Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

Vaižgante, tavęs tikrai nieko neišmokysi. Padorūs žmonės, nutverti už rankos meluojant, rausta, susigėsta, kiti-atsiprašo, pasiaiškint bando. O tu manai, kad "aplinka kalta".
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 17:48)
Nesupratau, kas čia ko nepastebėjo...O ten pastebėjau. Pati uždariau temą  tongue.gif


Kokią temą uždarei????? Tą, pasibaigusią, kurios paskutiniuose puslapiuose vaižgantė buvo išprašyta?????
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 17:48)
Kodėl nemanai, kad aš taip pat ir ne menkiau turiu "asmeninio pasirinkimo laisvę", kai melagį tokiu vardu ir šaukiu?

Mamagitana, čia dar iki melagių istorijos turbūt. Visa kita pasakiau. Tiek kiek norėjau pasakyt. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2006 01 04, 17:51)
Kokią temą uždarei?????

Pasibaigusią tai pasibaigusią, bet turbūt ne tą blink.gif
Atsakyti
ech karbynia... odnako gaila...
toną vat daba jau moki įskaityt ir pirštukų pagrąsint cool.gif patinka...
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 17:43)
Vaižgantė - už a la tautinės nesantaikos kurstymą(vakar, kas buvo pratrinta apie tremtinius),
mamagitana - ne už požiūrį, o už toną tongue.gif Dabar galit apmėtyt kiaušiniais  tongue.gif


kiaušiniais nesimėtysim, bet smalsu, kodėl mamosgitanos tonas pastebimas ilgai nelaukus, o vaižgantės panieka tremtiniams pastebėta tik po mano atsakymo jai? arba postai apie smurtautojo teisumą ištrinti tik tada, kai kažkas į juos grubiai sureagavo? tik todėl, kad vaižgantė ( o gal barikada ar revoliucija rolleyes.gif )
nevartojo necenzūrinių žodžių? Ar tik tonas gali būti užgaulus, o išsakytos mintys ne?
ar tiesiog neužtenka apsukų pastarosioms įvertinti?
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2006 01 04, 17:54)
toną vat daba jau moki įskaityt ir pirštukų pagrąsint  cool.gif  patinka...

Visada mokėjau. Kaip kiekviena iš mūsų, beje.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 17:56)
Visada mokėjau. Kaip kiekviena iš mūsų, beje.


ir norėjai matyt.
ne kiekviena iš mūsų nori, beje.
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2006 01 04, 17:54)
o vaižgantės panieka tremtiniams pastebėta tik po mano atsakymo jai?

O kodėl manai, kad tik po to? Pati taip pat buvau sureagavus. Pati pratrinta su citatomis. Man asmeniškai anos išsakytos mintys taip pat nepriimtinos. Tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2006 01 04, 17:54)
Ar tik tonas gali būti užgaulus, o išsakytos mintys ne?
ar tiesiog neužtenka apsukų pastarosioms įvertinti?

panašu,kad būtent taip. Plius neslepiama asmeninė antipatija. Būtent man. Būtent moderatorės Vasaros.

Karbyne, a Karbyne, tu irgi mane nubausk- tu gi iš tos pačios Vaižgantės tyčiojiesi be gailesčio..Tik tonas kitas, sutinku..Toks su šypsena..Toks, kaip apkalba už kampo- "ai, ponia, kokia graži suknelė". Čia akysna. O mintis tai kokia? Ar geras tonas yra šaipytis, per dantį traukt, kalbint, bandant išpešt kuo daugiau kvailų minčių iliustacijai, kad pašnekovas praktiškai neįgalus? Ir visą laiką dėtis "korektišku", beveik draugišku?
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2006 01 04, 17:57)
ir norėjai matyt.

Na nenorėdama kalbėti retai kalbu. Bet kokia forma.
Atsakyti
šiaip komiška iki absurdo-jūs, moterys moderatorės, ar tikrai manote, kad ta mėlynė ant jūsų nick'o jus pakelia į kitą lygmenį? Ar tampate nuo to protingesnės, geresnės, objektyvesnės, logiškesnės, draugiškesnės..? Kokios nors pozityviai kitokios? Ar tai ne tas pat sindromas, kai vakarykštis sugėrovas, šiandien įregistravęs paersonalinę įmonę, jau jaučiasi "direktoriumi" su visu iš to išplaukiančiu anturažu?

Orwel'as gi-neblogas rašytojas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 04 sausio 2006 - 18:05