Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 04, 11:07)
O žmogui, kurį palietė artimo žmopgaus mirtis, nedera kalbėti apie karmas, jei jis tam nėra pasiruošęs...Ne su kiekvienu žmogum galima apie tai kalbėti...

va nuo sitos instrukcijos ir reikejo pradeti tema. nes 99, o gal ir visas 99.99 proc. zmoniu nebuna pasiruose.

bet geriau veliau, negu niekada thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Karbynė,2006 01 03, 14:26]
Mda, suprast tai aš suprantu, kad žodis "katalikė" tavo lūpose beveik sinonimas žodžiui "neišmanėlė", na bet čia tiek to tongue.gif

Ilgai galvojau, kaip paaiškinti, kad suprastum. Įsivaizduok du mokinius mokykloje. Antroką ir ketvirtoką. Ar ketvirtokas yra geresnis tik todėl, kad jis ketvirtokas? Ne. Ar antrokas blogesnis už ketvirtoką? Ne. Jie tiesiog skirtingose klasėse. Ateis laikas, ir antrokas taps trečioku, o paskui ketvirtoku. Tuo pačiu metu ketvirtokas kops toliau...
Aš neniekinu katalikų. Aš juos gerbiu. Jie gi yra ant kur kas aukštesnio raidos laiptelio nei netikintis žmogus...Pati gi vaikštau į Mišias, turiu pažįstamų kunigų.
Atsakyti
Ačiū už atsakymus smile.gif Dar labai domina Karbynės atsakymas smile.gif

O Alzhaimerio ligos kokios gali būti priežastys?
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 03, 22:32)
...kai kam nei viena, nei kita...

Tada gal bausmė? Katalikai išvis įdomiai kančią aiškina...Bet jie pripažįsta, kad vienas žmogus gali kito žmogaus ligą pasiimti ir už jį atkentėti. Manoma, kad ir amžiną atilsį Popiežius buvo pasiėmęs Parkinsono ligą...Gali būti. Esu linkus tuo tikėti. Jis buvo tikrai ypatingas žmogus.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 03, 22:39)
Vaižgante, šiaip susmalsavau, o nevaisingumas dėl ko pagal tas anas knygas?  unsure.gif

Apie tai anksčiau buvau rašius. rolleyes.gif
Atsakyti
karmos diagnostika pagal Erlicka: smile.gif
stai tie, kurie ankstesniame gyvenime uodegas vizgino ir batus laize, nunai vilkais staugia.Tie , kurie vilkais stauge,-liutais riaumoja.
bet asilai asilais liko.
yra, vadinas, nekintanciu vertybiu.

priimkit tai tik kaip kita nuomone.klasikine lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=SMV,2006 01 03, 23:06]

kolkas mane labiau domina tradicine lituviska pasaulejauta.


butent, as irgi, todel nepasitikiu niekuo, kas isplaukia uz pasakos apie "naslaite Sigute" ribu. paaiskinciau, ka turiu uomenyje, bet jau ir taip isipleciau g.gif

Mane taip pat domina lietuviška pasaulėjauta, tik kad informacijos turim labai mažai ir nelabai patikimą... Turiu du bičiulius- baltų žynius, su kuriais mėgstu pabendrauti. Įdomios informacijos iš jų tenka išgirsti. Įdomu, ką galvoji apie pasaką "Sigutė". Aš tai ją šifruoju taip: Sigutė- tauta, ragana- kenkimu pasitenkinanti dvasia, vienakė- žemasis pasaulis (žemė, augalas, gyvūnas), dviakė- žinojimas žmogaus lygmenyje, triakė- dvasinis žinojimas, bažnyčia; keturakė- didysis regėjimas, dvasinis žinojimas; linai- žodis, verpalai- įstatymai, taisyklės; karvė- visata ir t.t. Nenoriu išsiplėsti. Jei sukurčiau savo temą apie pasakas, mane ne mažiau plėšytų nei šioje temoje...Kaip drįstu turėti kitokį žinojimą... Bet yra tokios Akašos kronikos, į kurias kai kurie mirtingieji sugeba patekti ir gauti informaciją. apie viską. Tame tarpe ir mūsų ligas.

Noriu atsakyti VASARAI . Jei mes nežudome, nedarome abortų, nevagiame, neplėšiame VEIKSMAIS, tai nereiškia, kad to mes nedarome mintimis ir žodžiais...Galiu pasiūlyti mažą pratimėlį: ryte užsiriškit ant rankos virvelę ir kiekvieną kartą, kai pagalvojate ką nors blogo, supykstat, susinervinat, nuliūstat ar apšnekat, užriškit po mazgelį. Pamatysit, kad vakare suskaičiuosit daugybę mazgelių... Tie visi mazgeliai yra skaičiuojami kiekvieną mūsų akimirką... Mūsų mintys ir žodžiai turi tokią pačią galią, kaip ir veiksmai... O gal net didesnę...
Atsakyti
QUOTE(Tuja @ 2006 01 04, 11:17)
karmos diagnostika pagal Erlicka: smile.gif
stai tie, kurie ankstesniame gyvenime uodegas vizgino ir batus laize, nunai vilkais staugia.Tie , kurie vilkais stauge,-liutais riaumoja.
bet asilai asilais liko.
yra, vadinas, nekintanciu vertybiu.

priimkit tai tik kaip kita nuomone.klasikine lotuliukas.gif


Erlickas- protingas žmogus. Jis mūsų tautoje atlieka savo misiją...
Atsakyti
QUOTE(SMV @ 2006 01 04, 10:45)
va nuo sitos instrukcijos ir reikejo pradeti tema. nes 99, o gal ir visas 99.99 proc. zmoniu nebuna pasiruose.

bet geriau veliau, negu niekada  thumbup.gif


Tavo teisybė thumbup.gif . Reikėtų po tema parašyti, kad nepasiruošusiems nerekomenduojama... Gal VASARA galėtų taip padaryti?
Atsakyti
Šioje temoje visoms siūlau gyventi savo galva, apgalvoti kiekvieną savo mintį, žodį, poelgį. Siūlau maldą, atgailą ir savęs bei aplinkos valymą (juk smilkalus ir tepimą šventais aliejais naudoja ir katalikų bažnyčia). Nerekomenduoju lakstyti pas astrologus, visokius ekstrasensus, burtininkus ir šamanus. O ligų priežastys, kurias aprašau, skirtos rimtiems savo gyvenimo apmąstymams.
Kokiam Dievui aš meldžiuosi? Dievui AŠ ESU KURIS ESU. Taip Jis Biblijoje save pristatė. Juk ne šiaip sau- netark Dievo vardo be reikalo...

Norėčiau dar parašyti apie MALDOS galią. Pati ne kartą įsitikinau, kokia malda yra galinga. Ja galima ir gydyti, bet melstis reikia ne lūpomis- širdimi...

Prieš keletą metų turėjau tokį atvejį. Vasarojau pas mamą. Vieną rytą nuėjau pas savo kaimynę- vaikystės draugę. Radau ją lovoje besiraitančią ir besikeikiančią. Jai yra stuburo išvarža, kuri sukelia didžiulius skausmus. Man taip jos pagailo...Grįžau namo, užsidegiau žvakę, pasiėmiau maldaknygę ir puoliau melstis. Iš visos dūšios prašiau Dievo, kad nuimtų jai tą skausmą. Su ašarom. Pasimeldžiau daugiau nei valandą. Gal pusantros. Ir vėl pas draugę nuėjau. Žiuriu- ji ramesnė, bet negali nei gulėti, nei sėdėti, nei stovėti...Grįžau namo, vėl užsidegiau žvakę ir tęsiau... Po kiek laiko vėl nuėjau. Draugė guli rami. "Žinai,- sako.- Man kažkodėl beveik nustojo skaudėti. Nežinau kodėl. Gal galėtum nueiti į vaistinę ir nupirkti diklofenako, jei vėl užeis skausmas- išgersiu." Nuėjau, nupirkau vaistų. Sakau:"Išsikviesk rytoj į namus gydytoją." Ji pažadėjo ir aš išėjau. Prieš miegą dar pasimeldžiau. Ryte nuėjau ir radau ją... vaikštančią. Draugės motina pradėjo klausinėti manęs, kokių aš dukrai vaistų daviau, kad taip jai greitai praėjo. Anksčiau ištisas paras kankindavosi. Atsakiau, kad tokiais vaistais vaistinės neprekiauja... Abi žiūrėjo į mane klausiamais žvilgsniais. Kai likom dviese, man draugė papasakojo, kad ji pastebėjo, jog po kiekvieno mano išėjimo jei vis geriau ir geriau darėsi. Pasakiau, kad pasimeldžiau už ją ir Dievas išklausė mano maldų. Gal ir patikėjo. g.gif

Kai savo broliui papasakojau apie tai, jis nusišypsojęs tarė:"Tu malda padarei daugiau, nei aš gydydamas rankomis..."Tuo metu jis dar gydė rankomis.Paskui įsitikino, kad tik permeta ligą iš vieno organo į kitą ir liovėsi tai daręs.

Atsakyti
nepasiruošusiems ir pasakų analizuot negalima smile.gif Jei didžioji šamanė būtų bent vieną "Kalbotyros " numerį varčiusi, gal žinotų, kad ne ji pirma...Ir žymiai kompetetingiau, ir ne "slapti žyniai", o tiesiog mokslininkai-lingvistai, etnologai, kultūrologai senokai tai daro. Labai, beje, įdomiai ir sėkmingai. Labai blogai ,labai negerai, kai bandoma susikurt aplnk save "paslaptį", mistifikuot žinojimą, žinias. Tai buvo populiaru senaisiais amžiais-na, kad ir kokius orfikus paimkime. Žinojimas-galia. Žinios-jėga, valdžia...arba sugebėjimas jos nesiekt. O tai, kuo čia dangstosi Vaižgantė, yra primytivizmas ir profanacija, pigiena, skirta menkai išsilavinusiems. Jei nori šviesti, reiktų šnekėt be to slėpimosi už "galių" ir "jėgų". Jei nori papasakot, ką matei, su kuo susipažinai-tai taip reikia ir daryti. Duoti babų iš Pavilnės koordinates, brolio telefono numerį ir licenzijos gydymui kopiją, savo adresą ir mokyklą, kurioje "burtininkaujama", nurodyti, lietuviškuosius žynius nurodyt su jų radimviete...
O dėl pasakų-siūlau Kerbelytę pasiskaityt susidomėjusioms. Pirmai pradžiai. smile.gif Ir šiaip- Lietuvių kalbos ir tautosakos institutas labai kompetetingas šiuo klausimu. Geriau paslapčių atskleidimo ieškoti ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 04 sausio 2006 - 12:35
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 04, 11:54)
Šioje temoje visoms siūlau gyventi savo galva

Turiu draugių viename labai uždarame vienuolyne, tai viena irgi pasakojo panašius dalykus jos ten irgi sėkmingai daro. Viena iš jų buvo pakliuvusi į avariją ir tik per stebuklą išgyveno. Daug vėliau pasakojo, kad seserys uoliai už ją meldėsi ir tikino, kad didele dalimi jai padėjo maldos, kaip vėliau padėjo maldomis ir potrauminio sindromo atsikratyt. Ta sritis tyrinėjama psichologų. Kiek žinau ir SM yra skyrelis, kur dirba psichologai, netikintys tokiomis baikomis, gali pasiklausti ten apie įtaigos, saviįtaigos, meditacijos poveikį nervų sistemai. Hipnozė irgi toksai labai šamaniškas reikalas, bet ne tik čigonai tuo naudojasi.
Atsakyti