Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 16:51)
Tai viskas ore tada. Svarbiausia, kad išpirkau. Nu bet kas aš dabar, a? Pasakykit kas nors prašau... Ai, tiesa šiuo metu esu įsitaisiusi slogą ir konjunktyvitą. Kas tai galėtų būti? Kas gi aš esu, pagaliau?

smile.gif snargliuota ir ašarotomis akimis moteriškė biggrin.gif
Beje, aš irgi šiuo metu tokia pati g.gif
Atsakyti
Nu blyn...sad.gif nepavyko taikos padaryt... mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau geriau spam'as nei blogas kvapas, sklindantis nuo kai kuriu post'u.

Atsakyti
ezopiška kalba, brazile, rėžk tiesiai.
Atsakyti
Parašysiu tai, ką jau esu parašiusi bendrame skyrelyje. Gerai būtų, jei forume atidarytų atskirą skyrelį "Mistika". Tuomet ten galima būtų sutalpinti visas temas apie burtus, būrimus, horoskopus. Ten galima būtų nagrinėti ir neaiškias teorijas. Tuomet prielaida "galbūt" atsirastų kaip ir savaime, ir niekas nebūtų įžeistas. Štai toks mano taikos planas 4u.gif
Atsakyti
neblogas, manau...Bet ar tai apsaugos nuo norinčių prieštaraut? Gal problema ne skyrelio dislokacijoje, bet tone ir moderavime. Būtų nesiėmusi ponia aiškiaregė apibrėžti ir mane per galimas mano ligas, kaip asmenį ar asmenybę...Būtų moderatorė nepuolusi kovot už koncepcijos tyrumą trynimu ir įspėjimais...Būčiau aš gi -save pažįstu vienok truputuką-parašiusi vakar tris -keturis postus ir ...palikusi burtų viralą kunkuliuot...O tai ne, užčiaupt prireikė. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 04 sausio 2006 - 17:24
melas

kviečiu pasisakyti smile.gif , Vaižgantę ir Vasarą-ypatingai .
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 17:14)
neblogas, manau...Bet ar tai apsaugos nuo norinčių prieštaraut? Gal problema ne skyrelio dislokacijoje, bet tone ir moderavime. Būtų nesiėmusi ponia aiškiaregė apibrėžti ir mane per galimas mano ligas, kaip asmenį ar asmenybę...Būtų moderatorė nepuolusi kovot už koncepcijos tyrumą trynimu ir įspėjimais...Būčiau aš gi -save pažįstu vienok truputuką-parašiusi vakar tris -keturis postus ir ...palikusi burtų viralą kunkuliuot...O tai ne, užčiaup prireikė. smile.gif

Aš manau, kad jei visa nepatikrinta informacija bus perkelta į atskira skyrelį, galima bus jos išvengti kitur, drąsiai varyti skleidėjus į tą skyrelį. Jei visos nesąmonės bus kažkur kitur, bent jos nebadys akių, galima bus ten tiesiog nesilankyti.
Aš iš pat pradžių siūliau šitą temą ištrinti, nes ji yra, švelniai tariant ne vietoje. Sveikatos skyrelyje ieškoma konkrečios informacijos, o ne mistinių teorijų nagrinėjimo ir apmąstymo. Tuomet palengvės ir moderatorių darbas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 16:33)
Karbynei visą dieną čia sėdint nepastebėjau, kad ji imtų trint Vaižgantės ar kitų mistikių-gydytojų postus arba įspėti už nekatalikišką pasaulėžiūrą.

Karbynė šitoj temoj galios trint neturi tongue.gif Jei būt čia būt mano valia įspėjimus turėtumėt abi tongue.gif Vaižgantė - už a la tautinės nesantaikos kurstymą (vakar, kas buvo pratrinta apie tremtinius), ne už požiūrį į karmologiją - čia jau kaip sakant asmeninio pasirinkimo reikalas, nors man ir nepriimtinas, bet gerbtinas, mamagitana - ne už požiūrį (katras man tarpukais ne toks jau ir svetimas), o už toną tongue.gif Dabar galit apmėtyt kiaušiniais tongue.gif

O ewitos pasiūlymas dėl temos vietos gana taiklus, tik kad ta tema tokia ir buvo - laviruojanti nuo temos iki "ne į temą" , matyt todėl ji ir palikta ten kur yra.
Atsakyti
Kaip matau, situacija kartojasi. Lygiai tas pats buvo temoje "Indigo vaikai". Ten didesnę dalį temos sudarė "rožių" įžeidinėjimai, bet moderatoriai to net nepastebėjo. 50 psl pasibaigė ir visi taikiai išsiskirstė. Pasiriekit dar kelis puslapius, ir tema pasibaigs. Ramiai diskutuoti plačių masių neišmokysi.
Atsakyti
negaliu, aš pobrangius perku, iš ekologinio paukštyno...Gaila man. Ir kompas vienok pas mane apynaujis. Jo irgi gaila. Materialistė aš. O toną, beje, kaip galėtumei pridėt prie bylos įrodymų? Iš kur žinai, kad blogas? Izdevat'sia nad liudiami su savo "diagnostika"-privataus pasirinkimo reikalas, nuomonės laisvė, ania? O mano nuomonė turi kaip vantlapis kažkokius nežinomus kriterijus atitikt? Kodėl nemanai, kad aš taip pat ir ne menkiau turiu "asmeninio pasirinkimo laisvę", kai melagį tokiu vardu ir šaukiu?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 04, 17:47)
Ten didesnę dalį temos sudarė "rožių" įžeidinėjimai, bet moderatoriai to net  nepastebėjo.

Nesupratau, kas čia ko nepastebėjo...O ten pastebėjau. Pati uždariau temą tongue.gif
Atsakyti