Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 01:09)
Tau tereikėjo tris kartus tvirtai pakartoti žodžius:" Nepriimu man pasiūlytos programos." Ir būrėjos žodžiai nesuveiktų...Kai programą priimi, ji pradeda veikti... verysad.gif

g.gif O ji nesusitabdo?????? O jus tikit kad burejos sako teisybe? Zinot, as daznai ziuriu i zmoniu delnus, kazkada tuom domejausi labai, ir kartais man pasidaro nejauku, ypac kai pamatau trumpa gyvenimo linija........ doh.gif
Dar apie vaiku vardus. Nesenai perskaiciau jog trumpindami vaiko varda trumpinam jo gyvenima........ O kaip daznai as savo milijona vadinau Skirma, skirmuk................... schmoll.gif dabar nebe, ir kitiem neleidziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 00:33)
bigsmile.gif  Dar...is mano mociutes pasakojimo...... Mociute gimde is eiles tris vaikus, ir vis jie mirdavo, didziausias berniukas mire kai jam buvo kazkur apie 8 men, tada nebezinodami ka daryt gimus mano mamai jie nuejo pas kuniga, mama jau mano sunkiai sirgo.. Kunigas liepe mano seneliui padaryt kryziu savo rankom ir pastatyt, ir........daugiau nemire ne vienas ju vaikutis. Mistika ar sutapimas? Mociute tuo sventai tikejo, o mano mama sako isitikino, ir issipilde blink.gif  doh.gif  As linkusi tiketi mociute... blush2.gif



Galiu papasakoti kitą labai panašią istoriją. Gal ir tavojoj ne kryžiuje esmė?
Istorija labai panaši. Moteris susilaukė trijų sūnų, tačiau laimės juos užauginti neturėjo. Berniukai mirė. Vienas gal iškart po gimimo, kiti du irgi mirė dar kūdikystėj. Šeima, žinoma, kreipėsi į medikus bandydama išsiaiškinti priežastį. Paaiškėjo, kad vaikai gimė su kažkokia tai patalogija. Tiksliai nepasakysiu kokia. Tačiau ji būdinga tik vyriškos lyties kūdikiams. Vėliau šeima susilaukė dar trijų vaikų. Jiems labai pasisekė: viena po kitos gimė trys dukterys. Galiu tik bandyti įsivaizduoti, kaip jautėsi ta moteris pasirįžusi gimdyti tol kol gims mergaitė...
Atsakyti
nu zinot ka thumbup.gif negaliu atsitraukt nuo tokios idomios temos bigsmile.gif norejau kazka ir pacituot, bet kazko SM nusprogo.... labai patiko apie laika, sutinku, kad jo nera viskas vyksta dabar. tikiuo tuo kazkuo, nes mano isitikinimu uztenka vien pagalvoti, pries pvz. vaiko nukritima, " neduok Dieve" ir jis tikrai nenukris, jei tik nepagalvoju, tai ant tu minciu ir bum... zodziu visais atvejais man tas padeda wub.gif

labanaktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yo-yo @ 2006 01 02, 01:18)
Galiu papasakoti kitą labai panašią istoriją. Gal ir tavojoj ne kryžiuje esmė?
Istorija labai panaši. Moteris susilaukė trijų sūnų, tačiau laimės juos užauginti neturėjo. Berniukai mirė. Vienas gal iškart po gimimo, kiti du irgi mirė dar kūdikystėj. Šeima, žinoma, kreipėsi į medikus bandydama išsiaiškinti priežastį. Paaiškėjo, kad vaikai gimė su kažkokia tai patalogija. Tiksliai nepasakysiu kokia. Tačiau ji būdinga tik vyriškos lyties kūdikiams. Vėliau šeima susilaukė dar trijų vaikų. Jiems labai pasisekė: viena po kitos gimė trys dukterys. Galiu tik bandyti įsivaizduoti, kaip jautėsi ta moteris pasirįžusi gimdyti tol kol gims mergaitė...

g.gif Ne, namanau. Nes mociute palaidojo 2 berniukus ir mergyte verysad.gif
Aisku as kaip medikas galiu rasti simta pateisinanciu priezasciu, gal kokia liga, gal ta pati difterija, nes ji pokario metais labai siaute. Bet as tikiu kad Dievas yra, ne fanatiskai, ir nesimeldziu maldomis, bandau kalbet mintyse, atsiprasyt...... man padeda. Gal ir seneliam mano tai padejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 01:15)
g.gif  O ji nesusitabdo?????? O jus tikit kad burejos sako teisybe? Zinot, as daznai ziuriu i zmoniu delnus, kazkada tuom domejausi labai, ir kartais man pasidaro nejauku, ypac kai pamatau trumpa gyvenimo linija........  doh.gif
Dar apie vaiku vardus. Nesenai perskaiciau jog trumpindami vaiko varda trumpinam jo gyvenima........ O kaip daznai as savo milijona vadinau Skirma, skirmuk................... schmoll.gif  dabar nebe, ir kitiem neleidziu doh.gif

Labai tavo mintys šokinėja: nuo būrėjų prie vaikų vardų...

Apie būrėjas pasakysiu taip. Mes turim daug kelių į vieną tašką. Mes turim teisę patys pasirinkti tą kelią. Būrėja pamato vieną iš tų kelių ir pasiūlo jums programą. Todėl geriau ne pas būrėjas vaikščiokit, o savo galva gyvenkit...iš tuščio smalsumo nieko gero.

Vaikų vardų negalima trumpinti todėl, kad kiekvienas vardas turi savo vibracijas. Iškraipot vardą- keičiasi vibracijos. Artimi žmonės gali vaiko vardą ilginti, pridėdami malonybines priesagas. Tai nekenkia.
Atsakyti
QUOTE(Yo-yo @ 2006 01 02, 01:18)
Galiu papasakoti kitą labai panašią istoriją. Gal ir tavojoj ne kryžiuje esmė?
Istorija labai panaši. Moteris susilaukė trijų sūnų, tačiau laimės juos užauginti neturėjo. Berniukai mirė. Vienas gal iškart po gimimo, kiti du irgi mirė dar kūdikystėj. Šeima, žinoma, kreipėsi į medikus bandydama išsiaiškinti priežastį. Paaiškėjo, kad vaikai gimė su kažkokia tai patalogija. Tiksliai nepasakysiu kokia. Tačiau ji būdinga tik vyriškos lyties kūdikiams. Vėliau šeima susilaukė dar trijų vaikų. Jiems labai pasisekė: viena po kitos gimė trys dukterys. Galiu tik bandyti įsivaizduoti, kaip jautėsi ta moteris pasirįžusi gimdyti tol kol gims mergaitė...

Lazarevas jums pasakytų taip: tėvų pasąmonėje yra agresija vyrams, todėl jie negali turėti berniukų.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 01:25)
Labai tavo mintys šokinėja: nuo būrėjų prie vaikų vardų...

blush2.gif Norisi daug parasyt....... tokia jau as nemoku susikaupti........nemoku koncentruotis i viena taska, ties viena mintim... Noriu daug ir is karto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 01:27)
Lazarevas jums pasakytų taip: tėvų pasąmonėje yra agresija vyrams, todėl jie negali turėti berniukų.

g.gif geras. As taip norejau dukrytes o gime sunus. Tikrai neturiu nieko pries moteris g.gif
Nieko, zinau iseiti blush2.gif galiu padaryt mergyte laiminga... juk nebutina pagimdyt galima ir pagimdyta uzauginti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 01:31)
g.gif  geras. As taip norejau dukrytes o gime sunus. Tikrai neturiu nieko pries moteris g.gif
Nieko, zinau iseiti blush2.gif  galiu padaryt mergyte laiminga... juk nebutina pagimdyt galima ir pagimdyta uzauginti wub.gif

Siūlyčiau nedaryti skubotų išvadų. Man irgi tik iš trečio karto dukra pavyko. Norėjom be galo. Mano mama meldėsi, aš į Aušros Vartus važiavau prašyti... Ir gimė. Džiaukis, kad tave pasirinko du berniukai. Vadinasi, būtent tavęs jiems reikėjo... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 01:39)
Siūlyčiau nedaryti skubotų išvadų. Man irgi tik iš trečio karto dukra pavyko. Norėjom be galo. Mano mama meldėsi, aš į Aušros Vartus važiavau prašyti... Ir gimė. Džiaukis, kad tave pasirinko du berniukai. Vadinasi, būtent tavęs jiems reikėjo... rolleyes.gif

bigsmile.gif Vyras mano sako, tu laimingesne, nes visada sunus labiau myli mama ne teti. Ir koks skirtumas, juk jie vaikai, uzaugs iseis, tik per sventes aplankys verysad.gif
Uz viena dalyka esu dekinga Dievui, uz tai, kad galejau pastoti, isnesioti, ir pagimdyti sveika mazyli! Stebuklas ivyko, ir del to net su vyru kalbam, turim sveikus vaikus, mylim viens kita....ir rodos sekasi gyvenime. blush2.gif Bet ...... turiu dar viena dalyka padaryt sioje zemeje, butinai........


Atsakyti
Labanakt. 4u.gif Susitiksim rytoj.
Atsakyti
Ryte skaitau šią temą,-na,tikrai įdomi ir ,sakyčiau,-visai nebaisi,bet kai skaičiau ją vėlai vakare,-šiurpas perėjo per visą kūną,bijojau net į WC nueiti scare.gif Matyt tamsa veikė rolleyes.gif O visos Jūsų pasakotos istorijos apie vaikučių gimimus ,manau,tikrai nėra sutapimas,tai ,manau,Dievo valia . Ne vieną panašią istoriją yra man papasakojusi mano mama smile.gif Ji minėjo ( ir dabar vis primena),kad nuo "blogių akių " apsaugo raudonos medžiagos gabalėlis,kurį visuomet reikia turėti prie savęs.. rolleyes.gif
Atsakyti