Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(filifjonka @ 2006 01 04, 16:33)
nu man tai labai įdomu pasidarė... nes jei pasiknist po mano profilį tai galima rasti, kad aš esu iš nevaisingųjų tarpo... blink.gif

tai ar čia buvo taikyta man asmeniškai ar čia buvo apibendrinta  g.gif

vasara, tai visgi kas yra toleruotina? aš gal pasijaučiau įžeista. tai niekam nerūpi, kad tokie marazmai apie karmas skleidžiami, a?

Nenorėjau tiesiai šviesiai sakyti, bet ką tik patvirtinai, kad esi prostitutė. Gal praėjusiame, gal užpraėjusiame gyvenime. O šiame jei nesi, tai tikrai trokšti tokia tapti. Ginkdie, nesisavinu šio genialaus atradimo autorystės - čia vaižgantės aiškiaregystės. Ir gali piktintis kiek nori, už teisybę visi pyksta. Argi ne? Įdomu, kodėl mane tai piktina... Aš lyg ir vaisinga... Matyt, aš irgi buvau prostitute praėjusiame gyvenime ir čia mano pasąmonė, karma ir čakros taip negatyviai reaguoja.

Dar klausimas vaižgantei, atradusiai nevaisingumai priežastį. O kaip su vyrais? "Prostitutė" - mot. g. žodis, o nevaisingi būna ir vyrai. Taip kaip čia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuodeme: 04 sausio 2006 - 16:39
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 16:38)

Dar klausimas vaižgantei, atradusiai nevaisingumai priežastį. O kaip su vyrais? "Prostitutė" - mot. g. žodis, o nevaisingi būna ir vyrai. Taip kaip čia?

Vyrai irgi būna - žigolo laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau senas temas - deja, deja, tema, iš kurios vaižgantė buvo išprašyta už tai, kad prostitutėmis visas krikštijo - ištrinta. Manau, kad reikia kreiptis į moderatorius, arba pačią SuperMamą, ir jeigu galima atstatyti tą temą - tikrinti joje.
Vasara, kaip su tokiomis galimybėmis?
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2006 01 04, 16:40)
Vyrai irgi būna - žigolo laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

A, tada viskas paaiškėjo. Gal dar galite šitą vertingą informaciją pateikti nevaisingųjų skyrelyje? Palengvėtų moteriškėms, pagaliau sužinotų priežastį...

O man niekas nepaaiškins, kas aš esu? Gaila... Kad ne prostitutė jau žinau, bet gal ką daugiau?...
Atsakyti
smile.gif Na, man atrodo, kad tos, kurios nenorėtų sužinoti nieko, arba mano, kad visa tai autorės kliedesiai, tai ir neturėtų čia aplamai lankytis....smile.gif o piktintis taip smarkiai tikrai nereikėtų... schmoll.gif
Atsakyti
Mano nuomone daugelis jau smarkiai persistengete, ner ka jums veikt.
Viskas priklauso nuo poziurio, i lankas pradejote vaziuoti kur i asmeniskumus nukrypot.
Nematau kur cia kas ka izeide.
Nenusibodo is shudo vaska spausti?
Atsakyti
beje, O Vasara, tūla neglaitė mane tavo įnirtingai moderuojamoje temoje apšaukė kažkokiu užkrečiamu žodžiu "snobė" ir dar visko priidėjo. AR tai telpa į apibrėžimą "įžeidžiantis, "varantis" ant asmens ir žeminantis garbę bei orumą"? Man tai nepatiko, jaučiuosi bandyta ir pažemint, ir nuorint. Tai ar nubausi , ar pačiai teks dorotis? Ar yra lygesnių, nei aš?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 04 sausio 2006 - 16:49
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 16:43)
O man niekas nepaaiškins, kas aš esu? Gaila... Kad ne prostitutė jau žinau, bet gal ką daugiau?...

Nesidziauk, nera jokios garantijos, kad nebuvai prostitute, pvz. prostitute buvai pries 5 gyvenimus ir per kitus gyvenimus ispirkai savo nuodeme thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2006 01 04, 16:46)
smile.gif Na, man atrodo, kad tos, kurios nenorėtų sužinoti nieko, arba mano, kad visa tai autorės kliedesiai, tai ir neturėtų čia aplamai lankytis....smile.gif o piktintis taip smarkiai tikrai nereikėtų... schmoll.gif


kodėl gi ne?
gi paskui būna "boba bobai sakė" bigsmile.gif geometrine progresija. tuoj gali ir lietrytis parašyt apie atrastą tiesioginį ryšį rolleyes.gif
ar čia irgi su "karma" susiję, kad turiu tokias nesamones tylom nuryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mingaude @ 2006 01 04, 16:49)
Nesidziauk, nera jokios garantijos, kad nebuvai prostitute, pvz. prostitute buvai pries 5 gyvenimus ir per kitus gyvenimus ispirkai savo nuodeme  thumbup.gif  .

Tai viskas ore tada. Svarbiausia, kad išpirkau. Nu bet kas aš dabar, a? Pasakykit kas nors prašau... Ai, tiesa šiuo metu esu įsitaisiusi slogą ir konjunktyvitą. Kas tai galėtų būti? Kas gi aš esu, pagaliau?
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2006 01 04, 16:48)
Mano nuomone daugelis jau smarkiai persistengete, ner ka jums veikt.
Viskas priklauso nuo poziurio, i lankas pradejote vaziuoti kur i asmeniskumus nukrypot.
Nematau kur cia kas ka izeide.
Nenusibodo is shudo vaska spausti?


nu bet vat mg jau įspėjimą jau turi, o tu nematai nail.gif
Atsakyti
ne, filifjonka, čia ne su karma susijęs postas, bet ir aiškiai-ne SPAM- as, kurio taip nemėgsta moderatorė Vasara. Čia vertinga dalykinė info. Reiks perkelt į archyvą.
Atsakyti