Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

Orvelas neblogas


mamagitana, i moderatores taikai?

Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 18:01)
Karbyne, a Karbyne, tu irgi mane nubausk- tu gi iš tos pačios Vaižgantės tyčiojiesi be gailesčio..Tik tonas kitas, sutinku..Toks su šypsena..Toks, kaip apkalba už kampo- "ai, ponia, kokia graži suknelė", bandant išpešt kuo daugiau kvailų minčių iliustacijai, kad pašnekovas praktiškai neįgalus? Ir visą laiką dėtis "korektišku", beveik draugišku?


Mamagitana, stengiuos išpešti ne kuo daugiau kvailų minčių, o išgirsti kuo daugiau kitos pusės argumentų ir pasižiūrėti ar pati kažkaip logiškai (bent man) galiu tai paneigti ar ne. Ne išsityčioti iš temos autorės, o besti ir parodyti ten, kur man atrodo spraga. Prieš Vaižgantę neturiu nieko asmeniško. Ir už domėjimasi gerbiu. Ypač jei tai padeda taisyti santykius su žmonėm. Kitam apskritai nusispjaut.

Noras suėsti dėl kitokio požiūrio jau senokai praėjęs (neneigsiu - buvo). Nereikia į mano postus dėti tokio turinio ar minčių, kokio nededu net pati. People changing. Šiek tiek. Sorry visom, kurias savo pamėlynavimu nuvyliau. Bet beveik nuo savo buvimo forume pradžios norėjau tokia būt (na tik ne visada tikėjausi, kad taip ir bus). Dabar kaip suprantu galit organizuot palydėtuves iš rožyno....
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 18:05)
šiaip komiška iki absurdo-jūs, moterys moderatorės, ar tikrai manote, kad ta mėlynė ant jūsų nick'o jus pakelia į kitą lygmenį?

Kas čia kur taip kalbėjo? blink.gif Ai nu pakelia - su mėlyne ant niko, kai kurių iki tol mielai bendravusių forumiečių pasijutau švelniai ignoruojama ar tokis personažas, kuris kaltas jau vien dėl to, kad jo nikas mėlynas.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 18:14)
People changing.
Nebent.
Tiesa, esu girdėjusi, kad "žmonės nesikeičia". Esi laiminga.

QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 18:14)
Dabar kaip suprantu galit organizuot palydėtuves iš rožyno....
Nepastebėjai, kai jos įvyko? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 04 sausio 2006 - 18:19
QUOTE(safarikids @ 2006 01 04, 18:19)
Tiesa, esu girdėjusi, kad "žmonės nesikeičia". Esi laiminga.

Nepastebėjai, kai jos įvyko?  blink.gif

Dar pasakyk, kad iš manęs girdėjai lotuliukas.gif Šitoj temoj berods kalbu tik tiek, kad žmonės gyvena savo, o ne kažkieno kito gyvenimus. Tik tiek.

Palydėtuvių nepastebėjau, negavau asmeninio kvietimo į jas , tai matyt pražiopsojau.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 18:22)
Dar pasakyk, kad iš manęs girdėjai  lotuliukas.gif Šitoj temoj berods kalbu tik tiek, kad žmonės gyvena savo, o ne kažkieno kito gyvenimus. Tik tiek.

Palydėtuvių nepastebėjau, negavau asmeninio kvietimo į jas , tai matyt pražiopsojau.


Ne, ne iš tavęs, posakis tokis, jeigu ką.
Na, kad nepastebėjai, tai tavo problema. Negi tikiesi antrų?
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 18:14)
o besti ir parodyti ten, kur man atrodo spraga.

Dabar kaip suprantu galit organizuot palydėtuves iš rožyno....

nu jo, tu tik viena spragas badžioji, aš, pavyzdžiui, kaip tikras blogio įsikūnijimas tik "zacepo' ieškau...mano argumentai, žinia, ne plyšiams kamšyti ar diagnozuoti...Gerai tau, Karbyne. jausmas esant neklaidingu -dieviškas ,ania? kaip to, kuris nick'ą turėjo-Dievas. Gal tau jį grąžins?

Dėl antro dalyko-taip, išleistuvės buvo. Gaila, kad Olimpas taip svaigina, kad net apsičiupinėt nėr kada.

tiesa, klausimas tau pačiai ir darniai moderatorių šeimai- o kaip to taisyklių punkto, kuris sako, kad moderatoriumi gali tapt tik krištolinio tyrumo narys, pažeidimas? Vėl Orwel'ą cituot, ar ką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 04 sausio 2006 - 18:28
QUOTE(Springlet @ 2006 01 04, 18:14)
Orvelas neblogas
mamagitana, i moderatores taikai?

turiu atsiribot nuo tokios defamacijos lotuliukas.gif ir dezinformacijos. Aš dirbu tik už mokestį ir tik ten, kur pajamos deklaruojamos beigi apmokestinamos. Hau. Čia aš pramogauju. Keistokai, tiesa, nes vis "susiparinu"...Nu modelis toks.
Atsakyti
valioooooooo namai atsilenkė bigsmile.gif
Atsakyti
uf...eisiu biškį . Namo.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 17:27)
tiesa, klausimas tau pačiai ir darniai moderatorių šeimai- o kaip to taisyklių punkto, kuris sako, kad moderatoriumi gali tapt tik krištolinio tyrumo narys, pažeidimas? Vėl Orwel'ą cituot, ar ką?

Kaip tycia, nuejau ir pasiziurejau moderatoriu taisykles - ogi jos pasikeite! Pasirodo jau daromos isimtys!
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 18:27)
Gerai tau, Karbyne. jausmas esant neklaidingu -dieviškas ,ania? kaip to, kuris nick'ą turėjo-Dievas. Gal tau jį grąžins?

Iš kur tokios žinios apie mano jausmus? blink.gif Nikas ne toks buvo - iš mažosios raidės (tau, beje patiko) - iškart išregistruotas ir už tai atlyginta banu. Viskas teisingai.
Atsakyti