Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(zosse @ 2006 01 02, 21:17)
Kaip viruso nešiotoja konstatuoju: vaistai minėtieji manęs neišgydė. Gal pūslės greičiau išnyksta, dėl to nesiginčysiu, tačiau virusą nešioju savyje nuo vaikystės ir kol kas juo atsikratyti nepavyko.

Jei kas žinote apie stebuklingą panacėją - plyz plyz, pasidalykite žiniomis, nes kiekvienais metais vargstu. Visko perskaityt nespėju, grožinėj literatūroj - mano skaitomoj rūšy - apie herpes gydymą nieko nerašo.

Tai va: HELP


Tuo virusu ir neatsikratysi. Reikia stiprint imunitetą, stengtis vengt stresų, pykčio, aišku ir daugiau gryno oro, daržovių, vaisių.

O šiaip pradėjau skaityt dar vieną gana įdomią knygą Luule Viilma "Mokymas išlikti gyvam". Tai esų gydytojos knyga, irgi labai daug rašo apie "netradicines" ligų priežastis.
Atsakyti

 i 
Dar kartą kartoju: postai kurie mano nuomone ne į temą bus trinami ar rožių ar ne rožių.
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2006 01 02, 22:20)
Tuo virusu ir neatsikratysi. Reikia stiprint imunitetą, stengtis vengt stresų, pykčio, aišku ir daugiau gryno oro, daržovių, vaisių.

O šiaip pradėjau skaityt dar vieną gana įdomią knygą Luule Viilma "Mokymas išlikti gyvam". Tai esų gydytojos knyga, irgi labai daug rašo apie "netradicines" ligų priežastis.

Apie herpes, jis igyjamas ir zmogus lieka visa gyvenima ligos nesiotojas. Ja galima susvelninti, pvz. maniskis turi herpes virusa, jam tik persalus ant lupos visi issoka spuogas, kuris ilgainiui pabuves ir negydomas dingsta. Bet pagal teorija ir as tureciau ji tureti, bet jo neturiu. Tphu tphu tphu...... esu maciusi baisu dalyka tai lytiniu organu Herpes virusa..... neduok Dieve tokios nelaimes... Brrr doh.gif
Kodel mano postai dingsta??? Juk nieko neizeidineju, ir tema man labai patinka! ir man Vaizgante visai patiko, su savo kiek neiprasta mastysena>>>
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2006 01 02, 22:20)
Tuo virusu ir neatsikratysi. Reikia stiprint imunitetą, stengtis vengt stresų, pykčio, aišku ir daugiau gryno oro, daržovių, vaisių.

O šiaip pradėjau skaityt dar vieną gana įdomią knygą Luule Viilma "Mokymas išlikti gyvam". Tai esų gydytojos knyga, irgi labai daug rašo apie "netradicines" ligų priežastis.


Vasara, vengiu viso blogio, šeimoj harmonija (su retais, bet būtinais, nukrypimais), darbas - susikūriau nestresinę aplinką.

O vat pūslės grįžta. Bet jei jos atsiranda dėl mano tėvų, pavyzdžiui, kaltės (jų nuodėmių praeityje), tai klausiu - ar verta su jomis kovoti?
Atsakyti
QUOTE(zosse @ 2006 01 02, 22:35)
Vasara, vengiu viso blogio, šeimoj harmonija (su retais, bet būtinais, nukrypimais), darbas - susikūriau nestresinę aplinką.

O vat pūslės grįžta. Bet jei jos atsiranda dėl mano tėvų, pavyzdžiui, kaltės (jų nuodėmių praeityje), tai klausiu - ar verta su jomis kovoti?


O kaip jau ten prikovosi.. Nemanau kad dėl tėvų nuodėmių (nebent kokia herpesuota teta vaikystėj pabučiavo tave smile.gif), o dabar tiesiog kai nusilpsta organizmas, tai ir išlenda pūslės.
Atsakyti
atsakau tau- dabartinė medicina, oficialioji, teigia, kad galima, bet be garantuoto išgijimo. Kaip tau ir yra. O su tėvais kovot-vsegda požaluista, ypač būt gerai kokią magiją pasitelkt...
Atsakyti
doh.gif Herpes virusas, jis buna istiesu labai baisus.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2006 01 02, 22:40)
O kaip jau ten prikovosi.. Nemanau kad dėl tėvų nuodėmių (nebent kokia herpesuota teta vaikystėj pabučiavo tave smile.gif), o dabar tiesiog kai nusilpsta organizmas, tai ir išlenda pūslės.


Bučiavo ne tik teta, bet ir kiemo donžuanas. Gal jo karma buvo bloga doh.gif Nors vat gi, Enija, žino, kad vaistai nuo viruso yra kuriami lotuliukas.gif Gal kontaktėlį kokį gaučiau po blatu bigsmile.gif

Dailin žinutė manė žeidžia. Būčiau pikta moteris, palinkėčiau jai tapti viruso nešiotoja blink.gif Pajusti kaifą su pūslėm išstoti prieš auditoriją bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zosse @ 2006 01 02, 23:35)
Vasara, vengiu viso blogio, šeimoj harmonija (su retais, bet būtinais, nukrypimais), darbas - susikūriau nestresinę aplinką.

O vat pūslės grįžta. Bet jei jos atsiranda dėl mano tėvų, pavyzdžiui, kaltės (jų nuodėmių praeityje), tai klausiu - ar verta su jomis kovoti?

Apie tėvų nuodėmes nežinau, bet kažkur skaičiau, kad ar tai 80 procentų žmonių herpesą turi, ir jis pūslių ar kitokiu pavidalu išlenda, kai nusilpęs imunitetas... O į imunitetą gali jau ką nori klijuot, ir nuodėmes, ir stresus... Ir pergėrimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zosse @ 2006 01 02, 22:47)
Dailin žinutė manė žeidžia. Būčiau pikta moteris, palinkėčiau jai tapti viruso nešiotoja  blink.gif  Pajusti kaifą su pūslėm išstoti prieš auditoriją  bigsmile.gif

g.gif Na pusles juk ant lupos , uzsitepk pasta Blendamed ir pirmyn...... Dziauktis reikia kad pusles tik ant lupos, juk nekelsiu paveksliuko kaip atrodo ant uzpakalio. Va tada tikrai auditorija pamirstum!
istiesu , kiek badytas zovirax, jei laiku pastebetas jis dingsta, ale jei pavelavai.......kaip toje reklamoje ir traukinukas isvaziavo tutututu///////// doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 01 02, 22:49)
Apie tėvų nuodėmes nežinau, bet kažkur skaičiau, kad ar tai 80 procentų žmonių herpesą turi, ir jis pūslių ar kitokiu pavidalu išlenda, kai nusilpęs imunitetas... O į imunitetą gali jau ką nori klijuot, ir nuodėmes, ir stresus... Ir pergėrimus smile.gif

g.gif Kaip ir vezi, sako jog kiekvienas mes ji nesiojames, tik ne visus jis sugrauzia.... jam reikia palankiu salygu.
As optimiste esu vezys tai manau jog Vezys vezio gal nees...... dar sykiuka tphu tphu tphu..... atsiprasau kad sitaip spjaudausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 01 02, 22:49)
Apie tėvų nuodėmes nežinau, bet kažkur skaičiau, kad ar tai 80 procentų žmonių herpesą turi, ir jis pūslių ar kitokiu pavidalu išlenda, kai nusilpęs imunitetas... O į imunitetą gali jau ką nori klijuot, ir nuodėmes, ir stresus... Ir pergėrimus smile.gif


Pšeprašem, nuodėmės neklijuosiu, bo agresyvi. Bijau pasiutlige apsikrėst bigsmile.gif

QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 22:51)
g.gif  Na pusles juk ant lupos , uzsitepk pasta Blendamed ir pirmyn...... Dziauktis reikia kad pusles tik ant lupos, juk nekelsiu paveksliuko kaip atrodo ant uzpakalio. Va tada tikrai auditorija pamirstum!
istiesu , kiek badytas zovirax, jei laiku pastebetas jis dingsta, ale jei pavelavai.......kaip toje reklamoje ir traukinukas isvaziavo tutututu///////// doh.gif


O ko nekelsi, ponička? Man pūslė šiemet pažastyje iššoko. Nesu garantuota, kad ant lytinių lūpų kurią dieną neiškils. Ateik, pasijuok, o toleruojamoji wub.gif
Atsakyti