Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(Elina @ 2006 01 01, 23:56)
bet jam buvo tik 65 blink.gif

Kai kuriems užtenka ir vienerių metų šioje Žemėje... Gi sakiau, kad laiko nėra...
Atsakyti
ne visa, bet paskaiciau sia tema, tai kazko nejauku pasidare, siurpuliukai per kuna perejo...negi tikrai taip buna?as visa laika maniau, kad gyvenam dviese su vyru, o pasirodo blink.gif jau isivaizduoju kiek bloguju butybiu cia pas mane yra, vien skaitant sia tema visi kampai pradejo krebzdeti, matyt isigando, kad susidorosiu!!! biggrin.gif
mano veida pastaruoju metu beria ir tie spuogiukai kitokie nei paaugliams kaip buna, turiu nusiskundimu sirdimi, skydliauke, mot.ligos ir daug daug...beveik visa diena praleidziu prie kompo,ir dar lovoje, kurioje miegu, kazin ar tai turi itakos???
jau man baisu fear.gif
Atsakyti
Pokalbis su Dievu.....Paziurekit.
4u.gif Man patiko, labai grazu ir zodziai ir muzika blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 00:03)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
  bigsmile.gif Vaizgante tu kas? astrologe ar......???????? Aisku nenori nasakyk, ir vel as smalsi. Atsiprasau wub.gif

Aš esu eilinė lietuvių kalbos mokytoja. Nesu nei astrologė, nei ekstrasensė. Tiesiog žinau, jog mano misija šioje Žemėje- padėti žmonėms. Pirmiausia savo vaikams ir vyrui, po to- kitiems. Dėl savo netradicinių darbo metodų mokykloje pastoviai turiu bėdų. Kaip gali dirbti mokykloje žmogus, mylintis savo mokinius? Mes turime būti budeliai, mes privalome išmokyti, paruošti egzaminams. Ir mažai kam rūpi, kad nuo 1-os klasės prasideda vaiko luošinimas. O jeigu jis ir šeimoje luošinamas?
Lietuvoje yra tik trys Valdorfo mokyklos (Vilniuje, Kaune ir Kazlų Rūdoje), kur į vaiką žiūrima su pagarba. Bet į tas mokyklas žiūrima su pašaipa, kaip į pagalbines...Tose mokyklose vaikas mokomas išminties, o kitose- ruošiama egzaminams.
Į Žemę atėjo nauja vaikų karta, kuriai netinka prievartiniai mokymo metodai. Bet to nenorima suprasti.
Ir man dėl to labai liūdna.
Atsakyti
bigsmile.gif Dar...is mano mociutes pasakojimo...... Mociute gimde is eiles tris vaikus, ir vis jie mirdavo, didziausias berniukas mire kai jam buvo kazkur apie 8 men, tada nebezinodami ka daryt gimus mano mamai jie nuejo pas kuniga, mama jau mano sunkiai sirgo.. Kunigas liepe mano seneliui padaryt kryziu savo rankom ir pastatyt, ir........daugiau nemire ne vienas ju vaikutis. Mistika ar sutapimas? Mociute tuo sventai tikejo, o mano mama sako isitikino, ir issipilde blink.gif doh.gif As linkusi tiketi mociute... blush2.gif
Vaizgante, saunu kai zmones duomisi kuo tai, o kad daugelis nesupranta taves, ju valia. Zmones isviso labai ziaurus, nekalbu apie visus, bet daygelyje gyvena pavydas, ir dar visokios blogybes..... Ypac lietuviu tarpe. Mes uzsienyje, net posaki turim Lietuvis lietuviui nacionalinis patiekalas doh.gif Apmaudu bet tai tiesa.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 00:10)
Laiką sugalvojo žmonės... Galbūt toks atsakymas būtų paprasčiausias.

Pamąsčiau ir man kilo mintis, kad gal ne be reikalo tave tokios mintys apsėdusios... Jeigu avatare- tavo vaiko nuotrauka, siūlau kuo skubiau ją pakeisti. Į tavo vaiko nuotrauką šiame forume kasdien žiūri dešimtys akių. Kiekvienas žiūri savaip. Gali žiūrėti su pavydu, su pykčiu... Nuotraukas gi naudoja juodajai magijai (su Paksu dirbo kelios juodųjų magų brigados- dėl to jo vos iš proto neišvarė). Turint žmogaus nuotrauką, galima jam daug blogo padaryti... Gero taip pat, jei žiūrėdamas į nuotrauką jam gero linkėsi.


blink.gif i mane simtai per diena paziuri, nete prisidejus nuotrauku...gaunu labai daug komlimentu, bet buna, kad kokia pavyduole pasako kazka negrazaus...speju trinsiu visas nuotraukas kol dar nenuziurejo bloga akis...kaip man bus sunku, as taip megstu save parodyti blush2.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(sraige @ 2006 01 02, 00:18)
ne visa, bet paskaiciau sia tema, tai kazko nejauku pasidare, siurpuliukai per kuna perejo...negi tikrai taip buna?as visa laika maniau, kad gyvenam dviese su vyru, o pasirodo blink.gif jau isivaizduoju kiek bloguju butybiu cia pas mane yra, vien skaitant sia tema visi kampai pradejo krebzdeti, matyt isigando, kad susidorosiu!!! biggrin.gif
mano veida pastaruoju metu beria ir tie spuogiukai kitokie nei paaugliams kaip buna, turiu nusiskundimu sirdimi, skydliauke, mot.ligos ir daug daug...beveik visa diena praleidziu prie kompo,ir dar lovoje, kurioje miegu, kazin ar tai turi itakos???
jau man baisu fear.gif

Atsiprašau, kad išgąsdinau.Galiu nuraminti bent tuo, kad visuomet šalia tavęs yra tavo Angelas Sargas.

Trumpai. Jau rašiau, kad moteriškos ligos- tai pasąmoninė agresija vyrams.
Jei negaluoja širdis- meilės stoka. Mokykis mylėti žmones, priimti kiekvieną tokį, koks jis yra. Stenkis nieko nesmerkti ir nevertinti. Mes visi esam mokiniai. Mokomės ir iš savo, ir iš svetimų klaidų.
Dėl skydliaukės nežinau. Matyt, man reikės daryti konspektą apie visas ligas... Mano gana prasta atmintis, o informacijos srautai didžiuliai.
Dėl spuogų nežinau. Jei beria smakrą- kaltos moteriškos ligos. Mano pačios visa nugara spuoguota. Niekaip nerandu priežasties. O gal ta priežastis- saldumynai? Be galo jų noriu...

Kartais ir aš namuose nejaukiai pasijuntu. Mano dukra (jai 2.8) prieš keletą mėnesių įsitaisė Mokytoją. Ji jį vadina Baltu Dėde. Tas Baltas Dėdė kasdien ateina pas ją pažaisti. Aš, aišku, jo nematau. Ir kartais tikrai nejaukiai pasijuntu... Sėdžiu sau ant lovos pusnuogė, o dukra man ir sako: va, Baltas Dėdė. Kad ir nematau, betgi tai vyras...Maždaug žinau, kaip jis atrodo- dukra pasakojo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 02, 00:36)
Atsiprašau, kad išgąsdinau.Galiu nuraminti bent tuo, kad visuomet šalia tavęs yra tavo Angelas Sargas.

Kartais ir aš namuose nejaukiai pasijuntu. Mano dukra (jai 2.8) prieš keletą mėnesių įsitaisė Mokytoją. Ji jį vadina Baltu Dėde. Tas Baltas Dėdė kasdien ateina pas ją pažaisti. Aš, aišku, jo nematau. Ir kartais tikrai nejaukiai pasijuntu... Sėdžiu sau ant lovos pusnuogė, o dukra man ir sako: va, Baltas Dėdė. Kad ir nematau, betgi tai vyras...Maždaug žinau, kaip jis atrodo- dukra pasakojo.

g.gif Isties, ir angelas sedi ant kairiojo peties, tiesa? wub.gif
Geras, baltasis dede, ir ko tie vaikai nesumasto........ gerai kad maniskiai dar nezaidzia su kokiom tetom, bo vyrui tada butu nejauku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as, tai tikiu, kad mano mama yra mano angelas sargas wub.gif daznai man buna toks jausmas, kad kazkas man uz nugaros stovi ir pan., bet vis pagalvoju, kad mano mama yra geroji dvasia ir niekam neleistu manes skriausti, tai ir raminu vis save biggrin.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Jauciu bemiege nakti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gerai kad vyras kina ziuri, o tai i lova krapstytu nuo kompo doh.gif
Ar kas esat buvusios pas bureja? As megstu ta daryt vyras, sako nelabai gerai, bet sako negi uzdrausiu smalsuma mano tenkinti. Tai va , esme tame kazkur skaiciau, jog zmogus besiburdamas tarsi uzkoduoja save ateiciai, ir net jei tas neturejo nutikti atsitinka g.gif Kiek teisybes tame, nzn, bet buvau as pas viena moteri ji buria is rankos, tai nezinau, bet jauciu kad tas kodas mano smegenis paveike! Bo net nieko nemastydama per 2 dienas sugalvojau kad man LT anksta ir isvaziavau i Anglija smile.gif Tik kai kas kad atsitiktu tikrai nenoreciau ka ji sake, o pasamoneje tai guli gilia, ir daznai prisimenu.......... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 00:45)
g.gif  Isties, ir angelas sedi ant kairiojo peties, tiesa? wub.gif 
Geras, baltasis dede, ir ko tie vaikai nesumasto........ gerai kad maniskiai dar nezaidzia su kokiom tetom, bo vyrui tada butu nejauku lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Angelai nesėdi ant kairiojo peties... Jie tokio pat ūgio, kaip ir tu pati...Žinau, kad mano angelo ilgesni plaukai nei mano dabar. Aš kažkada juos nusikirpau, o angelas ir liko ilgais... Sakysit, iš kur žinau? Abu vaikai sakė. Su sūnum šiuo klausimu kalbėjau maždaug prieš metus, su dukra- neseniai.
Mano dukra neišsigalvoja Balto Dėdės. Ji jį mato. Ir savo angeliuką mato- mergytę balta suknele. Ji nežinojo, kad ją reikia vadinti angeliuku. Aš pasakiau. Ji nėra mačius jokių paveiksliukų su angeliukais.

Dailin, maži vaikai kalba tai, ką jie MATO.

Kažkada gal ir mes matėm, bet pamiršom.
O dabar gimsta nauja vaikų karta. Gimsta daugybė vaikų su ekstrasensoriniais sugebėjimais. Vien aš turiu tokius du iš trijų. Trečiasis irgi ypatingas. Mane kartais stulbina jo tyrumas.
Jeigu jus domina tokie vaikai, paieškokit SM temos "Indigo vaikai".(Atrodo, ten, kur ankstyvasis ugdymas.) Yra knygų apie juos.
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 02, 01:05)
bigsmile.gif  Jauciu bemiege nakti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Gerai kad vyras kina ziuri, o tai i lova krapstytu nuo kompo doh.gif
Ar kas esat buvusios pas bureja? As megstu ta daryt vyras, sako nelabai gerai, bet sako negi uzdrausiu smalsuma mano tenkinti. Tai va , esme tame kazkur skaiciau, jog zmogus besiburdamas tarsi uzkoduoja save ateiciai, ir net jei tas neturejo nutikti atsitinka g.gif  Kiek teisybes tame, nzn, bet buvau as pas viena moteri ji buria is rankos, tai nezinau, bet jauciu kad tas kodas mano smegenis paveike! Bo net nieko nemastydama per 2 dienas sugalvojau kad man LT anksta ir isvaziavau i Anglija smile.gif  Tik kai kas kad atsitiktu tikrai nenoreciau ka ji sake, o pasamoneje tai guli gilia, ir daznai prisimenu.......... doh.gif


Tau tereikėjo tris kartus tvirtai pakartoti žodžius:" Nepriimu man pasiūlytos programos." Ir būrėjos žodžiai nesuveiktų...Kai programą priimi, ji pradeda veikti... verysad.gif
Atsakyti