomis lipk. Čia kaip, jūs jau žodyną perrašyt spėjote? gal turėjau melagę vadint tautos gelbėtoja?
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 19:43)
Apie asilus-neklausk manęs, klausk Erlicko.

ir meluoti-gėda. Nu ir kas dabar?

Nugi gėda meluot. Nesiginčiju ir pritariu. Ir kai kur kitur pritariu (tas turėjo būt matoma) Kas man "kliuvo", parodžiau.

Erlicko tai aš aišku paklausčiau, bet nei adreso nei e-mailo neturiu. sad.gif Tai čia pasiliksiu ateičiai. Ai nu dar ir bijau aš to Erlicko. Kirvį jis turi. blink.gif
Atsakyti
Na jau visai neturite ka veikti... Juk suaugusios moterys o tokiom nesamonem uzsiemate... po savaites perskaitykite apie ka cia rasote. O dabar eikite po saltu vandeniu ir atveskite... Na arba y vonia su raminanciom zolelem, kad nurimtumete...

Kai kuriom is jusu negalima leisti prie kompiuterio isvis sedeti... g.gif
Atsakyti
paskutinės mintys yra labai vertingos. Be ironijos. Man tikrai negalima leist . Čia ir tokiom temom su tokiu moderavimu. O po dušu-gal nepatikėsi-buvau jau ties trimdevintu-keturiasdešimtuoju psl.
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2006 01 04, 19:48)
o ko teisybės rožėse ieškot tada a?

Todėl, kad slaptą kodą ant durų pasikabint pamiršot wink.gif Ir kad man asmeniškai įdomių žmonių ten liko. Tikiuos, kad ir manęs ne visos išsižadėjo (nu čia nedrąsiai tikiuos). tongue.gif Reik žiūrėt su kuo draugauji tongue.gif O jei į "savus" prisirašai "aklai", tai pats kaltas tongue.gif
Atsakyti

 i 
Sveikos :D  Žiūriu šiek tiek klausimėlių susikaupė..
1. Dėl prostitucijos, tremtinių temų šioje temoje. Nei vienai nei kitai pusei nebuvo dalijami įspėjimai iki šiandien. Buvo prašoma laikytis taisyklių, diskutuoti kultūringai ir trinamos žinutės, kurios prieštaravo taisyklėms. Arba redaguojamos. Todėl buvo paredaguotos neetiškos vaižgantės žinutės apie prostituciją ir tremtinius, taip pat tų narių kurie į jas atsakinėjo. Vaižgantė dėl to perspėta asmeniškai. Jei mamagitana dėl to piktinasi, labai keista, nes temoje parašiau kad ištrinsiu. Taip pat buvo trinamos visos įžeidžiamo turinio žinutės.
Dar kartą pasikartosiu, jei tema nepriimtina, nebūtina jos skaityti, jei turit priešingą nuomonę, prašom ją išsakyt kultūringai, o ne pereiti į asmeniškumus.
2. Moderuoju šį skyrelį, kas dedasi kitose temose - neseku, forumas didelis, neįmanoma visko perskaityt. Todėl žiūriu kas yra rašoma tik šioje temoje, o ne kas kur ką seniau parašė.
3. Jei mamaigitanai atrodo kad jai negalioja forumo taisyklės, labai gaila. Tačiau tamstos postai ir tonas - įžeidžiantys.
4. Kadangi temoje visas šias dienas mamagitana aptarinėjo mano kaip moderatorės veiksmus, be to atidarė ir naują temą apie mano veiksmus,
o forumo taisyklėse rašoma:
9. Administracijos uždarytų/pašalintų temų aptarimas. Draudžiama atidaryti naujas temas tam, kad pratęstumėte diskusiją uždaryta/ pašalinta tema (išskyrus keletą atvejų). Norėdami parašyti Administratoriui, naudokitės elektroniniu paštu arba asmeninėmis žinutėmis.
10. Draudžiama Forume klausimo, komentaro, prašymo forma aptarinėti Administracijos veiksmus (tiek veiksmus pritaikytus konkrečiam asmeniui, tiek ir bendrus, reguliuojančius viso Forumo veiklą). Forume gali būti aptariama bendra globalinė politika specialiai tam skirtose temose, kurias atidaro pati Administracija. Jeigu Jūs norite kažką pasakyti ar paklausti apie administracijos veiksmus, darykite tai asmeniškai, el.pašto ar asmeninių žinučių pagalba.

todėl skiriu mamaigitanai antrą įspėjimą.

Kas nori dar?

Jei nepatinka mano moderavimas, kreipkitės info@supermama.lt
Atsakyti
QUOTE(astrid @ 2006 01 04, 19:51)
Na jau visai neturite ka veikti... Juk suaugusios moterys o tokiom nesamonem uzsiemate... po savaites perskaitykite apie ka cia rasote. O dabar eikite po saltu vandeniu ir atveskite... Na arba y vonia su raminanciom zolelem, kad nurimtumete...


Man asmeniškai mintis apie vonią patrauklesnė. Šaltas dušas netraukia tongue.gif Antra vertus nesąmonėm ir vonioj užsiiminėt galima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 19:36)
Nugi atsimenu. Pati net šitoj temoj rašiau. Prisidirbau ir gavau. To ir buvo galima tikėtis. Ir už ką gavau supratau. Iš karto. O kad rožyne gal kas nesuprato - kitas klausimas. Tiesa, ačiū už gailestį. Jei ne jis, bežinau ar būčiau nepalūžus.  doh.gif O kodėl kas nors turi žinoti kuo aš žaviuosi kuo ne, tai ir nesupratau. Kai noriu pasakau, o ataskaitų nepateikinėju. Jei kas "įrašė" į kažkokius sąrašus "per klaidą", tai jau ne mano klaida.  smile.gif
Aha, ir dar užmiršai kaip rožyne skelbeisi, kad į moderatores pretenduoji, paskui - kad vėl pretenduoji. Ir visos svarstė-svarstė, visus už/prieš vardino, Dėmesio gavai tiek, kiek mėgsti gauti. O kad valdžios visada norėjai, tai tikrai jautėsi, tik gal neatrodė, kad moderavimas - būtent toji išraiška.

QUOTE(filifjonka @ 2006 01 04, 19:48)
aha...  bigsmile.gif įrašė....  tongue.gif išrašė  biggrin.gif
viskas labai paprasta... o ko teisybės rožėse ieškot tada a?
mes tai žydėsim wink.gif
thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(astrid @ 2006 01 04, 19:51)
Na jau visai neturite ka veikti... Juk suaugusios moterys o tokiom nesamonem uzsiemate... po savaites perskaitykite apie ka cia rasote. O dabar eikite po saltu vandeniu ir atveskite... Na arba y vonia su raminanciom zolelem, kad nurimtumete...
Kai kuriom is jusu negalima leisti prie kompiuterio isvis sedeti...  g.gif
"Į" be lietuvybės rašoma kaip paprasta "i". "Y" akis bado. O dabar eik, pasipraktikuok.

QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 19:57)
Todėl, kad slaptą kodą ant durų pasikabint pamiršot wink.gif Ir kad man asmeniškai įdomių  žmonių ten liko. Tikiuos, kad ir manęs ne visos išsižadėjo (nu čia nedrąsiai tikiuos).  tongue.gif Reik žiūrėt su kuo draugauji  tongue.gif O jei į "savus" prisirašai "aklai", tai pats kaltas  tongue.gif
Sakai "žmonės keičiasi". Matau, kad liežuvėlio kaišiojimo pomėgio neatsikratei. Kaip mėgai pasispjaudyti, taip ir paliko.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 21:03)
Man asmeniškai mintis apie vonią patrauklesnė.  Šaltas dušas netraukia  tongue.gif Antra vertus nesąmonėm ir vonioj užsiiminėt galima  lotuliukas.gif


Na cia jaupasirinkite kas kam labiau tinka smile.gif Vonioje daug kuom galima uzsiimti, bet svarbiausia, kad tai individualu ir viesai nerodoma.... O cia juk visi gali perskaityti...

Galiu dar pasiulyti kelis nusiraminimo budus:
1. Kvepavimo pratimai
2. Susiplauti neplautus indus
3. Jeigu neturite namuose darbo - rasykite man as jo visada turiu... Darbas labai gerai gydo pasiutlige ir visokius kitokius sveikatai zalingus priepolius ir ligas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2006 01 04, 20:07)
Dėmesio gavai tiek, kiek mėgsti gauti.

Aha, dvigubai daugiau nei tikėjaus. Dviguba sėkmė. Tik vat kalbi kaip į veidrodį žiūrėdama lotuliukas.gif Ką jau bekalbėt apie potraukį moderuot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astrid @ 2006 01 04, 20:08)
Darbas labai gerai gydo pasiutlige

Varge varge, tai kur žiūri medikai ir tiek pinigų bereikalingiem skiepam iššvaisto? doh.gif rolleyes.gif Ai anyway einu gal šaldytuvą išsivalyt. Profilaktiškai tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 20:15)
Aha, dvigubai daugiau nei tikėjaus. Dviguba sėkmė. Tik vat kalbi kaip į veidrodį žiūrėdama  lotuliukas.gif Ką jau bekalbėt apie potraukį moderuot  lotuliukas.gif


Gal modiaruot turėjai "uomenį"?
Atsakyti