Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

Taigi, grįžtam prie temos ax.gif . Nesakau, kad pritariu visam kas rašoma, neseniai tik pradėjau domėtis tokiomis teorijomis rolleyes.gif . Bet labai būtų įdomu sužinoti kas gali įtakoti nugaros skausmus, migreną ir skydliaukės sutrikimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 03 sausio 2006 - 15:42
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 03, 14:08)
Ji katalikė ir reinkarnacija netiki. Todėl niekuomet su ja apie tai nesu kalbėjusi ir neplanuoju.
Prisimenu, kaip niekaip nesuprasdavau, kodėl vos jai įėjus į kambarį iškart pasiusdavau.   
Pasirodo, mano pasąmonė žino, kad mudvi jau keletą gyvenimų iš eilės konfliktavom. Bet aš tuos konfliktus nutraukiau. Daug dirbau su tuo, daug meldžiausi. Ir dabar galiu normaliai su ja bendrauti. Ir ji mano atžvilgiu pasikeitė. Nustojo ant manęs rėkti ir pamokslauti.

skaitau skaitau ir niekaip nesuprantu? kam tu meldiesi? unsure.gif juk jei tiki Dievu, tai turėtum netikėti reinkarnacijom, karmom, astrologija, horoskopais ir t.t. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 01 03, 15:09)
skaitau skaitau ir niekaip nesuprantu? kam tu meldiesi?  unsure.gif juk jei tiki Dievu, tai turėtum netikėti reinkarnacijom, karmom, astrologija, horoskopais ir t.t.  unsure.gif

Nustebino tavo padaryta išvada.
Kodėl visi turi būti katalikiškų pažiūrų? Aš gerbiu ir katalikus, ir kitų pažiūrų žmones, bet būtent su jais, nors ir tvirtinančiais, kad ekumeninis judėjimas yra puiku, kalbėtis yra sunkiausia. Betgi katalikai sudaro ne 98 proc. žmonijos. Tai ką, tikintys reinkarnacija į pragarą eis? Bet, kaip pašneku, vis daugiau katalikų tiki, kad gyveno ne vieną kartą. Būtent priežasties- pasekmės dėsnis daug ką paaiškina.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 03, 12:08)
Atsakau CIKADELEI, kantriai ieškojusios mane "demaskuojančios" citatos. Mūsų mokykloje gerbiama autoritarinė pedagogika. Turim tris lituanistes, kurių mokiniai bijo. Jos yra garbinamos. Joms kasmet skiriamos premijos ir jos visos trys už mokinio krepšelio pinigus važiavo į užsienį. Ne su pavydu tai rašau, o tik norėdama patikslinti, kaip jos yra gerbiamos. Aš esu humanistinės pedagogikos šalininkė. Turiu savo internetinę svetainę, buriu mokytojus, tuo besidominčius. Va būtent todėl darbe turiu problemų. Mokyklos vadovybė mano, kad mano metodais egzaminui neparuoši. Humanistinė pedagogika neturi nieko bendro su kokių nors idėjų kišimu. Jei nori kas apie tai rimčiau padiskutuoti, kviečiu į kitą savo temą- Lietuvių kalbos mokytojų frakcija (DARBAS).

Gaila, kad skaitydama šią žinutę pajutau kažkokį priešiškumą, aš jokiu būdu nenorėjau kažką blogo pasakyti apie tave r tavo pažiūras, vaižgante, tiesiog gal netiksliai išsireiškiau- aš, manau yra ir daugiau, kurie daro ir galvoja panašiai, tik toms mintims nesuteikia konkrečių pavadinimų mirksiukas.gif tam mąstymui nėra konkretaus pavadinimo ir tiek...

O dėl mokyklos, galiu pasakyti tik tiek, kad .... mokyklų daug, o kad mokytojų tarpe vyrauja savi džiunglių įstatymai labai puikiai žinau, patikėk mirksiukas.gif tad belieka tik tau palinkėti sėkmės tame labirinte. Manau, kad, jeigu tu savo idėjų ,,nekiši" (atsiprašau už tokį gruboką žodį), tave turėtų palikti ramybėje, juk visi turime teisę į savo nuomonę ir asmeninį gyvenima unsure.gif

p.s kokiame skyrelyje yra tavo minėta diskusijų tema? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 03 sausio 2006 - 15:39
QUOTE(ewita @ 2006 01 03, 14:57)
Taip išeina, kad tu pati įžeidi visus tuos žmones, kuriuos pvz. išvežė į Sibirą, jog jie nusikalto praeituose gyvenimuose... Tu visur rašai, kad tokie žmonės yra patys kalti dėl to, ką su jais padarė, tai pagal tave išeina taip, kad pasaulyje blogų žmonių yra kokie 98%... Tu pati visus kažkuo kaltini, kad jie jeigu serga, reiškia nusikalto kituose gyvenimuose, negi nepastebi?
ht]

Ne tik aš viena "įžeidinėju". Ir S.Lazarevas. ir A.Svijašas, ir Sutuoktiniai Profetai, ir N.D.Walsch, L.Golubovskaja, ir Blavatskaja, ir A.Malovičko, ir G.Grabovojus, ir D.Džarelas, ir G.Kapica, ir V.fon Ror, ir Vl. Megre, ir D.Valšys, ir J.Markūnas...,...Kaip mus visus- piktintojus- ši Žemė nešioja??? doh.gif

Į repliką atsakiau. Grįžtam prie temos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 03 sausio 2006 - 18:21
QUOTE(Neglaite @ 2006 01 03, 14:59)
: . Bet labai būtų įdomu sužinoti kas gali įtakoti nugaros skausmus, migreną ir skydliaukės sutrikimus 4u.gif


Nugaros skausmai rodo dvasinio stuburo nebuvimą. Reikia mėginti keisti mąstymą. O kadangi turi tris vaikus, tavo kryžius trigubai sunkesnis. Turi būti labai tvirta...
Sėkmės.
Atsakyti
Trečia, visiems manantiems, kad temos autorė ar kiti temos šalininkai kaltina aukas dėl savo paties klaidų!!! Mielieji, taigi čia šnekama ne apie tiesioginę žmogaus kaltę!!! Kad panelė, eidama šaligatviu, niekuo neišsiskirdama ir neiššaukiančiai atrodanti, kaip atsitiktinė auka papuola į prievartautojų mašiną - juk tai nėra jos kaltė!!! Aišku, yra ir atvejų, kada auka tiesiogiai išprovokuoja nusikaltimą. Bet čia jau kiti dalykai... O čia juk eina kalba apie tai, kad vargšė panelė, kuri buvo išprievartauta, ar vaikas, susirgęs ir palikęs šį gyvenimą, ar pan. yra niekuo nekaltas dėl to, kas įvyko. Bet tokiais atvejais žmonėms kyla daug klausimų - kodėl, už ką, ką galėjau padaryti, kad to išvengti... Į tokius klausimus atsakant, galima gilintis į praeitų gyvenimų teorijas, nagrinėti su karma susijusius dalykus. Ir tai, kad kažkas, norėdamas paaiškinti, kad galbūt taip įvyko dėl to ir to (kad pvz tu šiame gyvenime taisai praeitų gyvenimų klaidas), jis neįžeidinėja tavęs, jis neįžeidinėja nei Ciunamio, nei genocido aukų, sakydamas kad tie žmonės buvo patys kalti, kad taip įvyko... Ne! Tiesiog bandoma samprotauti, kad galbūt taip įvyko dėl to, kad taip turėjo būti, nes praeituose gyvenimuose tos sielos kažką padarė, dėl ko dabar taip turėjo įvykti tų sielų dabartinėms realizacijoms - būten tam kūnui, būtent tam žmogui, kuris neša būtent tą karmą... Bet tai ne tas pats, kas kaltinti konkrečiai tą žmogų, kad jis pats kaltas dėl to, kas įvyko... Nesuprantu, iš kur toks nerolerantiškumas ir prasmės iškraipymas?... g.gif

Vaižgante, o iš kur tu žinai apie savo praeitus gyvenimus ir kiek jų buvo?? g.gif Jeigu nenori apie tai rašyti čia, gali ir į až! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 03 sausio 2006 - 16:43
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 03, 15:55)
Ne tik aš viena "įžeidinėju". Ir S.Lazarevas. ir A.Svijašas, ir Sutuoktiniai Profetai, ir N.D.Walsch, L.Golubovskaja, ir Blavatskaja, ir A.Malovičko, ir G.Grabovojus, ir D.Džarelas, ir G.Kapica, ir V.fon Ror, ir Vl. Megre, ir D.Valšys, ir J.Markūnas...,...Kaip mus visus- piktintojus- ši Žemė nešioja???  doh.gif

Tavo išvardytų knygų neskaitau ir neketinu, nes tokios teorijos iš esmės manęs nedomina. Gal, jei kinygų autoriai parašytų ką nors čia, šiame forume, tai aš jiems ką nors atsakyčiau.
Nematau didelės nuodėmės tame, kad žmonės prisirišo prie savo žemės, prie savo uždirbtų turtų. Ir niekas negali žinoti, ar pakankamai jie mylėjo Dievą. Beje, būtent už meilę Dievui represavo sovietinis režimas.
Noriu priminti, kad Stalino laikais žmones ne tik išveždavo, bet ir tiesiog žudydavo. Tą patį genocidą vykdė ir Hitleris. Už ką jie žudė žmones? Negi už tai, ką jie padarė praeitame gyveime? Tuomet labai keista, kodėl tiek aukų ir tiek budėlių pasireiškė vienu metu būtent tuomet...
Atsakyti
QUOTE(cypliuke @ 2006 01 03, 16:13)
Mielieji, taigi čia šnekama ne apie tiesioginę žmogaus kaltę!!! Kad panelė, eidama šaligatviu, niekuo neišsiskirdama ir neiššaukiančiai atrodanti, kaip atsitiktinė auka papuola į prievartautojų mašiną - juk tai nėra jos kaltė!!! Aišku, yra ir atvejų, kada auka tiesiogiai išprovokuoja nusikaltimą. Bet čia jau kiti dalykai... O čia juk eina kalba apie tai, kad vargšė panelė, kuri buvo išprievartauta, ar vaikas, susirgęs ir palikęs šį gyvenimą, ar pan. yra niekuo nekaltas dėl to, kas įvyko. Bet tokiais atvejais žmonėms kyla daug klausimų - kodėl, už ką, ką galėjau padaryti, kad to išvengti... Į tokius klausimus atsakant, galima gilintis į praeitų gyvenimų teorijas, nagrinėti su karma susijusius dalykus. Ir tai, kad kažkas, norėdamas paaiškinti, kad galbūt taip įvyko dėl to ir to (kad pvz tu šiame gyvenime taisai praeitų gyvenimų klaidas), jis neįžeidinėja tavęs, jis neįžeidinėja nei Ciunamio, nei genocido aukų, sakydamas kad tie žmonės buvo patys kalti, kad taip įvyko... Ne! Tiesiog bandoma samprotauti, kad galbūt taip įvyko dėl to, kad taip turėjo būti, nes praeituose gyvenimuose tos sielos kažką padarė, dėl ko dabar taip turėjo įvykti tų sielų dabartinėms realizacijoms - būten tam kūnui, būtent tam žmogui, kuris neša būtent tą karmą... Bet tai ne tas pats, kas kaltinti konkrečiai tą žmogų, kad jis pats kaltas dėl to, kas įvyko... Nesuprantu, iš kur toks nerolerantiškumas ir prasmės iškraipymas?... g.gif



Cypliuke, čia tik tu rašai žodį "galbūt", o temos autorė to nedaro, ji rašo teiginius, o ne apmąstymus. Tai ir gąsdina, ir įžeidžia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 03 sausio 2006 - 16:44
Matyt, todėl, kad tam buvo tinkamas laikas...
Gal nesikiškim į Dievo planus...Tegu visur būna Jo Valia. (Atsakymas į 363 postą.)

Dėl žodžio"gal". Kiekvienas supranta taip, kaip nori suprasti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 03 sausio 2006 - 16:28
QUOTE(ewita @ 2006 01 03, 17:21)
Cypliuke, čia tik tu rašai žodį "galbūt", o temos autorė to nedaro, ji rašo teiginius, o ne apmąstymus. Tai ir gąsdina, ir įžeidžia.

Na, nemanau kad tai, ką čia rašo, reikia suprasti taip tiesmukiškai... Tiesiog reikia pasiimti duodamą informaciją ir ją atitinkamai interpretuoti... Aš būtent tai interpretuoju kaip galbūt, nes tokios informacijos niekada nepriimu tiesmukai ir kaip nenuginčijamos. O čia temoje taip pat buvo nuskambėję žodžiai, kad niekas nežino kaip viskas yra, ir kad viskas yra Dievo valia. Tai manau ir priduoda tą mano interpretuotą prieskonį galbūt. 4u.gif
Atsakyti

 i 
Merginos, Forumo taisyklės dar skelbia:
2. Nekreipkite dėmesio į provokotarius. Neerzinkite jų ir neatsakykite jiems tuo pačiu, net jei manote, kad jus įžeidė - dėmesio stoka savaime slopina audringą diskusiją. Visa kita - jau moderatoriaus arba administratoriaus darbas.

Jei jau ėmiausi prižiūrėt šią diskusiją, kad vėl neįsiliepsnotų nauja banga diskusijų apie mano ir kitų asmenų šališkumą/nešališkumą, trinsiu su tuo susijusias pastraipas.
Atsakyti