Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

O as manau, kad dabar pilna visokiausių ligų, kurios mus puola, ne todėl, kad mes pikti, nervuoti, blogi ir pan. O todėl, kad pasikeitė gyvenimo tempas, aplinka, atmosfera, pradėjom lankytis egzotiškose šalyse ir iš ten vežtis ligas. Pačios matot per TV kiek visur visokių nelaimių vyksta. Ir čia dvasingumas nelabai ką nulems.
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 11 29, 08:51)
- ar gali mažas vaikas taip nekęst ir nemylėt savęs, kad jam būtų skirti tokie išbandymai? Kokie dalykai turi dėtis vaiko sieloje, kaip baisiai jis turėtų neapkęst savęs, kad gautų tokį išbandymą? Ir apskritai, ar vaiko širdelėj tokie dalykai įmanomi? Tad šį Lazarevo teiginį dar kartą kategoriškai atmetu ir dar kartą tvirtinu, kad tai- nesąmonė.


gali ir vaikas savęs nekęsti.. irgi kalbu iš savo patirties.. po sunkių vidinių traumų daug metų jaučiausi kalta už atsitikusius dalykus.. jaučiausi nereikalinga, nemylima - kaip ir dabar.. gal būt mano kraujo liga irgi to pasėkmė... tik pamilti savęs nemylimos nesugebu, galbūt užtat ramiai priėmiau ir gąsdinimus kraujo vėžiu...
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 12 21, 12:15)
gali ir vaikas savęs nekęsti.. irgi kalbu iš savo patirties.. po sunkių vidinių traumų daug metų jaučiausi kalta už atsitikusius dalykus.. jaučiausi nereikalinga, nemylima - kaip ir dabar.. gal būt mano kraujo liga irgi to pasėkmė... tik pamilti savęs nemylimos nesugebu, galbūt užtat ramiai priėmiau ir gąsdinimus kraujo vėžiu...

Na jau nereikia sau užkrauti tokios naštos. Aš pritariu Sandrellei, nes yra visai mažų ligotų vaikų, pvz a.a. Karolytė, apie kurią rašoma skyrelyje "Svetimo skausmo nebūna" - tas mažas vargšas angeliukas tikrai negalėjo savęs nekęsti...
Kraujo ligos atsiranda dėl kitų faktorių, labiausiai dėl oro užterštumo, radiacijos.
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2005 12 21, 14:50)
Na jau nereikia sau užkrauti tokios naštos.
Kraujo ligos atsiranda dėl kitų faktorių, labiausiai dėl oro užterštumo, radiacijos.

Tokios naštos sąmoningai niekas neužsikrauna.. greičiau , ypač vaikui, įteigiama, o kaip vaikui, taip į pasąmonę.... kad esi kaltas dėl to kad tapai nusikaltimo auka...

o apie užterštumą? gyvenu provincijoje... wink.gif ir ne Ignalinoje
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 12 21, 13:08)
Tokios naštos sąmoningai niekas neužsikrauna.. greičiau , ypač vaikui, įteigiama, o kaip vaikui, taip į pasąmonę.... kad esi kaltas dėl to kad tapai nusikaltimo auka...

o apie užterštumą? gyvenu provincijoje... wink.gif ir ne Ignalinoje

Niekada nevėlu tos naštos atsikratyti, reikia tik pasistengti įtikinti save pozityviai mąstyti. Laikas įsisąmoninti, kad dėl nusikaltimo kaltas tik tas, kas jį padarė. Šitai suvokus darosi daug lengviau gyventi.
Na, užterštumas tai yra globalinė bėda, niekada nežinai, ką atneša vėjas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2005 12 21, 16:55)
Niekada nevėlu tos naštos atsikratyti, reikia tik pasistengti įtikinti save pozityviai mąstyti. Laikas įsisąmoninti, kad dėl nusikaltimo kaltas tik tas, kas jį padarė. Šitai suvokus darosi daug lengviau gyventi.
Na, užterštumas tai yra globalinė bėda, niekada nežinai, ką atneša vėjas verysad.gif

žinau, ir nekaltinu, tik esu su polinkiu į depresiją.. su tokiu nuolatiniu žinojimu, kad esu niekam nereikalinga...
o dėl užterštumo -ž tokiu atveju Vilniečiai - niujorkiečiai sirgtų masiškai...
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 12 21, 15:20)
žinau, ir nekaltinu, tik esu su polinkiu į depresiją.. su tokiu nuolatiniu žinojimu, kad esu niekam nereikalinga...
o dėl užterštumo -ž tokiu atveju Vilniečiai - niujorkiečiai sirgtų masiškai...

Tai kad yra labai daug sergančiųjų. verysad.gif Prieš 100 metų viskas buvo kitaip, žmonės sirgo kitomis ligomis, kiekvienam amžiui savos ligos.
Atsakyti
Vaikai iki 7-erių metų dažniausiai serga dėl tėvų kaltės. Manau, kad jeigu mamos, auginančios vaikus iiki 7-erių, mažai dirbtų, daug laiko praleistų su savo vaiku, o ne švaistytų savo energiją darbui, barniams, pykčiams (gi ir darbe sočiai problemų būna, ne tik namie), vaikai mažiau sirgtų. Pati pastebėjau: kai tik pradedu daug dėmesio skirti darbui, lakstyti į visokias paskaitas ir susitikimus, mažai būnu su dukra, taip ir prasideda ligos. Mečiau visus lakstymus, stengiuosi būti rami- dukra nustojo sirgti.
Vaikai serga ir kai tėvai barasi.
Kartais vaikai su labai rimtomis ligomis ateina į šeimą, kuriai reikalingi dideli sukrėtimai, kad pasikeistų tėvų mąstymas.
Kartais kai kurios ligos pasirenkamos sąmoningai, kad žmogus neapsnūstų. Pažįstu ne vieną žmogų, kurie sako: kas kažin dabar būčiau aš, jei ne mano liga?
Atsakyti
Aš tiesiog negaliu galvoti, kad mažų vaikų ligos gali būti skirtos, kad žmogus neapsnūstų, nes tuomet per daug blogai viskas ganasi... Mane labai sukrėtė kai kurios tragedijos, nu nematau jose jokios naudos NIEKAM. schmoll.gif
Atsakyti
Vaižgante - o būtent kraujo ligos :V?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azalija: 22 gruodžio 2005 - 13:24
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 21, 16:19)
Vaikai iki 7-erių metų dažniausiai serga dėl tėvų kaltės.

Ar dar nepakankamai tėvai save kaltina, graužia dėl savo vaikų ligų, kad čia rašyti tokius neįrodomus vėjus??? mad.gif Neduok die, užeitų į temą tos pačios a.a. Karolytės mama mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 12 22, 13:33)
Ar dar nepakankamai tėvai save kaltina, graužia dėl savo vaikų ligų, kad čia rašyti tokius neįrodomus vėjus??? mad.gif Neduok die, užeitų į temą tos pačios a.a. Karolytės mama mad.gif  mad.gif  mad.gif

Pritariu 100 procentų. Būtent dėl to man kartais neramu darosi, šiaip aš manau, kad šitą temą geriausia būtų ištrinti, nes ji skaudina sergančius žmones verysad.gif Toli gražu ne visi tiki tais šarlatanais, kurie pelnosi rašydami nesąmones, bet kai žmogus sunkiai serga, ar palaidojo artimąjį, jis pradeda tikėti tuo, kas būna agresyviai parašyta. verysad.gif
Atsakyti