Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

ot ir suklydai.as visai nepiktas zmogelis.tik jusu visu pasisakymai labai jau pikti
Atsakyti
QUOTE(padruske @ 2006 01 03, 23:15)
ot ir suklydai.as visai nepiktas zmogelis.tik jusu visu pasisakymai labai jau pikti

O kodėl galvoji, kad tu nesuklydai? tongue.gif Asmeniškai rašau be jokio piktumo. Rimtai. Tiesiog įdomu diskutuoti, o oponuojanti nuomonė nurašoma piktumui. Nugi nepykstu nei ant tavęs, nei juo labiau ant Vaižgantės. Ne pirmoje temoje su ja susitinkam, spėju buvo laiko suprast, kad skirtumai požiūriuose nereiškia asmeninio karo. Man asmeniškai tie skirtumai kaip tik labai įdomu, nes ir pačiam padeda pasitikrint kodėl galvoji būtent taip kaip galvoji.
O žmonės tuo ir įdomūs, kad skirtingi. Kad vieninteliai ir nepakartojami tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuja @ 2006 01 03, 22:18)
dar pasakyk, kad vaiduokliais netiki lotuliukas.gif

kur buni?kodel nebesimato? ax.gif


Kaip jau nebesimato? Besimato, jei jau pastebėjai. biggrin.gif Grįžau į darbą. O dabar atostogauju. bigsmile.gif Tai dar vaidensiuos. Bu bu bu.
ph34r.gif

O vat paaiškink man, vaižgante, tokį dalyką. Vat aš niekuo nesiskundžiu. Gerklės neskauda, baltmės neturiu, apskritai-kaip agurkėlis. Tai aš musėt labai geras žmogus. biggrin.gif Ypatingai reto gerumo. Na tiesiog auksas. Be ydų. Ir be nuodėmių. Nė musės nenuskriausčiau. Ir apskritai- mergelė nekalta aš.

Ui, net susigraudinau. Ale kokių žmonių pasaulyje būna. Ak. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2006 01 03, 23:52)
Ui, net susigraudinau.

Jėtus tu tik nesigraudink...ir taip jautrus žmogus, o dar tie susigraudenimai. Tu turi būt jautrumo pavyzdžiu forume console.gif
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2006 01 03, 23:52)

O vat paaiškink man, vaižgante, tokį dalyką. Vat aš niekuo nesiskundžiu. Gerklės neskauda, baltmės neturiu, apskritai-kaip agurkėlis. Tai aš musėt labai geras žmogus.  biggrin.gif Ypatingai reto gerumo. Na tiesiog auksas. Be ydų. Ir be nuodėmių. Nė musės nenuskriausčiau. Ir apskritai- mergelė nekalta aš.



Liga - tai jau antrine pasekme ir pozymis kad kazkas ne taip...mintys, poelgiai...linkejimai. Pirma buna izeidimai is kitu, paniekinimai, nepripazinimas is aplinkos, nesekmes - tokie neikunyti perspejimai....ir kai i juos nekreipiama demesio, tuomet viskas pereina i netektis, ligas.....o jei ir i tai nekreipiama demesio...krastutines pasekmes..rimtas ligas ir mirti...
Ir tai yra tokia tiesa...kad niekas nesugeba jos paneigti..o irodymu aplinkui - pilna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa_cia: 04 sausio 2006 - 08:43
QUOTE(SMV @ 2006 01 03, 23:06)
ai, dar apie herpesa. mano vienos drauges vyras, kuri yra joks ne samanas ir ne ekstra ir ne seansas, o tiesiog televizoriu meistras, kuris karts nuo karto paskaito mokslinius straipsnius, sake, kad tie kurie serga herpesu, niekada nesirgs veziu  thumbup.gif


Hmm.. būtų gerai, nes herpesu užsikrėtę ar ne 80 proc. žmonių smile.gif O vėžio susirgimų statistika paskutiniais metais labai išaugo. Nors aišku, dabar ir geresnė diagnostinė aparatūra leidžianti nustatyt ankstyvoje stadijoje vėžį, ir žmonės labiau tikrinasi. Kokiam XIX a. Lietuvos kaime numirė žmogelis nuo "gumbo" tai numirė, niekas ten netyrė ir statistikos nesudarinėjo.

Kitas klausimas būtų toks. Ką paaiškinti žmogui, kurio artimas mirė nuo vėžio. Žmogus visiškai nusivylęs Dievu (kas man yra labai baisu). Sako, už ką Dievas taip nubaudė, pasiūsdamas tokią ligą ir kančias. Juk gyvenom dorai, nevogėm, neplėšėm, nežudėm, abortų nesidarėm.. Tai už ką? Jeigu Dievas gailestingas, kodėl leidžia mirti kančiose. Na gal tik kad buvo nepraktikuojantys katalikai, kas sekmadienį į bažnyčią nevaikščiojo - tai va čia gal nuodėmė. Bandau tada aiškinti, gal pagal karmos teoriją kituose gyvenimuose ką nors prisidirbo. Nu tai čia jau išvis, eretiška mintis. Tai va, norėčiau išgirst kaip aiškintų katalikai ir kaip karmos šalininkai.. 4u.gif
Atsakyti
Vis noriu paklausti, kaip gi realiai vyksta ta karmos diagnostika?Kaip diagnozuojamos ligos tradicinėje medicinoje daugiau ar mažiau aišku. O kaip su karma? Kaip nustatoma, kad mano proproprosenelė kažkam pikto palinkėjo, o proproprodiedukas kažkam neatleido g.gif Juk nepaklausi, ar tikrai taip buvo, o karma tai veikia mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2006 01 04, 09:41)

Juk gyvenom gerai, nevogėm, neplėšėm, nežudėm, abortų nesidarėm.. Tai už ką? Jeigu Dievas gailestingas, kodėl leidžia mirti kančiose.


Issireiskimas gyvenom gerai iskart rodo dvasine stagnacija! Zinoma, mums, sioje zemeje gyventi be jokiu dvasiniu pastangu - "gerai" lengviausia ir patogiausia... bet tai veda prie sunykimo! Man visiskai neetiskas klausimas - uz ka!?! Kancios, ligos visos kitos nesekmes yra duodama kaip sansas - kaip galimybe sustoti ir pamastyti - kad kazkas vyksta ne taip! Apgalvoti savo mintis! palinkejimus, vertybes. Jei nepaisoma to - tuomet viskas vedama i mirti. Mes turime dekoti uz visus isbandymus ir netgi tuomet kai sunkiai sergame ar mus apvagia! Nes viskas yra musu labui. Ir jei imsime pykti ant savo skriaudeju - tik eikvosime savo energija ir neisgryninsime sielos...nepasinaudosime sansu. "Atleisk jiems Viespatie, nes jie nezino ka daro" tik taip galime pasakyti mintyse kai matome, kad kazkas mums nori blogo... nes blogis kaip bumerangas visuomet sugrizta!
O del onkologiniu ligu - jos visos kyla is pavydo, paniekos kitiems, saves isaukstinimo ir prisirisimo prie zemisku materialiuju gerybiu. Zinoma konkretinti galima priklausomai nuo situacijos!


Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2006 01 04, 09:41)


Kitas klausimas būtų toks. Ką paaiškinti žmogui, kurio artimas mirė nuo vėžio. Žmogus visiškai nusivylęs Dievu (kas man yra labai baisu). Sako, už ką Dievas taip nubaudė, pasiūsdamas tokią ligą ir kančias. Juk gyvenom dorai, nevogėm, neplėšėm, nežudėm, abortų nesidarėm.. Tai už ką? Jeigu Dievas gailestingas, kodėl leidžia mirti kančiose. Na gal tik kad buvo nepraktikuojantys katalikai, kas sekmadienį į bažnyčią nevaikščiojo - tai va čia gal nuodėmė. Bandau tada aiškinti, gal pagal karmos teoriją kituose gyvenimuose ką nors prisidirbo. Nu tai čia jau išvis, eretiška mintis. Tai va, norėčiau išgirst kaip aiškintų katalikai ir kaip karmos šalininkai..  4u.gif


Geras klausimas. Apie tai ilgai galvojau, kai mirė mano močiutė. JI buvo tiesiog šventas žmogus. Iki pat paskutinės sąmoningos savo minutės meldėsi. Brolis pažiūrėjo į jos biolauką mirties momentu- jis buvo švarutėlis. Ji mirė nuo gimdos kaklelio vėžio. Visą gyvenimą močiutė pragyveno su alkoholiku vyru. Nors buvo išmintinga moteris, bet nemanau, kad kuri nors sugebėtų nesmerkti savo vyro, kai šis neša iš namų daiktus ir viską prageria...Pinigų ji visuomet turėdavo prasimanyti, nes vyras viską pragerdavo...Matyt, kruopelė po kruopelės viskas ir susirinko į ryšulėlį... Galiausiai jai buvo 85 m.- turi gi žmogus kažkada išeiti... Prisimenu, kad močiutė ligą priėmė be pykčio. Ji pusę metų mums nieko nesakė. Susitvarkė namus, nudirbo visus savo darbus ir vieną dieną mums pasakė: einu pas gydytojus. Ir tada mes visi supratom...
Gali kas nors pareplikuoti, kad kalbėdami apie savo artimų žmonių ligas mes išnešam iš namų nešvarius skalbinius. Žinau, kad mano močiutė, kurią aš prisimenu su meile, tikrai nepyktų, kad aš čia apie ją rašau...

O žmogui, kurį palietė artimo žmopgaus mirtis, nedera kalbėti apie karmas, jei jis tam nėra pasiruošęs...Ne su kiekvienu žmogum galima apie tai kalbėti...
Atsakyti
QUOTE(Liepa_cia @ 2006 01 04, 09:58)
Apgalvoti savo mintis! palinkejimus, vertybes. Jei nepaisoma to - tuomet viskas vedama i mirti.

O jei paisoma, ir mintys teisingos, ir palinkėjimai patys geriausi, tai gyvenimo kelio pabaiga nebus mirtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2006 01 04, 10:41)
Hmm.. būtų gerai, nes herpesu užsikrėtę ar ne 80 proc. žmonių smile.gif O vėžio susirgimų statistika paskutiniais metais labai išaugo.

Pagal ta teorija, kuria jis man nupasakojo, tai herpese yra kazkokio elemento, kuris neleidzia formuotis (ar sugrauzia) vezines lasteles. logiska, kad kuo daugiau to elemento, tuo labiau jis kovoja su vezinemis lastelemis. o is to 80 proc, kurie turi herpesa, gal 50 proc. uzauga spuogas 1-2 kartus gyvenime. tai ir to elemento ne prudai g.gif
siaip, atsiriboju nuo sitos teorijos. pati neskaiciau ir nors ir pasitikiu zmogumi, kuris apie ja papasakojo, visgi, smulkmenu tikrai nezinau.
Atsakyti
[quote=Karbynė,2006 01 03, 22:44]
Tikiu kad keli , keliolika ar net žymiai daugiau atvejų tarp to dar neįrodo tiesioginio ryšio. Gal ir gali būt, bet nebūtinai.
Lazarevas 11-oje savo knygų yra aprašęs dešimtis, o gal net kelis šimtus ligų istorijų (neskaičiavau). Ir tikrai nemanau, kad jis aprašė visus pas jį apsilankančius pacientus, nes jis kasdien jų priima daugybę. Manau, kad šis žmogus turi teisę daryti apibendrinimus.

Atsakyti