Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(Neglaite @ 2006 01 04, 14:36)
MG, labai džiaugiuos, kad tavęs nepažįstu, nes po tokių tavo išsireiškimų, kurių ne vienas šiame forume, tu man esi pati snobiškiausia, save išsikėlusi būtybė, kurios susireikšminimui apsakyti nėra  žodžių ph34r.gif  bash.gif:. Sunku turbūt, kai išsikeli save į tokį vaidmenį ir nebežinai kada sustoti  doh.gif


Oi mama, apsiverkiau. Kaip gaila, amno gyvenimas prarado prasmę-nenori su manimi pažindintis..O man, bejjjA, nė mintis nebuvo kilusi apie tave..Nė nepastebėjau...Gal ir tu savo "neleidžiamų" pasakų interpretacijų turi? Gal ir tau visi LKLI bendradarbiai vardais šaukiami? Kličkom? Ania?
Atsakyti
Net neabejoju, kad tau į mano kaip į daugelio kitų nuomonę nusispjaut, o ir pažindintis aš tau nesiūliau. Tiesiog išsakiau ką norėjau beee.gif
Atsakyti
pagirtinas noras. Gaila, Vasaros nėra, kažko moderavimą metė...maniau, tema apie šamanus ir pasakų interpretacijas. Pasirodo, man ir tau skirta. Nu labas tada. Aiškinkimės, kuri gražesnė. Aš, beje, apie pasakas labiau norėčiau-gal todėl, kad bent žinau, ką kalbu. O tu gal irgi nuomonę ne tik apie mane , o ir apie temą turi? A? Ar -vėjas galvoje, o ant galvos kepurė?
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 04, 14:40)
O gal tas atsakymas koks kam nors užgaulus buvo, jei toks buvo (prisipažinsiu - nemačiau, taigi nežinau apie ką kalba) kad pratrintas?


Vasaros paredaguota ta žinutė, kurioje visažinė dievų pasiuntinė aiškino karmines nevaisingumo priežastis. Pratrinta , bje, po daugiakarčių ir primygtinų kai kurių personažų reikalavimų. Mintis negili- nevaisingumo priežastimi Vaižgantė kartu su lazarevu ir kitais susaninais laiko prosttuciją...praėjusiuose gyvenimuose. Ne mažiau.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 14:52)
pagirtinas noras. Gaila, Vasaros nėra, kažko moderavimą metė...maniau, tema apie šamanus ir pasakų interpretacijas. Pasirodo, man ir tau skirta. Nu labas tada. Aiškinkimės, kuri gražesnė. Aš, beje, apie pasakas labiau norėčiau-gal todėl, kad bent žinau, ką kalbu. O tu gal irgi nuomonę ne tik apie mane , o ir apie temą turi? A? Ar -vėjas galvoje, o ant galvos kepurė?


Kur čia man su tavim galynėtis flirt.gif, pasakose aš nesu pasikausčius, o ir kepurės nenešioju, išvados aiškios lotuliukas.gif . Būk rami, daugiau tau asmeniškai nieko nerašysiu, jau pasakiau ką norėjau dirol.gif
Atsakyti
Na, MAMAGITANA, matyt, yra neįvertinta humoristė. thumbup.gif
Taip, pritariu, tik lieviems studentams siūlydavo stoti į doktorantūrą magistrantūrą aplenkiant...(Tuo metu, kai aš baigiau , tai buvo įmanoma- aš paskutinė penkerius metus mokiausi.) O dėdes ir tetas iš minėto instituto pažįstu todėl, kad ten darbavausi. Daugiausiai- dainų skyriuje. Esu surinkus, užrašius virš 100-o dainų.
O mano naujausios tautosakos žinios paremtos Albino Kurtinaičio knygomis. Jau šeštą rašo. Be galo įdomios jo interpretacijos. Ne iš piršto laužtos. Jis visą gyvenimą tyrinėjimais užsiima. Ne savamokslio tyrinėjimais. O kad mokslininkų nuomonės nesutampa- normalu.
Bet gal nenukrypkim. Kurk savo temą apie pasakas- susitiksim. Man ir šitos pakanka...
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 14:57)
Vasaros paredaguota ta žinutė, kurioje visažinė dievų pasiuntinė aiškino karmines nevaisingumo priežastis. Pratrinta , bje, po daugiakarčių ir primygtinų kai kurių personažų reikalavimų. Mintis negili- nevaisingumo priežastimi Vaižgantė kartu su lazarevu ir kitais susaninais laiko prosttuciją...praėjusiuose gyvenimuose. Ne mažiau.

Tikrai? Šitoje temoje to nerašiau. Nors Lazarevas pamini ir tokią priežastį. Kaip vieną iš dešimčių galimų...
Atsakyti
bandysiu dvi . Vienu smūgiu lotuliukas.gif



QUOTE(Neglaite @ 2006 01 04, 14:59)
Kur čia man su tavim galynėtis flirt.gif, pasakose aš nesu pasikausčius, o ir kepurės nenešioju, išvados aiškios lotuliukas.gif . Būk rami, daugiau tau asmeniškai  nieko nerašysiu, jau pasakiau ką norėjau  dirol.gif


Asmeninėms žinutėms yra kita galimybė, gal pastebėjai? Be to, labai siūlau ir rekomenduoju atidaryti naują temą- "Ką aš manau apie mamagitaną " arba "Burkimės draugėn visi, kuriems nepatinka..." Tapsi populiaria. Gal net sužvaigždėsi. Mokesčio už karjeros konsultaciją neimu. tongue.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 04, 15:01)
Taip, pritariu, tik lieviems studentams siūlydavo stoti į doktorantūrą magistrantūrą aplenkiant...(Tuo metu, kai aš baigiau , tai buvo įmanoma- aš paskutinė penkerius metus mokiausi.)
Bet gal nenukrypkim. Kurk savo temą apie pasakas- susitiksim. Man ir šitos pakanka...


Taigi, nenukryplim.. doh.gif Apie pasakas tu pasakot ėmei, ar man-vizijos violetinės? g.gif

Komentuoju kliedesį apie doktorantūros , magistrantūros ir vienpakopių penkių metų trukmės studijų tarpusavio ryšį, nes tamsta kasandra vėl pudrą ant smegenų barstyti bando. Visų, baigusių vienpakopių penkiamečių studijų programas , išsilavinimas yra prilyginamas magistro laipsniui ir stojimas į doktorantūrą vyksta ne "apeinant' kažkokį etapą, o normalia, įstatymų numatyta tvarka.

Apie "savo " temas -ne tavo ji, ji apie kažką...kažką, kas man nepatinka. Ir nieko daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 04 sausio 2006 - 15:13
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 04, 14:57)
nevaisingumo priežastimi Vaižgantė kartu su lazarevu ir kitais susaninais laiko prosttuciją...praėjusiuose gyvenimuose. Ne mažiau.



QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 04, 15:04)
Tikrai? Šitoje temoje to nerašiau. Nors Lazarevas pamini ir tokią priežastį. Kaip vieną iš dešimčių galimų...


Aišku, labai paguodžiantis ir nuraminantis atsakymas (na vienas iš atsakymų) tvarkingą gyvenimą gyvenančiai šeimai. Kaltės, kurių nei sąžinė nei protas nepamena doh.gif Reiškia , visa ką galime pasakyti pamatę tokią šeimą "patys kalti" ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 04, 11:21)

Noriu atsakyti VASARAI . Jei mes nežudome, nedarome abortų, nevagiame, neplėšiame VEIKSMAIS, tai nereiškia, kad to mes nedarome mintimis ir žodžiais...Galiu pasiūlyti mažą pratimėlį: ryte užsiriškit ant rankos virvelę ir kiekvieną kartą, kai pagalvojate ką nors blogo, supykstat, susinervinat, nuliūstat ar apšnekat, užriškit po mazgelį. Pamatysit, kad vakare suskaičiuosit daugybę mazgelių... Tie visi mazgeliai yra skaičiuojami kiekvieną mūsų akimirką... Mūsų mintys ir žodžiai turi tokią pačią galią, kaip ir veiksmai... O gal net didesnę...

Bijočiau tokio žmogaus, kuris niekuomet, nei akimirkai nesupyksta, nesusierzina, neišsigąsta, neliūdi...(beje, emocijų nebuvimas arba skurdumas psichiatrų vertinamas kaip ligos simptomas).

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 04, 14:01)
Taip, pritariu, tik lieviems studentams siūlydavo stoti į doktorantūrą magistrantūrą aplenkiant...(Tuo metu, kai aš baigiau , tai buvo įmanoma- aš paskutinė penkerius metus mokiausi.)

Visi, kas mokesi pagal senaja sistema ir gavo "bendraji" (nebakalaurini) diploma, gali stoti tiesiai i doktorantura. Nematau jokio isskirtinumo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 04, 15:04)
Tikrai? Šitoje temoje to nerašiau. Nors Lazarevas pamini ir tokią priežastį. Kaip vieną iš dešimčių galimų...

šis atsakymas turėtų labai patikti visoms, kurios skaitė temą prieš įnirtingąjį moderavimą ir neserga skleroze. Tu, burtininke, pasirodo esi tiesiog melagė . Paprastų paprasčiausia.
Atsakyti