Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(Nashle @ 2006 01 04, 15:51)
4u.gif nu nereikia būti tokiom piktom... 4u.gif Būna gyvenime tokių atvejų, kai gydytojai t.y. taip vadinama tradicinė medicina teigia, kad viskas gerai, o moteriai vaikų susilaukti niekaip nepavyksta...Tai tokius atvejus, aš manau, ir turėjo omeny Vaižgantė. Žmogus žino žymiai mažiau nei nežino...

Ir tuomet viską galima nurašyti blogai karmai...Patogu, sakyčiau, tik toks požiūris visiškai neskatina tos tradicinės medicinos eiti į priekį, ieškoti naujesnių, tobulesnių diagnostikos ir gydymo metodų. Ir kam jie reikalingi, jei karma skylėta doh.gif
Atsakyti

 ! 
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 14:22)
aš tau, kvailai :), paaiškinsiu du dalykus- jei diplomin5 ra6ei i6 tautosakos, tai, ko gero, labai lieva studente buvai, kad bandai čia marškinius plėšytis ir save su pasakų interpretacijomis kaip nesuprastą genijų pateikinėt. Gėda, sakyčiau, lituanistei. O antras dalykas, kurį bandysiu paaiškint, yra toks- nepastojimas gali būti dėl nereguliarios ir labai retos ovuliacijos. Jei dar partneris turi mažai aktyvių spermatozoidų ( tarkim, po radiacijos dozės, po intensyvaus gydymo antibiotikais, po...) tai tas lemtingas aktas gali nutikti ir po dešimties, ir po penkiolikos metų. O gali ir nenutikti. Tai va. Normalus, ne mistinis paaiškinimas. Verifikuojamas laboratoriniais tyrimais.
[right][snapback]3408105[/snapback][/right]



QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 15:16)
šis atsakymas turėtų labai patikti visoms, kurios skaitė temą prieš įnirtingąjį moderavimą ir neserga skleroze. Tu, burtininke, pasirodo esi tiesiog melagė . Paprastų paprasčiausia.
[right][snapback]3408980[/snapback][/right]



Mamagitana gauna įspėjimą:
Pagal taisyklių punktus:
2. Pažeidimai ir apribojimai
2.1 Skelbti informaciją, šmeižianti, įžeidžianti žmogų, žeminanti jo garbę ir orumą;
2.3 Naudoti grubius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, grubaus tono žinutes ("varančias ant asmens").

Atsakyti
QUOTE(dange @ 2006 01 04, 16:07)
Ir tuomet viską galima nurašyti blogai karmai...Patogu, sakyčiau, tik toks požiūris visiškai neskatina tos tradicinės medicinos eiti į priekį, ieškoti naujesnių, tobulesnių diagnostikos ir gydymo metodų. Ir kam jie reikalingi, jei karma skylėta doh.gif

smile.gif ne tai aš norėjau pasakyti..Norėjau pasakyti, kad gal tik tada ir pradedama apie karmą ir panašius dalykus mąstyti...arba ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nashle: 04 sausio 2006 - 16:18
vaižgante, dovanok man, kad aš tau kaip kompetetingai karmų srityje užduosiu vis man galvoje kirbantį klausimą. g.gif

neminėtinoje temoje, iš kurios tave išprašė, tu mane ir kitas temoje besilankančias išvadinai virtualiomis chamėmis (čia gal labiau man buvo skirta) ir laisvo elgesio moteromis. ania?

tai daba klausimas toks... kodėl? nes kažkodėl įtarimas yra man, kad kažkas čia yra su čakromis karmomis ir pan. g.gif

būtau dėkinga už atsakymą, nes vat labai įdomu unsure.gif
Atsakyti
vasara, bet gi vaižgantė išsigynė, kad apie prostitutes rašė blink.gif blink.gif blink.gif

čia įžeidimas buvo?
ar bandymas išlipti sausai iš vandens???

visi lygūs, bet kiti lygesni ar kaip???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo filifjonka: 04 sausio 2006 - 16:27
tai ačiū už įspėjimą. Žinosiu, kad melas SM vadinamas kitaip, melagiai gerbiami ir vertinami. Viskas tiesiog puiku- Vaižgantė juk to nerašė ir nebandė išsiginti rašiusi. Gal , Vasara, paaiškinsi taip pat viešai, kaip viešai mane baudi- kas tai, jei ne melas? Kas?

Ir dėl pirmos žinutės, tapusios įspėjimo pretekstu - Vaižgantė prašė paaiškinti "jai kvailai". Tokiai ir paaiškinau.
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2006 01 04, 16:18)
vaižgante, dovanok man, kad aš tau kaip kompetetingai karmų srityje užduosiu vis man galvoje kirbantį klausimą. g.gif

neminėtinoje temoje, iš kurios tave išprašė, tu mane ir kitas temoje besilankančias išvadinai virtualiomis chamėmis (čia gal labiau man buvo skirta) ir laisvo elgesio moteromis. ania?

tai daba klausimas toks... kodėl? nes kažkodėl įtarimas yra man, kad kažkas čia yra su čakromis karmomis ir pan. g.gif

būtau dėkinga už atsakymą, nes vat labai įdomu  unsure.gif

Galiu ir aš paaiškinti. Nes pasipiktinote, pavadintos prostitutėmis. Kaip kompetetingai vaižgantė tvirtino, kiekviena moteris trokšta ja tapti. vaižgantė sako, vaižgantė žino.

O aš biškį apakus. vaižgantė visas nevaisingas moteris išvadina prostitutėm, vasara pataiso jos žinutę į korektiškenę ir dar duoda įspėjimą mg, kuri tuo piktinasi. Primena raganų medžioklę.


Noriu paklausti į temą. Temos pavadinimas "pasakyk, kuo sergi, pasakysiu, kas tu". Turiu trumparegystę ir skausmingas mėnesines, gal vaižgantė diagnozuotų, kas esu? Ne kuo buvau praeitame ar užpraeitame gyvenime, o būtent kuo esu (nes juk pavadinime kalbama apie esamąjį laiką)?
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 17:28)
Noriu paklausti į temą. Temos pavadinimas "pasakyk, kuo sergi, pasakysiu, kas tu". Turiu trumparegystę ir skausmingas mėnesines, gal vaižgantė diagnozuotų, kas esu? Ne kuo buvau praeitame ar užpraeitame gyvenime, o būtent kuo esu (nes juk pavadinime kalbama apie esamąjį laiką)?

"pasakyk, kuo sergi, pasakysiu, kas tu" - esi / buvai / būsi... mirksiukas.gif
Atsakyti
Vajė, mamagitaną įspėjo... Už ką? Už tai, kad tūlos "koldūnės" kliedesiais suabejojo ir paoponavo? Už tai, kad teta Nr.1, į akis my*o ir tai šiltu lietum vadino?
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2006 01 04, 16:28)
Galiu ir aš paaiškinti. Nes pasipiktinote, pavadintos prostitutėmis. Kaip kompetetingai vaižgantė tvirtino, kiekviena moteris trokšta ja tapti. vaižgantė sako, vaižgantė žino.

O aš biškį apakus. vaižgantė visas nevaisingas moteris išvadina prostitutėm, vasara pataiso jos žinutę į korektiškenę ir dar duoda įspėjimą mg, kuri tuo piktinasi. Primena raganų medžioklę.


nu man tai labai įdomu pasidarė... nes jei pasiknist po mano profilį tai galima rasti, kad aš esu iš nevaisingųjų tarpo... blink.gif

tai ar čia buvo taikyta man asmeniškai ar čia buvo apibendrinta g.gif

vasara, tai visgi kas yra toleruotina? aš gal pasijaučiau įžeista. tai niekam nerūpi, kad tokie marazmai apie karmas skleidžiami, a?

aš pati tokiais žodžiais nesisvaidau. žodis turi galią.
o vat tokių nesamones esu priversta skaityt ir stebėt, kad kiti jas toleruoja. sakau, vat nuneškit tokias citatas apie prostituciją į nevaisingųjų tarpą ir pažiūrėsim ką reiks moderuot blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo filifjonka: 04 sausio 2006 - 16:35
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 04, 14:14)
Tu geriau man, kvailai, paaiškink, kodėl kai kurios moterys vaikučio susilaukia tik po 15-os metų?

Manau, dvasiniame tobulėjime klasių skaičius yra begalinis... biggrin.gif



QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 14:22)
aš tau, kvailai smile.gif, paaiškinsiu - - nepastojimas gali būti dėl nereguliarios ir labai retos ovuliacijos. Jei dar partneris turi mažai aktyvių spermatozoidų ( tarkim, po radiacijos dozės, po intensyvaus gydymo antibiotikais, po...) tai tas lemtingas aktas gali nutikti ir po dešimties, ir po penkiolikos metų. O gali ir nenutikti. Tai va. Normalus, ne mistinis paaiškinimas. Verifikuojamas laboratoriniais tyrimais.

palyginimui siūlau abu tekstus. Vasara, tu tiesiog susidoroti norėtum-bet įspėjimas šiuo atveju yra tik tau. Galvok, ką rašai ir kodėl. Nepastebėjau tavęs buvusiame rožyne, Vaižgantę tramdančios, kai ji visas dalyves tiesiogiai ir be apeliacijos į karmą išvadino prostitutėmis. Kai "virtualiomis chamėmis" apšaukė-irgi tylėjai, matyt, nuomonės identiškos? Ar moderuojama yra diskusija, ar cenzūruojami pavieniai nariai, šiuo atveju-aš? Karbynei visą dieną čia sėdint nepastebėjau, kad ji imtų trint Vaižgantės ar kitų mistikių-gydytojų postus arba įspėti už nekatalikišką pasaulėžiūrą. Gal pasitikrink, a? gal ne su manimi negerai, o tavo kriterijai keisti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 04 sausio 2006 - 16:45
QUOTE(cypliuke @ 2006 01 04, 16:31)
"pasakyk, kuo sergi, pasakysiu, kas tu" - esi / buvai / būsi... mirksiukas.gif

Pasakyk, kuo sergi..., (...ir aš pasakysiu, kas esi)

Aiškiai parašyta "esi" (jei tik paslaugioji moderatorė nepataisys pavadinimo į tinkamą ir reikiamą). Ne buvai, būsi, o esi. Todėl norėčiau su sužinoti, kas esu. Pradžiai. Dar būtų įdomu, ir kuo būsiu, bet kadangi temos pavadinimas to nežada, tai ir neklausiu, nes nuo raganų medžioklės man prasideda stresas, todėl niekada nedrįsčiau rašyti to, kas nepaminėta temos pavadinime.
Atsakyti