Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(mamagitana @ 2006 01 02, 18:04)
tu rašai, tu žinai, o Enija. Gal mano kuris ir Azijos vaikas buvo..A kas gal žinot...Tyrimai štai lietuviškosios DNR parodė, kad trečdalis (? gal ? tiksliai nepamenu) genomo yra azijietiškas...tai va, kiniečiai mano seneliai.  4u.gif

Klausimas- o Lazarevas -kinietis?

Rerichai, didžiai gerbiami menininkai, agni-jogos pradininkai Rusijoje irgi nebuvo azijiečiai tam tikra prasme. Bet Indija jiems buvo tų žinių šaltinis.
Kaip ir Uspenskis puikiai platino Gurdžijevo apmąstymus, gal net gerai nežinodamas ką pats daro. Taigi skirk "platintojus" nuo tikrų šaltinių. Dirbti su tikrais šaltiniais yra išskirtinės sėkmės dalykas, retai kam kliūnantis.
Taig ir Lazarevas su savo karmos diagnostika gali būti kas tik nori, bet pirmiausia tai platintojas to ką norėjo padalint žmonėms.

Jūsų ėjimas.
Atsakyti
beje, kaip žiūrėtum į darbą su pirminiu šaltiniu lietuvių kalba? Bibliją turiu omeny. Paprasčiausiai. Arba lietuviškas pasakas ir dainas. Nelygu, kokio senumo šaknų knaisiotis.Kodėl tiesa visada ne pas mus, ne mūsų, ne mums po nosimi? Kodėl-Indija, Kinija, Tibetas, mistifikacijos, barjerai, žyniai ir magai? Visur gerai, kur mūsų nėra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 02 sausio 2006 - 18:30

 i 
Mielos ponios ROŽĖS :) Malonu kad užsukote ir į šį skyrelį  :hm  Matau kad jau primiršot, tai trumpai priminsiu keletą šio skyrelio ir forumo taisyklių:
Draudžiama
2. Pažeidimai ir apribojimai
2.1 Skelbti informaciją, šmeižianti, įžeidžianti žmogų, žeminanti jo garbę ir orumą;
2.3 Naudoti grubius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, grubaus tono žinutes ("varančias ant asmens").
Taigi jei turite ką pasakyti į temą, prašom diskutuot mandagiai. O jei ne, tai bus Pačios Žinot Kas :)

Na dabar teks truputį apvalyt temą nuo "juodulių"  :D Ot darbo davėt nedarbo dieną
Atsakyti

 i 
A tiesa, štai dar vienas punktelis jei primiršot:

Draudžiama:
4. Naudoti SPAM'ą (Stupid Pointless Annoying Material/Message).
· rašyti "Off-Topic" žinutes (bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos spam'u).
· rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos laikomos spam'u.
Būtų labai malonu kad laikytumėtės šių taisyklių :)
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 02, 18:29)
beje, kaip žiūrėtum į darbą su pirminiu šaltiniu lietuvių kalba? Bibliją turiu omeny. Paprasčiausiai. Arba lietuviškas pasakas ir dainas. Nelygu, kokio senumo šaknų knaisiotis.Kodėl tiesa visada ne pas mus, ne mūsų, ne mums po nosimi? Kodėl-Indija, Kinija, Tibetas, mistifikacijos, barjerai, žyniai ir magai? Visur gerai, kur mūsų nėra?

Tas ir yra įdomiausia. Baltiški-pagoniški papročiai prakltiškai nunyko. Todėl esame labai palanki dirva užnešti visokiausias mistiškas idėjas ir jų mišraines. Pažiūrėk, išpreparuotos idėjos iš vientisos pasaulėžiūros tampa Lietuvoje pelningo biznio dalimi. Mano pažįstami dizaineriai neblogai uždirba iš butų apstatymo pagal Feng Shui. Kas vėl gi yra tik kažkokia ištrauka iš vientiso kinų pasaulio, bet dalis žmonių rimtai tiki, kad vietoj pastatytas drambliukas garantuos sėkmę finansuose, nors net nežino ką iš tiesų tokioje situacijoje su drambliku darytų tikras kinietis, žinantis ne iš nuogirdų apie tą Feng Shui.
Su medicina- tas pats. Priklauso į kieno rankas pakliuvo ir kaip tuo naudojamasi. Chirurgo skalperis bomžo rankose vargu ar taptų didžiu gėriu.
Atsakyti
nežinau, o kas bus?
Vasara, o nevaisingų išvadinimas prostitutėmis praėjusiame gyvenime arba išprievartautųjų apkaltinimas, esą pačios prisikvietė? O mažų ligoniukų mamų ar tėčių kaltės , net kažkokios nesuvokiamos, pseudoreliginės? Ar ne čia yra tikras pasikėsinimas į žmogaus orumą, į sielos ramybę galų gale?

Įdomu būtų sužinoti, ką ir kuriais žodžiais įžeidžiau. kaip suprantu, teisingumas čia , kaip su tais Vaižgantės nusikaltėliais-savotiškas, jei švelniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagitana: 02 sausio 2006 - 18:46
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 02, 18:45)
nežinau, o kas bus?
Vasara, o nevaisingų išvadinimas prostitutėmis praėjusiame gyvenime arba išprievartautųjų apkaltinimas, esą pačios prisikvietė? O mažų ligoniukų mamų ar tėčių kaltės , net kažkokios nesuvokiamos, pseudoreliginės? Ar ne čia yra tikras pasikėsinimas į žmogaus orumą, į sielos ramybę galų gale?

Įdomu būtų sužinoti, ką ir kuriais žodžiais įžeidžiau. kaip suprantu, teisingumas čia , kaip su tais Vaižgantės nusikaltėliais-savotiškas, jei švelniai.

Manau tai paprasčiausias KRIKŠČIONIŠKAS požiūris. Žinai kaip sako:'' esu kaltas , labai kaltas, bet tik..."
Atleisti savo skriaudikui- taip nurodo ir psichoterapeutai.
Galima kibti prie žodžių,bet galima ir aštriai diskutuoti, bet svarbiausia yra PAGARBA pašnekovui. Kitoks požiūris- ne visada blogas.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 02, 18:45)
nežinau, o kas bus?
Vasara, o nevaisingų išvadinimas prostitutėmis praėjusiame gyvenime arba išprievartautųjų apkaltinimas, esą pačios prisikvietė? O mažų ligoniukų mamų ar tėčių kaltės , net kažkokios nesuvokiamos, pseudoreliginės? Ar ne čia yra tikras pasikėsinimas į žmogaus orumą, į sielos ramybę galų gale?

Įdomu būtų sužinoti, ką ir kuriais žodžiais įžeidžiau. kaip suprantu, teisingumas čia , kaip su tais Vaižgantės nusikaltėliais-savotiškas, jei švelniai.


schmoll.gif Nelabai ir as pajutau kieno tai izeidima, tik man rodos zmogus issake savo nuomone ir tiek 4u.gif Gerbiu tuos zmones, kurie nebijo ir drasiai sako ka galvoja! user posted image

QUOTE(Enija @ 2006 01 02, 18:46)
Kadangi nesu Rožė, kaip pati patvirtinai MG, tai leisk man ramiai gyventi ten, kur radau naujus namus ir kaip matai-drumsti moderatorių ramybę.

user posted image Kakzas kazkada pasiule, dek ignora ir to zmogaus nebematysis forume! Nesibarkit juk nauji metai...... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 02, 18:50)
Manau tai paprasčiausias KRIKŠČIONIŠKAS požiūris.

Enija, tavo pačios požiūris su krikščionybe neturi nieko bendro. Ką krikščionybė sako apie netikrus pranašus - burtininkus (koldūnus, kche kche...), varažytojus, ekstrasensus, reinkarnaciją?
Gerb. Vasara, galėsite išmoderuoti, įspėti ar dar ką... Jei jau trinsite SPAM'ą, tai, drįstu pastebėti, turėtų nelikti daugumos temos autorės postų. Kadangi, mano kuklia nuomone, tai ir yra stupid pointless annoying material 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenga: 02 sausio 2006 - 18:59
QUOTE(Enija @ 2006 01 02, 18:50)
Manau tai paprasčiausias KRIKŠČIONIŠKAS požiūris. Žinai kaip sako:'' esu kaltas , labai kaltas, bet tik..."
Atleisti savo skriaudikui- taip nurodo ir psichoterapeutai.
Galima kibti prie žodžių,bet galima ir aštriai diskutuoti, bet svarbiausia yra PAGARBA pašnekovui. Kitoks požiūris- ne visada blogas.

g.gif Nesu as baisi katalike, ir man ja nelabai norisi ko tai buti! Ir tiesa, negaleciau as lengvai atleisti zmogui, kuris iskaudintu mano vaikus, ar man artimus zmones schmoll.gif nemokeciau as atleisti uz suluosinta, isprievartautos dukros gyvenima. Uzmusti tik gal labiau noretusi......... doh.gif
dar kiek zinau, is mano skaitymo, religija buvo sukurta tam, kad butu lengviau valdyti zmonija..... bet siais 21amziaus laikais religija atrodo naiviai kvailai. Tikiu yra Dievas tik kodel butent tas koks yra paveiksle...... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2006 01 02, 18:45)
nežinau, o kas bus?
Vasara, o nevaisingų išvadinimas prostitutėmis praėjusiame gyvenime arba išprievartautųjų apkaltinimas, esą pačios prisikvietė? O mažų ligoniukų mamų ar tėčių kaltės , net kažkokios nesuvokiamos, pseudoreliginės? Ar ne čia yra tikras pasikėsinimas į žmogaus orumą, į sielos ramybę galų gale?


aha... vat nuneškit tokias interpretacijas į gretimus skyrelius ir pamatysim, kas ką išbanins bigsmile.gif

QUOTE(Enija @ 2006 01 02, 18:50)
Manau tai paprasčiausias KRIKŠČIONIŠKAS požiūris. Žinai kaip sako:'' esu kaltas , labai kaltas, bet tik..."
Atleisti savo skriaudikui- taip nurodo ir psichoterapeutai.
Galima kibti prie žodžių,bet galima ir aštriai diskutuoti, bet svarbiausia yra PAGARBA pašnekovui. Kitoks požiūris- ne visada blogas.


tu matyt niekad nenorėjai sienom lipt, kai tavo artimas kenčia? iš tavo tokių pasiskymo man "dieviška ramybė ir džiaugsmingas likimo sutikimas" skamba tikrai apsimestinai.

QUOTE(Enija @ 2006 01 02, 18:59)
Čia žinai velkasi kažkokios senos istorijos. Rožės- karingų amazonių grupuotė, ėda viską kas yra ėdimui tinkamo. Savotiškas prieskonis, bet ne visiems priimtinas.


ne tokios ir senos. bigsmile.gif jei mano kaip senos bobos atmintis neša, tai tiki savaitė laiko bigsmile.gif daugiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 19:04)

Religijos rankose kažkada pilnai buvo visa medicina. Tiek Toroje, tiek Senajame Testamente yra nemaži skyriai medicininių žinių- tai seniausi medicinos vadovėliai. Tarkim mane labai pralinksmino kaip ST aiškiama kaip atskirti paprastą vyrų nuplikimą nuo maro. Nustatyti serga žmogus ar ne- leidžiama daryt tik šventikui.
Skausmingai, bet medicina eina į priekį ir ne visada senos žinios yra blogos. MEdikės gal plačiau paaiškins biocheminį ryšį tarp voratinklių ir žaizdas efektyviai gydančių vaistų, bet jau prieš trisdešimt metų yra nustatyta, kad senoliai ne veltui kraudavo voratinklius ant žaizdų, gėrė naujagimių šlapimą nuo pneumonijos ir krėtė panašiai keistus dalykėlius.
Kitoks požiūris- ne visada blogas.
Atsakyti