Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

Vaižgante, šiaip susmalsavau, o nevaisingumas dėl ko pagal tas anas knygas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 11 28, 11:46)
Manau, kad visos ligos turi savo priežastis. Ir medikai sako, kad visos ligos- "nuo nervų". Kas gi tie "nervai"? Tai mūsų blogos emocijos, pyktis, pavydas, graužatis, meilės stoka...
Mėgstu paskaitinėti S.Lazarevo knygas. Ne visuomet su juo sutinku, bet atrandu ir dalykų, kurie priverčia susimąstyti...Tarkim, jis teigia, kad jeigu žmoguje yra per mažai meilės, jis serga širdies ligomis; jei žmogus savęs nekenčia- kasos ligomis; jei jo kepenys nesveikos, vadinasi, jis su panieka žiūri į aplinkinius...
Ką apie tai manot?


sveikutes.
mano uosvene- zmogus nekianciantis saves.jus net negalit isivaizduot, kaip mstipriai.
vyro teta- i visus aplinkinius ziurejo su didziausia panieka ir pasibjaurejimu.
manau, kad tas teiginys yra tiesa.uosvene turi problemu su kasa, o vyro teta numire nuo kepenu vezio sia vasara.buvo vos 45.paliko5 metuku dukryte.
taigis norit tikekit, norit ne.
Atsakyti
QUOTE(padruske @ 2006 01 03, 22:39)
taigis norit tikekit, norit ne.

Tikiu kad keli , keliolika ar net žymiai daugiau atvejų tarp to dar neįrodo tiesioginio ryšio. Gal ir gali būt, bet nebūtinai.
Padruske, nejauti, kad pati su panieka kalbi apie savo artimuosius? Problemos su kepenim? mastau.gif
Atsakyti
esu sveika.paniekos savo giminems nejauciu.tik pateikiau viena pvz.
Atsakyti
esu sveika.paniekos savo giminems nejauciu.tik pateikiau viena pvz.
Atsakyti
QUOTE(padruske @ 2006 01 03, 22:53)
esu sveika.paniekos savo giminems nejauciu.tik pateikiau viena pvz.

aha, viešai išdžiaustei giminės skalbinius tongue.gif Toks neutralus pavyzdukas. unsure.gif Juk kaip stipriai tavo anyta kenčia ar nekenčia savęs spėju nė tu pati negali įsivaizduot. Nes nebuvai jos "kaily".
Atsakyti
QUOTE(padruske @ 2006 01 03, 22:39)
sveikutes.
mano uosvene- zmogus nekianciantis saves.jus net negalit isivaizduot, kaip mstipriai.
vyro teta- i visus aplinkinius ziurejo su didziausia panieka ir pasibjaurejimu.
manau, kad tas teiginys yra tiesa.uosvene turi problemu su kasa, o vyro teta numire nuo kepenu vezio sia vasara.buvo vos 45.paliko5 metuku dukryte.
taigis norit tikekit, norit ne.


a nuo ko numire motina terese g.gif nuo senatves g.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 01 03, 22:57)
a nuo ko numire motina terese  g.gif  nuo senatves  g.gif

o popiežius? jo liga apskritai turėtų būti nesusipratimas tada ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 02, 00:08)
SMV, nesikuklink, pasisakyk. Įtariu, turi ką pasakyti. Kad ir tai, kad Vaižgantės tema įdomi, nekasdieniška ir naudinga gūdžiais žiemos vakarais.

Taip, Vaizgantes tema idomi, nekasdieniska. Naudinga? tiems, kam naudinga. "tebunie taip, kaip tikite"...
nezinau ar noriu ka nors sakyti. mano pozicija butu oponuojanti. kita vertus tema verta diskusijos. tik ne tokios, kuri cia vyksta.
ir dar nerasau nieko todel, kad turiu tik savo nuomone. jos pagrindimas nera mano gyvenimo tikslas, tad nesigilinsiu i jokias karmu diagnostikas.
kolkas mane labiau domina tradicine lituviska pasaulejauta.

QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 00:11)
g.gif  As naujoke siame skyrelyje. Kas tai pasaipa ar draugiskumas???

skeptiskumas mirksiukas.gif gal ta minute, kai rasiau kiek nedraugiskas, bet susitvardziau. taciau cia jau asmeniskumai...

QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 00:53)
Draugiškumas. 4u.gif

tuo metu tirai taip nebuvo, bet paskui save suemiau i rankas mirksiukas.gif
nepritariu daugeliui cia nuskambejusiu minciu ir nenoriu i jas net gilintis. bet kiekvienas turim teise rinktis kuo tiketi. todel, kad nesumenkinti kazkieno teoriju, kuriomis kazkas tiki, savo zinute uzgniauziau.
va dabar tai draugiskai - patarimas - rasant kazkokias diagnozes, ar siaip, profilaktiskai, kas treciame poste pakartok, kad gali buti ir kitaip, kad tikros tiesos niekas nezino. na del tu, kurie yra labai patiklus ir kuriems viena ar kita diagnoze gali gyvenima sugadinti. ne visi yra atsparus svetimoms tiesoms, o ir taviskiu tiesu ispazinejai gali buti nepakankamai stiprus (dar nepakankamai).

cia turejau uomeny tokius postus:
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 13:59)
Atgaila.
Turi atsiprašyti, kad supykai, jog tas vyras tai padarė, nes užpuolimo priežastis- tu pati. Turi paprašyti atleidimo ir tam vyrui.
Dar nė vienos moters neišprievartavo be reikalo. Žiaurūs tai žodžiai, bet teisingi. Pati auka visuomet pritraukia užpuoliką. Net kriminalistai tai žino.


QUOTE(Cikadelė @ 2006 01 02, 14:34)
SMV, kad rašome į šį skyrelį nereiškia, kad absoliučiai pritariame vaižgantės įsitikinimams.

viskas gerai, as nesisteminu mirksiukas.gif

QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 18:40)
   user posted image labiausiai ko bijau tai religiniu fanatiku user posted image


butent, as irgi, todel nepasitikiu niekuo, kas isplaukia uz pasakos apie "naslaite Sigute" ribu. paaiskinciau, ka turiu uomenyje, bet jau ir taip isipleciau g.gif


QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 01 03, 16:09)
skaitau skaitau ir niekaip nesuprantu? kam tu meldiesi?  unsure.gif juk jei tiki Dievu, tai turėtum netikėti reinkarnacijom, karmom, astrologija, horoskopais ir t.t.  unsure.gif

sita klausima jau buvau uzdavusi Vaizgantei kitoje temoje, bet taip ir nesupratau, kokiam dievui ji meldziasi g.gif

ai, dar apie herpesa. mano vienos drauges vyras, kuri yra joks ne samanas ir ne ekstra ir ne seansas, o tiesiog televizoriu meistras, kuris karts nuo karto paskaito mokslinius straipsnius, sake, kad tie kurie serga herpesu, niekada nesirgs veziu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SMV: 03 sausio 2006 - 23:09
i sia tema labai gilintis nesiruosiu.nelabai tikiu visais siais teiginiais.skalbiniu nedziaustau.tuo ir skiresi internetas nuo kaimynku pliotku.nes nei tu mane nei as tave pazistu.
Atsakyti
QUOTE(SMV @ 2006 01 03, 23:06)
ne samanas ir ne ekstra ir ne seansas, o tiesiog televizoriu meistras, kuris karts nuo karto paskaito mokslinius straipsnius, sake, kad tie kurie serga herpesu, niekada nesirgs veziu  thumbup.gif

vajei kaip man pasisekė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(padruske @ 2006 01 03, 23:08)
nes nei tu mane nei as tave pazistu.

Ui kaip piktai. unsure.gif Na žmonės taip ir susipažįsta, kalbėdami.
Atsakyti