Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

Enija, tai ir toliau- varyk šlapimą su voratinkliais, o man geriau antibiotikai, jei jau rimtai-plaučių uždegimas ar gili žaizda, vaisto reikalinga. Dar, tavo žiniai, gluosnio žievėj medžiagų yra, kurios veikia kaip aspirinas. Gal šakelių nuo galvos skausmo paėst? Gal arklį kinkytis? Ir , beJa, ką čia prie ineto veiki-krištolo rutulys juk geriau?
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 19:09)

Negaiškim laiko pokalbiams 'ne į temą'. Man atrodo Vaižgantė sėkmingai ras pokalbiams ir kitą vietelę, o daliai skaitytojų taip ir liks neaišku apie ką čia kalba.

Duosiu nuorodą, kad būtų aišku kur buvome sustoję:
Lazarevo mintys

Jei kas nepritaria, tegul bent pavarto. Kai kurie sakiniai gal visai gražūs
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 02, 19:13)
Skausmingai, bet medicina eina į priekį ir ne visada senos žinios yra blogos. MEdikės gal plačiau paaiškins biocheminį ryšį tarp voratinklių ir žaizdas efektyviai gydančių vaistų, bet jau prieš trisdešimt metų yra nustatyta, kad senoliai ne veltui kraudavo voratinklius ant žaizdų, gėrė naujagimių šlapimą nuo pneumonijos ir krėtė panašiai keistus dalykėlius.
Kitoks požiūris- ne visada blogas.

user posted image Zinau ir as dau liaudies medicinos budu, bet sutik kad nevisada tas slapimo gerimas isgydys nuo plauciu uzdegimo... Tikrai ne, gal greiciau pades mirti. Mano buve uosviai kaip gydesi vargsai......visas Kepenio mokyklas lanke ir kiek zinau jau abu mire.
Kuom tikiu, tai tikiu apie badavima, bet jam niekada neturec tiek valios kad isbadauti...... koki 40dienu, nebent baisi liga prispirtu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 02, 19:20)
Negaiškim laiko pokalbiams 'ne į temą'. Man atrodo Vaižgantė sėkmingai ras pokalbiams ir kitą vietelę, o daliai skaitytojų taip ir liks neaišku apie ką čia kalba.

Duosiu nuorodą, kad būtų aišku kur buvome sustoję:
Lazarevo mintys

Jei kas nepritaria, tegul bent pavarto. Kai kurie sakiniai gal visai gražūs

thumbup.gif Vakar skaiciau, kai kurios nelabai mintys bet daugumoje tiesa yra thumbup.gif
g.gif Del Vaizgantes, kodel ji negali gryzt cia? Man visai idomus jos pasisakymai buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 02, 19:18)
Enija, tai ir toliau- varyk šlapimą su voratinkliais, o man geriau antibiotikai, jei jau rimtai-plaučių uždegimas ar gili žaizda, vaisto reikalinga. Dar, tavo žiniai, gluosnio žievėj medžiagų yra, kurios veikia kaip aspirinas. Gal šakelių nuo galvos skausmo paėst? Gal arklį kinkytis? Ir , beJa, ką čia prie ineto veiki-krištolo rutulys juk geriau?

Svarbiausia gydyme yra veiklioji medžiaga. Tas kuris neturėjo antibiotiko prieš kelis šimtmečius galėjo rinktis tik žiniuonio produktą. Dabar kuriami vaistai nuo virusų. Dar vieni kiti metai ir lietuvaičių biochemikų sukurti preparatai gal ras savo vietą medikamentų pasaulyje. Kaip manai, kodėl turtingos pasaulio šalys sudaro sutartis su tokios eilinės valstybėlės darbuotojais- lietuvaičia nekvaili kaip ir kiti pasaulyje- bet pigi darbo jėga.
Kartais paprasčiausiai įdomu pasidomėti medicinos istorija, kad galėtumėm matyt žmonijos kelius ir klystkelius.
O jei grįžti į temos pradžią- tai psichologinė ligonio būklė turi įtakos ligonio sveikimui. Kartais reikia tikėjimo Dievo pagalba, angelu sargu, magišku drambliuku-įtaiga ir saviįtaiga yra veiksmingi dalykai.
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 19:27)
thumbup.gif  Vakar skaiciau, kai kurios nelabai  mintys bet daugumoje tiesa yra thumbup.gif
g.gif  Del Vaizgantes, kodel ji negali gryzt cia? Man visai idomus jos pasisakymai buvo 4u.gif 

Nebandžiau tikrinti tų minčių teisingumo, paprasčiausiai- viena yra kalbėtis, visai kas kita- gydytis. Tikrai nekeisčiau savo įpročių dėl slogos. Bet mano draugė, turinti labai sergantį vaiką, praėjo viską- baigiant lolašviliniu popieriaus vyniojimu, kad tik kas nors, kad kaip nors. Tačiau iš šalies žiūrint, ji darė viską, kad pati nepalūžtų kai medikai atsisakė gydyti vaiką.
Mūsų pokalbis buvo žaismingas Lazarevo knygų aptarimas, smalsumo tenkinimas. Kažkas kažko nesuprato, sudėtingai paklausė ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 02, 19:30)
Kartais paprasčiausiai įdomu pasidomėti medicinos istorija, kad galėtumėm matyt žmonijos kelius ir klystkelius.
O jei grįžti į temos pradžią- tai psichologinė ligonio būklė turi įtakos ligonio sveikimui. Kartais reikia tikėjimo Dievo pagalba, angelu sargu, magišku drambliuku-įtaiga ir saviįtaiga yra veiksmingi dalykai.

g.gif Atsimenat legenda, kai japonijos mergaite po sprogimo atomines bombos Hirosimoje ar Nagasakyje turejo padaryt 1000 gerviuku doh.gif kame teisybe, tada mergaite mire kad ir koks baisus tikejimas gyveno joje......Juk ji tikejo jog pasveiks, o tai kaip visi sako ir yra kelio i pasveikma varomoji liga g.gif
Manau ir tikiu jog tos mamos kuriu vaikeliai serga leukemija ar kokia kita baisia liga tikrai tiki stebuklais! Bet sutikim jog zmeje stebuklu tiek mazai.......... user posted image
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 02, 19:30)
O jei grįžti į temos pradžią- tai psichologinė ligonio būklė turi įtakos ligonio sveikimui. Kartais reikia tikėjimo Dievo pagalba, angelu sargu, magišku drambliuku-įtaiga ir saviįtaiga yra veiksmingi dalykai.

Ir visgi, jei grįžtume į pradžią, tai pamatytume, kad pradžia tokia:

QUOTE(vaižgantė @ 2005 11 28, 10:46)
Manau, kad visos ligos turi savo priežastis. Ir medikai sako, kad visos ligos- "nuo nervų". Kas gi tie "nervai"? Tai mūsų blogos emocijos, pyktis, pavydas, graužatis, meilės stoka...
Mėgstu paskaitinėti S.Lazarevo knygas. Ne visuomet su juo sutinku, bet atrandu ir dalykų, kurie priverčia susimąstyti...Tarkim, jis teigia, kad jeigu žmoguje yra per mažai meilės, jis serga širdies ligomis; jei žmogus savęs nekenčia- kasos ligomis; jei jo kepenys nesveikos, vadinasi, jis su panieka žiūri į aplinkinius...


QUOTE(vaižgantė @ 2005 11 28, 19:18)
Mano artimas žmogus mirė nuo kasos vėžio...
Mano artimas žmogus mirė nuo kepenų vėžio...
Žinau, ką rašau. Prisimenu, kai perskaičiau Lazarevo knygas, mane jos pribloškė...
Vakar "Dialoge" skaičiau apie F.Kafkos gyvenimą. Ir visai nenustebau, kad jis mirė nuo tuberkuliozės. Ši liga lygiai taip "suėda" žmogų, kaip žmogus visą gyvenimą "ėda" save... Jis niekur nepritapo, jis niekur ir su niekuo nesijautė gerai, jis nemokėjo mylėti, jis visuomet jautėsi nelaimingas ir nepatenkintas, jis nekentė savęs...
Pati pastebėjau, kad jeigu ilgesnį laiką pasinervinu, man pradeda trikti virškinimas... Tiesiog mūsų virškinimo sistema nesugeba suvirškinti mūsų neigiamų emocijų...

Tokia štai buvo pradžia. O paskui dar buvo apie išžaginimus ir aukos "nusipelnymą" būti auka, apie trimečio vaiko mirties užsitarnavimą...
Atsakyti
QUOTE(sekla @ 2006 01 02, 19:42)
mamagitana ir kiti blaivaus proto salininkai, laikykites!

Čia atrodo citata iš nagrinėtos knygos. O kam joms čia laikytis, juk atėjo į Vaižgantės temą ir atrodo temos autorės nelabai mėgsta.
Atsakyti
ne cia laikytis, o apskritai...
geru metu visiems, sveikatos, blaivaus mastymo. ir netikekim netikrais pranasais....sekmes visiem...einu gydytis nuo patirtos traumos...
Atsakyti
Mamaigitanai: šioje temoje nemačiau autorės minint apie nevaisingumo ir prostitucijos ryšį. Pačioje temos pradžioje rašoma kad diskuotajama apie Lazarevo ir kitų TEORIJAS apie sveikatą ir pan., viena iš teorijų kad auka pritraukia nusikaltėlį. Jei turi ką pasakyti prieš, prašom rašyk argumentuotai, tik pasistenk gerbti pašnekovą, net jei tau nepriimtina jo teorija, o ne išvedžiok iki begalybės su krūva epitetų. Jei pastebėjai, tamstos postus, kur bent kiek į temą, palikau.
Ir nereikia čia tokių populistinių šūkių apie spjaudymą į akis, kiekvienas turi savo skaudulių ir jei tik norėtų, kiekvienoje temoje galėtų rėkti kaip užkliudė koks nors postas.

Kengai: manau esam demokratiški žmonės ir toleruojam kitaip mastančius, o ne reikalaujam uždarinėt ir trint temas vien dėl to, kad tokia kukli tavo nuomonė. Jei tau yra nepriimtina tokia tema kaip tokia iš esmės ir tik ateini čia "pasiplakt", tai arba išvis neskaitai jos, arba dalyvauji be įžeidinėjimų. Beje tik tokius tamstos postus tik ir tetryniau.
Atsakyti
QUOTE(Kenga @ 2006 01 02, 19:44)
Ir visgi, jei grįžtume į pradžią, tai pamatytume, kad pradžia tokia:
Tokia štai buvo pradžia. O paskui dar buvo apie išžaginimus ir aukos "nusipelnymą" būti auka, apie trimečio vaiko mirties užsitarnavimą...

Taigi, kad visai įdomiai praleidome paliesdami tokią nestandartinę pasaulėžiūrą. Nėra reikalo deklaruoti pritarimą ar nepritarimą. Kai skaitome romaną, tai sekame jo įvykius, bet nebėgame pas knygos autorių su pretenzijom. Man tai buvo tas pats, kas skaityti senovinius raštus. Keistas jausmas apima, prisilietus prie neįprastų dalykų.
Manau Vaižgantė teisėtai dalijosi savo mintimis, o norinčios ją atvesti į doros kelią, gali atsidaryti temą šalia "gelbėkim klystančius" ar kaip nors panašiai.
Atsakyti