Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(uola @ 2006 01 04, 19:14)
Plusejau plusejau ir perskaiciau sia gilia tema. Klausimukai.
1. Uz kokius karminius griekus sunkiai sergu pagiriomis?
2. Kokio velnio mamagitanai dave ispejima?

Is anksto dekoju uz atsakymus


1. Atsakymo įtariu nebus, nes Vaižgantė nepildo pažadų (pasakyti, kas yra kas, remdamasi tik žiniom apie negalavimus).
2. Atsakymo įtariu nebus (nes moderatorių veiksmai yra neginčijami, neapskundžiami ir neptariami - vieninteliai teisingi).
Sorry, ne manęs klausei, bet jeigu darbų turi, tai norėjau laiko sutaupyti, na, kad nelauktum.....
Atsakyti
uolai- maždaug tiestrimpenktu-keturiasdešimtu ieškok smile.gif. Arba temoje apie melą- ten trumpą santrauką bandžiau pateikt, jei Aurėja vėl nepamoderavo. Jos garbei turiu pasakyt-subtiliai dirba. smile.gif
Atsakyti

QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 19:05)
Karbyne, o kaip tu manai, ar aš turiu ką nors asmeniško prieš Vaižgantę?


Nesakiau, kad turi. Sakiau, kad neturiu aš, bet štai tai vadinu šiokiu tokiu perėjimu į asmeniškumus. Niekada tuo ir nesižavėjau. Net iki savo radikalaus pasikeitimo. doh.gif

QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 14:22)
ko gero, labai lieva studente buvai, kad bandai čia marškinius plėšytis ir save su pasakų interpretacijomis kaip nesuprastą genijų pateikinėt. Gėda, sakyčiau, lituanistei.



QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 14:24)
aa, nesupratai, sakai, kodėl Erlickas? Ar neteko nieko girdėt apie zoonimų vartojimą žmogaus savybėms apibūdinti? Asilu, žinia, įvardijamas toks pilietis, kuris..nesupranta dažniausiai.



QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 15:16)
Tu, burtininke...


Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 19:21)
uolai- maždaug tiestrimpenktu-keturiasdešimtu ieškok smile.gif. Arba temoje apie melą- ten trumpą santrauką bandžiau pateikt, jei Aurėja vėl nepamoderavo. Jos garbei turiu pasakyt-subtiliai dirba. smile.gif


Skaiciau uz ka, bet nesupratau(degradacija cia gal mano).
Uz "tu man kvailai atsakyk", "atsakau tau kvailai"
ir uz teiginys"as taip nesakiau" atsakymas"Meluoji, sakei. Va cia sakei. "

Jazau, ar cia uz melagystes isrisima ispejimus duoda. Vertybes apsiverte, kosmaras, baisu, nesuvokiama!! blink.gif ( Taip ir maniau, kad galva ne pries gera skaudejo)

Atsakyti
QUOTE(uola @ 2006 01 04, 19:31)
Taip ir maniau, kad galva ne pries gera skaudejo

Nieko tokio, va pridėsiu ranką ir praeis. Teisingon temon su skaudančia galva įlindai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 19:28)
Nesakiau, kad turi. Sakiau, kad neturiu aš, bet štai tai vadinu šiokiu tokiu perėjimu į asmeniškumus. Niekada tuo ir nesižavėjau. Net iki savo radikalaus pasikeitimo.  doh.gif


kaip pasirodo nieks išskyrus tave nežino kuom tu žavėjaisi...
kad slapta būt mederatore su 5 nikais besidraikydama norėjai.. ir rožyne gailima buvai, nes išbanino tave. nu stačiai didvyrė... visos gi tada nuobaudas skaičiavo bigsmile.gif

irgi neatsimeni?
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2006 01 04, 19:33)
irgi neatsimeni?

Nugi atsimenu. Pati net šitoj temoj rašiau. Prisidirbau ir gavau. To ir buvo galima tikėtis. Ir už ką gavau supratau. Iš karto. O kad rožyne gal kas nesuprato - kitas klausimas. Tiesa, ačiū už gailestį. Jei ne jis, bežinau ar būčiau nepalūžus. doh.gif O kodėl kas nors turi žinoti kuo aš žaviuosi kuo ne, tai ir nesupratau. Kai noriu pasakau, o ataskaitų nepateikinėju. Jei kas "įrašė" į kažkokius sąrašus "per klaidą", tai jau ne mano klaida. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 19:32)
Nieko tokio, va pridėsiu ranką ir praeis. Teisingon temon su skaudančia galva įlindai  lotuliukas.gif

Ir vel viskas bus kaip buve? Zaizdos uzsitrauks, vetros nurims, visi nepyks, draugaus ir uz ranku laikysis, ta , kas meluoja pabars, o ta, kuris nemeluoja pagirs?
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 19:36)
Nugi atsimenu. Pati net šitoj temoj rašiau. Prisidirbau ir gavau. To ir buvo galima tikėtis. Ir už ką gavau supratau. Iš karto.


mea culpa, ania?
o vat mg iš kart nedaeina, kodėl bigsmile.gif
Atsakyti
tikrai, kreipiniai Karbynės cituiojamuose postuose suasmeninti... Bet ištraukti iš konteksto. Kaip siūlei atsakyti žmogui, aiškinančiam, kad į doktorantūrą jį asmeniškai kvietė pagal spec. įstatymą, nors visi, kas netingi, žino kitaip esant...Kaip reaguoti į viešai pasakojamą siaubo istoriją apie jos vienintelės daromas pasakų interpretacijas, siejant jas su kulto ir kultūros realijomis? Jei dar nepamirštumei to fakto, kad ties ta vieta, kurią tu cituoji, aš jau trinama intensyviau, nei kada man tai teko patirt, o Vaižgantės tiesos paremiamos PAČIOS VASAROS ( pamanykit tik) skaitoma kažkokios estės knyga...Aš, matai, Karbyne, tik žmogus. Viso labo. Net ne moderatorė. Ir pykstu, ir irztu, ir nesusivaldau.
Apie asilus-neklausk manęs, klausk Erlicko. Ir tos forumietės, kurios posto tikslo Vaižgantė nesuprato.
Dėl burtininkės- o kur parašyta, kad žodis blogas? Tau, kaip katalikei, tai nepatiktų, bet ir netaikau. O žmogui, kuris savo vaikams čakras atvėrinėja, su savo praėjusiais gyvenimais bendrauja, savo buviuusį vyrą moters pavudalu su tokiais pat akinių rėmeliais susitinka, porčią per telefoną gydyti duoda, ir dar..ir dar..Nugi burtininkė. Kaip kitaip siūlytumei pavadint? Burtininkė-lituanistė. Modernu.

Beje, galiu pakartot,net jei ir nepatinka- lituanistei, dirbusiai mokslinio tyrimo institute, gėda yra ar bent turi būti tvirtinti visam forumui, kad tik ji viena bando aiškint pasakų "paslaptis", tikras ar galimas, ir kad už tai yra persekiojama. Gėda, ne kitaip. ir meluoti-gėda. Nu ir kas dabar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 04 sausio 2006 - 19:47
QUOTE(filifjonka @ 2006 01 04, 19:40)
o vat mg iš kart nedaeina, kodėl  bigsmile.gif

Į šitą klausimą atsakyt nekompetetinga lotuliukas.gif Man buvo aišku. Negi dabar kalta, kad supratau už ką? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 19:36)
Kai noriu pasakau, o ataskaitų nepateikinėju. Jei kas "įrašė" į kažkokius sąrašus "per klaidą", tai jau ne mano klaida.  smile.gif


aha... bigsmile.gif įrašė.... tongue.gif išrašė biggrin.gif
viskas labai paprasta... o ko teisybės rožėse ieškot tada a?
mes tai žydėsim wink.gif
Atsakyti