Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

Manyčiau, kad viskas tuomet būtų labai paprasta, jei būtų taip, kaip sako Lazarevas - suskaudo liežuvį - baik apkalbas, suskaudo galvą - baik mastyti ir taip toliau... O ką daryti nevaisingoms moterims, kurios kenčia nuo pakartotinių cistų, negimdinių nėštumų - neparašė Lazarevas? Man tai pernelyg banalu ir skirta lengvatikiams, nors teorija gana įdomi... Tačiau nemanau, kad mūsų pasaulyje tai yra taip paprastai surėtyta, anaiptol - viskas labai sudėtinga ir tas, kuris jį kūrė, numatė net menkiausias detales pradedant gamtos reiškiniais ir t.t...
Atsakyti
Man teko šiek tiek domėtis nevaisingumo klausimais...Tos priežastys gali būti ir ne iš šio gyvenimo.
Paieškosiu, ką apie tai rašo Lazarevas.
Iš tikrųjų nevaisingumo priežasčių yra labai daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 02 sausio 2006 - 22:03

Labai idomi diskusija!
QUOTE(Rasma @ 2005 11 29, 09:59)
ir visi mažų vaikiukų susirgimai yra karminiai, susiję su jų tėvų, senelių, prosenelių gyvenimu..


As taip ir galvojau. Nes mano negalavimai prasidejo labai anksti, 17 metu, atsirado nemiga. Vis kankinuos ir galvoju, uz ka man tai, kas as negero padariau, kol priejau isvados, kad tai turbut ne vien mano kalte, turbut , kaip tu sakai tas negalavimas yra karminis. Bet as tai is tikruju visikai negalvoju kad sergu! As esu nepaliaujama optimiste bigsmile.gif as stengiuos nekreipt demesio i si mazyti sutrikima ir gyvenu toliau iprasta gyvenima
QUOTE(vaižgantė @ 2005 11 30, 21:48)


"Ne kartą pastebėjau, kad susirgdavo vaikai tų moterų, kurios perdėm įsitraukusios į darbus.

"Kuo aukštesnis žmogaus išsivystymo lygis, tuo daugiau fizinio ir dvasinio skausmo jis turi patirti."(19 psl)

Manau, yra tiesos tose zodziuose...  dvasinio skausmo nepatirs zemo socialinio sluoksnio zmogus, nors ir kaip ziauriai tai skambetu is mano puses. Turiu omeny, tas kuris galvoja daugiau nei kiti ir jautriau i viska reaguoja, tas patiria daugiau skausmo

"Mes pažįstame Dievą per nuolatinę meilę ir sugebėjimą iškęsti skausmą.


as is viso greitai nebetikesiu i Dieva per ta skausma..
Atsakyti
Kai kurie žmonės tik atsisėdę į invalido vežimėlį pradeda gyventi...
Atsakyti
na jau tikrai ne!mano mama tikrai zmogus, kiokiu reta ir myli kitus ir padeda ir tikrai nejaucia nepykantos sau,yra gerbiama ir mylima, taciau visa gyvenima turi problemu su plauciais, jos visa gimine irgi, cia paveldeta, nes jos mama mire po to kai sustojo sirdis del to, kad plauciai negalejo jos aprupint deguonimi!o ji irgi buvo nuostabus zmogus, tik tai, kad pokarinis visu gyvenimas buvo ne koks!
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 03, 10:37)
Kai kurie žmonės tik atsisėdę į invalido vežimėlį pradeda gyventi...




Nesutinku su tavo komentaru visiskai! As laikausi nuostatos, kad is viso tokiu neigiamu minciu negalima isleisti ir net galvoti taip negalima!
As savo gyvenima vertinu tik pozityviai! Tikiuosi ir zinau, kad man to vezimelio neteks isbandyti, ir niekam to nelinkeciau. Man atrodo, invalido vezimely zmogus gali tik egzistuoti...
Atsakyti
QUOTE(Bertute @ 2005 12 04, 15:10)
Nesutinku su tavo komentaru visiskai! As laikausi nuostatos, kad is viso tokiu neigiamu minciu negalima isleisti ir net galvoti taip negalima!
As savo gyvenima vertinu tik pozityviai! Tikiuosi ir zinau, kad man to vezimelio neteks isbandyti, ir niekam to nelinkeciau. Man atrodo, invalido vezimely zmogus gali tik egzistuoti...

Puiku, kad esi pozityvumo šalininkė.
Turbūt niekada nežiūri TV, o ten dažnai rodo vežimėliuose sėdinčius žmones, kurie pasakoja apie tai, kaip pasikeitė jų gyvenimas po nelaimės. Dauguma kalba būtent pozityviai- ko jie pasiekė, atsisėdę į vežimėlį...
Aš, aišku, niekam nelinkiu tai patirti, bet kiekvienas yra savo likimo kalvis...
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2005 12 03, 09:57)
na jau tikrai ne!mano mama tikrai zmogus, kiokiu reta ir myli kitus ir padeda ir tikrai nejaucia nepykantos sau,yra gerbiama ir mylima, taciau visa gyvenima turi problemu su plauciais, jos visa gimine irgi, cia paveldeta, nes jos mama mire po to kai sustojo sirdis del to, kad plauciai negalejo jos aprupint deguonimi!o ji irgi buvo nuostabus zmogus, tik tai, kad pokarinis visu gyvenimas buvo ne koks!

Akivaizdu, kad tai yra genetinė karma. Ligos priežastys gali būti praėjusiame gyvenime. Šeima, giminė niekuomet nebūna sudaryta iš atsitiktinai priklydusių sielų... Viskas sudėliojama tikslingai...Neretai žmonės toje pačioje šeimoje gyvena keletą gyvenimų iš eilės. Galbūt apsikeičia vaidmenimis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 03, 10:37)
Kai kurie žmonės tik atsisėdę į invalido vežimėlį pradeda gyventi...



Labai teisingas pastebejimas. Deja.....
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2005 12 04, 18:50)
Akivaizdu, kad tai yra genetinė karma. Ligos priežastys gali būti praėjusiame gyvenime. Šeima, giminė niekuomet nebūna sudaryta iš atsitiktinai priklydusių sielų... Viskas sudėliojama tikslingai...Neretai žmonės toje pačioje šeimoje gyvena keletą gyvenimų iš eilės. Galbūt apsikeičia vaidmenimis.


O ką reikia daryt kad blogą karmą "pataisyt"? Tarkim, jei mano močiutė (mamos mama) mirė nuo vėžio, mama irgi mirė nuo vėžio, tai man jau reikia kaip ir tikėtis to pačio? Beje kaip paaiškint, jei tai genetinė karma, kodėl mama, vienintelė iš 13 vaikų susirgo vėžiu?
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2005 12 05, 12:17)
O ką reikia daryt kad blogą karmą "pataisyt"? Tarkim, jei mano močiutė (mamos mama) mirė nuo vėžio, mama irgi mirė nuo vėžio, tai man jau reikia kaip ir tikėtis to pačio? Beje kaip paaiškint, jei tai genetinė karma, kodėl mama, vienintelė iš 13 vaikų susirgo vėžiu?

Tai labai sudėtingas klausimas... Nesu pajėgi į jį atsakyti.
Suprantu viena: jei žmogus atkakliai eis dvasinio tobulėjimo keliu, jam bus duoti atsakymai į klausimus...
Atsakyti
"Kas yra liga, nelaimė, mirtis? Tai nauja informacija. Kas yra meilė Dievui? Tai prisilietimas prie absoliučios informacijos." (11kn 91 psl)

"Puikybę blokuoja traumos, lūžiai, nelaimės, pažeminimai." (96 psl)

"Liga paskatina mus suvokti Dieviškumą. Liga diskriminuoja, pažemina mūsų žmogiškąjį "aš", suteikia bejėgiškumo pojūtį, sutramdo mūsų troškimus, pristabdo išorinę energijos sklaidą, nukreipdama ją į aukštesnius lygmenis, atitraukia mus nuo įpročių, ryšių su pasauliu ir keičia mūsų požiūrį į pasaulį. Ji būna tarsi signalas, kad mūsų siela pavojuje, kad kilo problemų dėl mūsų pasaulėžiūros bei gyvenimo būdo." (123 psl)
Atsakyti