Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(Tuja @ 2006 01 02, 23:18)
Vasara,ar knygos "Mokymas išlikti gyvam" autore Luule Viilma este?
jei taip, ieskau tos knygos
is kur gavai? ax.gif



Kiek zinau este ir man butu idomu paskaityti.
Atsakyti
ar čia kokia slapta mokymo programa veikia? visas ezoterikos ir lengvo kliedesio mėgėjas bei skleidėjas darniai išmoko "klaidatikius" kaltint piktumu? Klausimas kiek yra du kart du -irgi piktas? Pamenu, populiarus tas "argumentas" buvo a.a. LOC'o vartotojų ir platintojų sektoje...Paduso, regis. kaip susitarę-nei vieno konkretaus atsakymo, tik bandymas pereit prie asmeniškumo:" piktas, pikta"...bebebe..Linksmutė aš, kaip kokis kolobokas...Ir nuo lapės pabėgau, ir nuo vilko-ir nuo gyduolių spruksiu...
Atsakyti
Mane šita tema jau tik šiurpina. Baisu, kai išsilavinęs žmogus gali teigti, kad plėšikai ir prievartautojai, tiksliau jų nusikalstomi veiksmai yra reikalingi, kad aukos pačios yra kaltos. Jaučiuosi įžeista ir pašiurpinta.
Jei nusikalteliai anot Vaižgantės vykdo tam tikra teisingumą, tai išeina, kad tą teisingumą vykdė Hitleris ir Stalinas. BAISU. Dar baisiau, kad atsiranda žmonių galinčių tokią nuomonę toleruoti.

Kiek žinau, apie karmą ir panašius dalykus išmano tik tam tikri Rytų šventikai ir jų mokiniai. Ir tos informacijos jie tikrai viešai neskelbia.

Aš nemėgstu ne kitaip mąstančių žmonių, bet tokių, kurie neaiškias teorijas iškelia iki aksiomų lygio ir dar drįsta įžeidinėti kitus.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 12:59)
Atgaila.
Turi atsiprašyti, kad supykai, jog tas vyras tai padarė, nes užpuolimo priežastis- tu pati. Turi paprašyti atleidimo ir tam vyrui.
Dar nė vienos moters neišprievartavo be reikalo. Žiaurūs tai žodžiai, bet teisingi. Pati auka visuomet pritraukia užpuoliką. Net kriminalistai tai žino.

Aš manau, kad tokie žodžiai pateisina smurtą, jie pateisina smurtautojų veiksmus. Man labai keista, kad tokie pasisakymai yra toleruojami šitame forume.
Noriu dar pridurti, kad nusikalteliai savo aukas kartais ir nužudo, o tokie žodžiai tai yra pasitičiojimas iš visų nužudytųjų.
Atsiprašau, kad rašau ne į temą, bet aš tik atsakau į citatą, kurią radau šitoje temoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewita: 03 sausio 2006 - 02:46
Taip,sutinku su ewita...berods skaičiau puslapyje www.femina.lt ,kad liaudis su tokia nuomone pateisina prievartautoją ir netgi skatina daryti tai toliau,o iš aukos padaro kalta.Be to...jei tarkim moteris eina dienos metu kur nors atokesnėje gatvelėje ir privažiavusi mašina sustoja ir vyrai joje,įsitraukia ją į mašiną,o aplink žmonių nulis...Tai čia irgi jos kaltė? huh.gif Sutikčiau su teiginiu,kad pačios kaltos,jei jis būtų pritaikytas toms,kurios prisigėrusios naktimis vaikštinėja,sėda į mašinas pas nepažįstamus ir pan.
Aš su drauge dienos metu vos to išvengiau...ir nepasakyčiau,kad būčiau išskirtinai apsirengus ar ką nors demonstravus...Tiesiog pamatė grobį ir viskas...jiems svarbu,kad "tą vietą" turėtų... unsure.gif schmoll.gif
P.S.aš irgi atsiprašau,kad visai ne į temą parašiau...tiesiog neiškenčiau rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caculia: 03 sausio 2006 - 03:05
Man atrodo kita kaltė turėta galvoje, čia gi net apie kitus gyvenimus kalbama. Iš kur gali žinoti ką ten prisidirbai? O jūs "ir nepasakyčiau,kad būčiau išskirtinai apsirengus ar ką nors demonstravus" . Reikia giliau žvelgti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 12:59)
Dar nė vienos moters neišprievartavo be reikalo. Žiaurūs tai žodžiai, bet teisingi. Pati auka visuomet pritraukia užpuoliką. Net kriminalistai tai žino.

Teisingi tik iš dalies. Gal net ne iš pačios didžiosios. Žinau pabažną seną išprievartautą močiutę, ne vienai ir ne dviem teko girdėt apie prievartaujamus vaikus. Tik labai keistai mąstantys kriminalistai tai "žino", asmeniškai bėdos atveju norėčiau su tokiais nesusidurti.
Labai negeras dalykas, kai visos su žmogum nutinkamos nelaimės paaiškinamos pačiu žmogumi. Pamenu Lino Karaliaus nufilmuotą vaizdelį iš Indijos, kai tėvas nuo vaikystės augino bačkoje sūnų, tam, kad jo kaulai iškryptų taip, kad šis taptų panašus į vaiksčiojančią gorilą ir taip uždirbrų pinigus doh.gif Ir uždirba. Tėvas toje anoje karmų sistemoje už savo veiksmus pakaltinamas (kitam gyvenime sako atsiims), bet sūnaus niekas labai negaili - pats kaltas (savaime suprantama praeituose gyvenimuose doh.gif ). Nesamonė visa tai, nes taip pateisinti galima viską - ir vaiko uždaužymus iki ligoninės (nes pats kažkuo kažkada nusikalto, nesvarbu, kad už ką, nei sąžinė nei sąmonė nesako), ir naujagimių nužudymus ir tą patį genocidą. Maždaug taip - kaltė "nukeliama" nuo nusikaltėlio ant aukos. Už ką? Už tai, ko pati auka nepamena ir nežino doh.gif Kaip aiškinama vėžiu susirgusio vaiko mamai - kad jo vaikas praeitame gyvenime buvo blogas žmogus, todėl šiame turi atkentėti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuja @ 2006 01 02, 23:18)
Vasara,ar knygos "Mokymas išlikti gyvam" autore Luule Viilma este?
jei taip, ieskau tos knygos
is kur gavai? ax.gif


Pirkau knygyne, bet gana senokai, gal prieš metus.
Atsakyti

 i 
Herpeso mėgėjoms. Apie herpesą yra atskira tema šiame skyrelyje. Galima ten toliau tęsti diskusijas, tačiau vaizdinė intymių vietų foto yra nepageidaujama.
Atsakyti
QUOTE(ewita @ 2006 01 03, 02:19)
Mane šita tema jau tik šiurpina. Baisu, kai išsilavinęs žmogus gali teigti, kad plėšikai ir prievartautojai, tiksliau jų nusikalstomi veiksmai yra reikalingi, kad aukos pačios yra kaltos. Jaučiuosi įžeista ir pašiurpinta.
Jei nusikalteliai anot Vaižgantės vykdo tam tikra teisingumą, tai išeina, kad tą teisingumą vykdė Hitleris ir Stalinas. BAISU. Dar baisiau, kad atsiranda žmonių galinčių tokią nuomonę toleruoti.

Kiek žinau, apie karmą ir panašius dalykus išmano tik tam tikri Rytų šventikai ir jų mokiniai. Ir tos informacijos jie tikrai viešai neskelbia.

Aš nemėgstu ne kitaip mąstančių žmonių, bet tokių, kurie neaiškias teorijas iškelia iki aksiomų lygio ir dar drįsta įžeidinėti kitus.


Man šita teorija irgi gana baisiai atrodo. Bet tada kodėl neinat pvz. Kanišauskui daužyt langų ar užverst e-mailo su prieštaraujančiais laiškais, ar nesikreipiat į kokią nors Etikos ar pan. komisiją, kad išimtų iš knygynų jo knygą "Likimo anatomija", juk ten irgi apie tai rašoma ir manau autorius visiškai prisiima už tai atsakomybę (o ne čia, kai žmogus rašo kad kažkur kažką skaitė).
Šiaip man visada kilo klausimas kokią karmą turi Hitleris ir Stalinas, kaip jiems reikės atsimokėt pagal karmos dėsnius, juk ne vieną žmogų nužudė, o milijonus. Kokia turės jiems būti bausmė?
Vėliau dar parašysiu man kilusius klausimus ir abejones šia tema, dabar einu vaiko migdyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 01 03, 09:06)
Teisingi tik iš dalies.

Pilnai pritariu, kad visiems taikant vieną šabloną ir dar taip nesigilinant, gali gautis savotiški dalykai. Tiesa pasakius, man pačiai buvo įdomu taip spontaniškai pasidomėti Lazarevo knygomis, nes knygyne jas kažkaip apeidavau šonu ir tikrai ne dėl brangumo. Tos sudėtingos iš viduramžių atėjusios sistemos įdomios istorine pažintine prasme. Man asmeniškai buvo tarsi knygos pristatytmas, o atsirinkti gali kiekvienas tai ko rikia jam pačiam. Pati Vaižgantė tos tų knygų neparašė. Tikiuosi ten irgi netvirtinama, kad viskas pasaulyje vertinama kaltės jausmu, bet dar lengvai prigyja visuomenėje mintis dėl "kaltumo".Manau iš tų knygų galime pasimokyti nelaikyti pykčio ir nekaltinti visko aplink. Tikrai ta reinkarnacijos samprata mums, katalikiško krašto gyventojams įneša sumaištį, bet knygos autoriui ji atrodė įtikinama. Makabriškai atrodo kaltės ieškojimas mažo išprievartauto kūdikio elgesyje. Tikiuosi tokie dalykai šiose knygose nebuvo numatyti. Netgi įtariu, kad vaikai kaip ir būdinga viduramžiais nebuvo taip branginami, kaip paskutinius trisdešimt metų. Valstiečiai dar dvidešimto amžiaus pradžioje kūdikius ir vaikus vertino tiek kiek jie gali būti naudingi ūkyje.
Būtų galima dar labai daug kalbėti apie pasaulėžiūrų skirtingumus. Bet visuomenės vystymasis toks ir yra: vienur išbėgame į priekį, kitur atsigręžiame atgal.
Visą pokalbio eigą turėjau tikslą kuo daugiau sužinoti apie pačią knygą, o ne ginti tai ko nežinau.Gaila, kad kai kurios kitos diskusijos narės mąsto kitaip, kaip ir stebina kai kurių emocinga reakcija, pradedanti krypti nuo temos link diskusijos narių asmenybių.
Atsakyti
Vaižgantė parašė, kad dantys genda pas žmones, kurie slepia didelę agresiją
kaip sužinoti ar tavyje yra agresija ir kaip išsivaduoti iš tos agresijos?
nes pas mane genda ojoj doh.gif
Atsakyti