Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 16:09)
[B] g.gif  Manau reikia pasigydyt, pagerk vitaminu, leisk pailseti gimdai. bandyk pastoti kai sunuciui bus kokie trys metukai. Reikia laiko.......... apilsek, nusiramink, negrauzk saves.  wub.gif [/B]

Pritariu thumbup.gif
Aš pati esu turėjus du persileidimus. Žiūriu į tai ramiai. Manau, kad vaikai gimsta ne tada, kai mes to norim, o kada jiems laikas ateiti...
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 16:09)
[B] g.gif  Manau reikia pasigydyt, pagerk vitaminu, leisk pailseti gimdai. bandyk pastoti kai sunuciui bus kokie trys metukai. Reikia laiko.......... apilsek, nusiramink, negrauzk saves.  wub.gif [/B]


aciu uz palinkejimus wub.gif manau, tikrai noras per didelis....

na gerai, nenukrypkit nuo temos su mano tom problemom doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenga @ 2006 01 02, 16:25)
O kur atsakymas? Gal tamsta mokytojauji mokykloje, kurioje mokosi mano vaikas? Netrokštu, kad tamsta varytum tokį briedą mad.gif

g.gif Manau jei nepatinka gali neskaityt, jei nesutinki nesutik rolleyes.gif Zinai turim buti tolerantiski, o ne pykti ant zmogaus uz tai jog jis kitaip masto, negu tu. Jau gal praejo tas laikas kai turejom vis mastyt vienodai, rengtis vienodai g.gif Yra kitokiu, ne tokiu kaip visi.........as skaitau kas man netinka to nepriimu, kas tinka ta pasiimu..... mano valia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenga @ 2006 01 02, 16:25)
O kur atsakymas? Gal tamsta mokytojauji mokykloje, kurioje mokosi mano vaikas? Netrokštu, kad tamsta varytum tokį briedą mad.gif


Negi manai, kad aš apie savo įsitikinimus darbe kalbu? Neturiu tam laiko: vykdau visuomenės užsakymą- ruošiu vaikus egzaminams. Ir jokių nukrypimų nuo programos.
Jau seniai įsitikinau, kad būti mokytoju- vos ne nusikaltimas. Privalai mąstyti taip, kaip visi. Jei būčiau pardavėja ar valytoja, man niekuomet niekas neprikištų: juk esi pardavėja- kaip gali taip kalbėti? Gal tavo parduotuvėje aš apsipirkinėju? Nebeeisiu daugiau... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 21:40)
Galiu papasakoti, kaip darau apsaugą savo butui. Apskritai būtų puiku, jei mūsų namuose lankytųsi kuo mažiau žmonių. Kiekvienas atėjęs žmogus atneša į butą purvo (turiu galvoje ne akimis matomą purvą). O ir patys jo parsinešame, ypač pavaikščioję po Akropolį, turgų ir kitas panašias vietas. Jeigu į namus grįžo girtas vyras, yra didelė garantija, kad jis parėjo ne vienas...Aplink mus yra daugybė būtybių, kurių mes nematome (maži vaikai mato- mano dukra papasakoja), bet jos daro įtaką mūsų gyvenimui. Geriau jos neužeitų.
Reikia pasinaudoti savo sugebėjimu įsivaizduoti. Jeigu tai darysite kasdien, tobulės jūsų vidinis matymas. Nesunkiai galima išmokti ir save apvalyti. Tereikia įsivaizduoti. Kuo ryškiau sugebate įsivaizduoti, tuo geriau. Kai kuriems būna sunku. Pradedu.
Atsisėdate užmerkę akis. Pradedantiems būtų gerai tyla. Pamėginkit "pamatyti" savo buto duris. Ilgokai į jas pasižiūrėkit. Tada "uždėkit" ant durų auksinį tinklą. Pažiūrėkit į jį. Pasidžiaukit, koks gražus. Tada įsivaizduokit, kad jūsų durys (su auksiniu tinklu) yra apgaubtos violetinės liepsnos. Pažiūrėkit šiek tiek. Ir viskas. Apsauga uždėta. Galit būti ramūs, kad pro jas neįeis jokie "blogi padarai".
Darykit tai kiekvieną rytą. Iš pradžių tai truks kelias minutes, paskui- gal minutę.
Pabandykit. Jei pavyks, galėsiu parašyti, kaip lengviausia išvalyti butą. Įgudus tai truks irgi tik kelias minutes. Neužmirškit, kad jūsų bute visą laiką "plaukioja" jūsų mintys. Lieka visi barniai, nuoskaudos. Tai veikia mūsų sveikatą...
Jei išmoksit kiekvieną dieną užsidėti apsaugą durims, valysit buto energetiką (yra daugybė būdų), valysit save ir savo vaikus (jei jie dar nesugeba to padaryti patys), tikrai mažiau sirgsit. Tai užima visai nedaug laiko.


Mano močiutė visada buvo labai svetinga smile.gif ,tokių apsaugų niekada nedarė, doh.gif ,dabar jai 85 metai , jos nekamuoja jokios ligos thumbup.gif O gal pas ją neatėjo "blogasis "? blink.gif bigsmile.gif Pagrindinis jos gyvenimo kredo : nedaryti abortų,neskaudinti kitų žmonių (tiek žodžiais,tiek elgesiu ) ir kuo daugiau juoktis (ji ir dabar šmaikštauja ) biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTĖ @ 2006 01 02, 16:35)
Mano močiutė visada buvo labai svetinga  smile.gif ,tokių  apsaugų  niekada nedarė,  doh.gif  ,dabar jai 85 metai , jos nekamuoja jokios ligos  thumbup.gif  O gal pas ją neatėjo "blogasis "?  blink.gif  bigsmile.gif    Pagrindinis jos gyvenimo kredo :  nedaryti abortų,neskaudinti kitų žmonių (tiek žodžiais,tiek elgesiu ) ir kuo daugiau juoktis (ji  ir dabar šmaikštauja  )  biggrin.gif  mirksiukas.gif


O taip... Iš močiučių išminties mums reikia mokytis... Prisimenu, kokia mano močiutė buvo išmintinga...
Atsakyti
Apie gerklės ligas jau buvo rašyta.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 16:00)
Yra žmonių, kurie galėtų atsakyti į tavo klausimą. Tarkim, mano brolis. Jis ne vieną šeimą konsultavo šiuo klausimu. Jis turėtų atlikti didelius tyrimus, pažiūrėti į tavo ir tavo vyro praėjusius gyvenimus.

Panašu, kad šiame forume ieškoma patiklių žmogelių, iš kurių esamų ar tariamų ligų norima pinigėlio pasidaryti. Šeimyninis bizniukas tuoj bus užsuktas doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sesilija @ 2006 01 02, 16:47)
Panašu, kad šiame forume ieškoma patiklių žmogelių, iš kurių esamų ar tariamų ligų norima pinigėlio pasidaryti. Šeimyninis bizniukas tuoj bus užsuktas doh.gif .


Mano brolis konsultuoja retais atvejais ir už paslaugas pinigų neima. Jis, kaip ir visi normalūs žmonės, dirba ir išlaiko šeimą.
Visuomet atsiranda įtarių žmonių- gi nė arklys arklio nekaso už dyką? O altruistams reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku... Ar ne? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 16:53)
Mano brolis konsultuoja retais atvejais ir už paslaugas pinigų neima. Jis, kaip ir visi normalūs žmonės, dirba ir išlaiko šeimą.
Visuomet atsiranda įtarių žmonių- gi nė arklys arklio nekaso už dyką? O altruistams reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku... Ar ne? thumbup.gif

Tai kad jau taip vaizdžiai, gražiai ne viename poste nupasakojamos brolio turimos galios, todėl ir kyla tas įtarimas - natūralu. O kai dar priduriama, kad jis labai užsiėmęs, tai ir kaina kyla lotuliukas.gif .
Atsiprašau, daugiau nebelįsiu čia jums nuotaikos gadinti, nes pati visiškai priešingai mąstau nei jūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sesilija: 02 sausio 2006 - 17:04
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 16:53)
Mano brolis konsultuoja retais atvejais ir už paslaugas pinigų neima. Jis, kaip ir visi normalūs žmonės, dirba ir išlaiko šeimą.
Visuomet atsiranda įtarių žmonių- gi nė arklys arklio nekaso už dyką? O altruistams reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku... Ar ne? thumbup.gif

Manau, kad imti pinigus tiesiog būtų neetiška. Juk ir aplink Vilnių gyvenančios keistos bobulytės atlygio neprašo. Pas jas nuėję žmonės patys atneša maisto ar dar ko nors iš dėkingumo. MAnau, kad tie kurie ima pinigus- tiesiog geri psichologai ir šiek tiek triukų meistrai.
Kitoks požiūris visada atrodo įtartinai. Ir nebūtinai kažką reikia įrodinėti. Jei trūksta visuomenei kažkokios srities žinių paremtų teorija, tokią vietą greitai užpildo informacja iš praktinių pastebėjimų, kuri nesiremia jokia moksline teorija. TAip buvo žmonijos istorijoje jau ne kartą. Žmogaus sąmonė ir ligų problema- dar mįslingi dalykai, todėl galime lengvai žaisti žodžiais, palikdami tiesą ateities kartoms.
Atsakyti
Dar neisiu, matau, kad mamagitana intensyviai rašo. Palaukiu, norisi paskaityt mirksiukas.gif .
Atsakyti