Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(Elina @ 2005 12 22, 13:56)
ai kokia šaunuolė, ai kokia protinguolė. Žmonės nesirgtų ir nemirtų jei tik to pakaktų

gražu doh.gif Nemaža čia forume buvusių prostitučių bigsmile.gif . Atgailaukit dabar cool.gif 

aš pakraupusi blink.gif


tai va, kad ilgai nesiaiškint-sakai, nesakei...Paspauskite rodyklėlę dešiniame cituojamos Elinos žinutės kampe, pamatysite jos "pilną versiją", kurioje yra ir Vaižgantės nevaisingumo priežasčių aiškinimas. Jei paspausite rodyklėlę cituojamoje Vaižgantės žinutėje, tai...nieko nebus, nes ji jau Vasaros paredaguota. Koncy v vodu, tikėtasi, matyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 04 sausio 2006 - 15:21
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 01, 15:22)
kad jei praėjusiam gyvenime buvai prostitute, šiame gali vaikų ir neturėti...



čia-tinginčioms spaudinėt tongue.gif
Atsakyti
smile.gif nu baikit jūs čia apie tą nevaisingumą...jau gana. 4u.gif
Atsakyti
Dar... Nežinau kaip atrodys tokiame kontekste, bet labai į temą

" Eidamas pro šalį, Jėzus pamatė žmogų, aklą gimusį. Jo mokiniai paklausė: "Rabi, kas nusidėjo, - jis pats ar jo tėvai, - kad gimė neregys? " Jėzus atsakė: " Nei jis nusidėjo, nei jo tėvai, bet jame turi apsireikšti Dievo darbai " (na neregys pagydomas) Jn 9, 1-3. Šventasis Raštas.


na nebent Lazarevas dvasiniame lygmeny už Jėzų daugiau pažengęs ...
Atsakyti
apie tai gal ir gana, bet apie tai, ar verta pasitikėti ir patikėti savo tiek kūno, tiek sielos problemas žmogui, kuris į akis ( į monitorių) meluoja-pats laikas. Nebent moderatorei atrodys kitaip. smile.gif
Atsakyti
manau, kad pagrindinės veikėjos nuomone-lazarevas yra krūtesnis. Antra, matyt , būtų ji arba brolis...O Jėzus iš Nazareto-kažkur prie gale eilės stovinčių.
Atsakyti
'Geriausia gynyba-puolimas ' box.gif Tik tai ir pastebiu šioje temoje biggrin.gif Kiek žmonių,tiek nuomonių,bet ar reikia įžeidinėti kitaip mąstančius... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTĖ @ 2006 01 04, 15:46)
   Tik tai ir pastebiu šioje temoje    biggrin.gif   

tikrai "tik tai" ? unsure.gif O aš ir daugiau pastebėjau. Gal vaizduotė tongue.gif
Atsakyti
4u.gif nu nereikia būti tokiom piktom... 4u.gif Būna gyvenime tokių atvejų, kai gydytojai t.y. taip vadinama tradicinė medicina teigia, kad viskas gerai, o moteriai vaikų susilaukti niekaip nepavyksta...Tai tokius atvejus, aš manau, ir turėjo omeny Vaižgantė. Žmogus žino žymiai mažiau nei nežino...
Atsakyti
o kas čia nuo ko ginasi ar ką puola? Man regisi, čia viena persona bandė atskleist tikrą tiesą -na, vien pavadinimas ko vertas : "Pasakyk, kuo sergi, ir aš pasakysiu, kas esi". Tiesiog aukščiausioji išmintis konspekte. Aš, pavyzdžiui, nepatikėjau...Stafilokoku tikiu, streptokoku ir koli bakterija -irgi. O lazarevu su Vaižgante-nea.
Atsakyti
biggrin.gif Mamagitana šiandien aršiai nusiteikusi tongue.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2006 01 04, 15:51)
Žmogus žino žymiai mažiau nei nežino...

Tikrai taip drinks_cheers.gif Tik ne viskas kas "papildo" tas žinias , yra tiesa wink.gif. Žinoti "daugiau", gali reikšti ir ne apskritai "žinoti daugiau", o "žinoti daugiau marazmų". Netaikau temos autorei. Tiesiog tuo puikiai naudojasi įvairaus plauko šarlatanai. O ligų priklausomybės nuo praeitų gyvenimų teorija man atrodo neįtikinima. Tą ir stengiausi pasakyti nuo pat pradžių. "Kodėl" taip pat.
Menka paguoda būtų juodos "praeities" sužinojimas šeimai, kuri nesulaukia atsakymo iš medikų. Gal net bereikalingas kaltės jausmas. Nežinia už ką.

Temą galime uždaryti laugh.gif
Atsakyti