Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(SMV @ 2006 01 01, 22:58)
Na va, Vaižgante, o dejavai, kad negali susikurti savo temos.
tu ja turi ir netgi - populiarią  blink.gif

prabėgom permečiau visus 13 psl. na ka galiu pasakyti  g.gif

ai, geriau nieko nesakysiu  bigsmile.gif

g.gif As naujoke siame skyrelyje. Kas tai pasaipa ar draugiskumas???
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 01, 22:28)
blush2.gif  padaraiu .........
Dar ar jus tikit kad liga galima isiskalbeti? Ir isiteigti?
Dar apie karma, karma ja iskur atsinesame, gimdami? mano ziniomis jei vaikelio laukei jis buna gyvenime laimingas, jei ne........atvirksciai.
Dar.......is mano gyvenimo. Ilgai as nepastojau dare daug opraciju, galutine diagnoze visiskas steriluma. Nusprendem su vyru ivaikinti vaikiuka is vaiku namu. Nepatikesit  as pastojau vos ne ta pacia diena kai Justas atsirado musu seimoje! Mistika ar sutapima.? Gyd sake buna stebuklu doh.gif  thumbup.gif  Daugiau tokiu wub.gif


Ligą galima įsikalbėti. Manau, kad kartais vėžiu suserga žmonės, kurie labai bijo juo susirgti ir pastoviai apie tai galvoja.

Karmą atsinešame gimdami. Kartais net su artimaisiais bendraujame keletą gyvenimų iš eilės. Tarkim, mano brolis kažkada buvo mano draugas; mūsų mama- jo teta, su tėvu irgi turėjo reikalų viename iš savo gyvenimų... Ir santuokoje galima gyventi su tuo pačiu žmogumi keletą gyvenimų iš eilės. Aš pažįstu savo buvusią žmoną. Kai susipažinom, mūsų net akinių rėmai buvo tokie patys... Ir panašumas stulbinantis.

Jei vaikelio labai laukei, tai nereiškia, kad jis bus laimingas. Visi mes čia ateinam vargelio vargti...O va jei nelaukei- tada duodi jam susinaikinimo programą. Gal jis nenorės mokytis, o tu nesuprasi kodėl, gal jis susirgs depresija...Gal daug sirgs...

Matyt, ilgai nepastojai todėl, kad į tavo šeimą turėjo ateiti ir vaikiukas iš vaikų namų. Nėra čia jokios mistikos. Ne kartą apie tai esu skaičius...
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 01, 22:31)
blush2.gif  Mna jis toks mielas, kitiem ne. bet mano jis ir buvo ilga laika, tad vel gyvenu su nauju avataru. Ir dar jauciu ir internetini albuma uzkoduosiu, bo ner ko ten visiems lyst.......... bijau  g.gif  2.gif

Aš tavo vietoje rimtai dėl savo vaikų pasimelsčiau, paprašyčiau apsaugos...
Ir tas užspringimas kažin ar šiaip sau...Tai aiškus piktųjų jėgų puolimas...
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 01, 22:37)
Nenoriu konkuruoti suVaižgante, nes ji neprilygstama, bet su ligomis galima pabandyti kovoti taip. ATsigulusi vakare susikaupi ir įsijauti į savo kūną, jo vientisumą ir pajauti kiekvienos dalies atskiras ribas. Tada mintimis atsiduri kur yra problema tarsi būtum mažas daikčiukas savo kūne ir iš vidaus apžiūri skaudamą vietą. Tada priklausomai ko reikia, tarkim sušildai tą vietą, puoselėji ją, myli ir prašai ligos pasitraukti kitur, išeiti iš kūno. Bet galiu pasakyti tik vieną  dalyką, bet kokia gera sistema, neturint žinių gali tapti labai pavojinga. Įsivaizduok žmogų, kuris nusipirko chirurginių instrumentų rinkinį ir gerai pasiskaitęs internete eis "pasigydyti". Čia tas pats. Yra tam tikros ribos, už kurių yra galimybė ir stogui nuvažiuot ir kitaip susižeisti. Ne veltui rytiečiai europai parodo tik menkutes savo žinių dalis.

Sakykit, nors ne į temą: kas žino ką nors realaus apie Jurgos Ivanauskaitės sveikatą.

Na, šiandien dirbu aš čia trim etatais...Jei man rytoj ryte skaudės galvą, žinosiu, kad nuo kompo...Jis mus valgo su pasimėgavimu...Kaip ir mobilieji ar mikrobangės...

Dėl neprilygstamumo. Prieš kelias dienas vienas mano draugas man pasakė, kad esu tautos pasididžiavimas, nes dirbu kaip tikra snaiperė. Pirmiausiai forumuose išžvalgau teritoriją, paskui įsitvirtinu, o galiausiai aplinkinius užkrečiu savo idėjomis... rolleyes.gif

Apie Jurgą nieko nežinau. Tik tai, ką rašė Lietuvos rytas- kad buvo operuota, o dabar sveiksta. Davė Dievulis jai išbandymą- ką padarysi. Jo valia...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 23:41)
Manau, kad kartais vėžiu suserga žmonės, kurie labai bijo juo susirgti ir pastoviai apie tai galvoja.

Argi yra žmonių, kurie nebijotų susirgti vėžiu?
Mano tėtį, ko gero, galima buvo spėt išgydyti, jei jis būtų bent kiek rūpinęsis savo sveikata, jei būtų sureagavęs į pirmuosius simptomus, jei būtų bent minimaliai domėjęsis apie šią baisią ligą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 01 sausio 2006 - 23:51
g.gif Tada kaip negalvoti. mano tokia prigimtis, kai daug knygu perskaitai, o dar jei medikas, tada aleliuja! dar kai dirbau opercineje, tai sake maniskis jog man kazkas neto. Bo kiekviena liga vos ne sau taikiau! Bijau mirti paniskai bijau, zinau jog tai neisvengiama , bet baime yra ir baisi doh.gif
Dar...... o kaip suzinai kad tu nepirmam gyvenime, ir is kur? Atsiprasau daug klausimu, bet man smalsu, ir matau jog daug zinai......... manau galima tuo tiketi, galima ir ne. blush2.gif
Vaikai, kodel vieni myli juos kiti nekencia? Kodel mazi zmoguciai mus taip surisa/
Sapnuojat mirusius? as jo, ir daznai! kartais kai man buna taip blogai , bandau prasyti pagalbos mirusios mociutes ar senelio, ir nepatikesit padeda.negerai zinau jog reikia jiems leisti ilsetis. 4u.gif
ar sapnavot kada Dieva? As net jam ant keliu sedejau............ir taip buvo apmaudu kai pabudau doh.gif
psio po sito posto mane rimtai uzdarys i psihuske blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 01, 23:08)
SMV, nesikuklink, pasisakyk. Įtariu, turi ką pasakyti. Kad ir tai, kad Vaižgantės tema įdomi, nekasdieniška ir naudinga gūdžiais žiemos vakarais. Nors tema ir Vaižgantės, manu ji nesupyks, kad tarsi už ją pasisakiau. g.gif  Bet čia taip gera...

Gera todėl, kad jauti mano širdies šilumą. Rašau iš dūšios. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tie, kurie turit problemų, kurių negalit viešinti, drąsiai rašykit man į AŽ. Gal galėsiu būti kuo nors naudinga. Naudokitės, kol man atostogos ir vaikai pas bobutę. Kai jie grįš, prie kompo sunkiai prasibrausiu...
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 01, 23:11)
g.gif  As naujoke siame skyrelyje. Kas tai pasaipa ar draugiskumas???

Draugiškumas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2006 01 01, 23:50)
Argi yra žmonių, kurie nebijotų susirgti vėžiu?
Mano tėtį, ko gero, galima buvo spėt išgydyti, jei jis būtų bent kiek rūpinęsis savo sveikata, jei būtų sureagavęs į pirmuosius simptomus, jei būtų bent minimaliai domėjęsis apie šią baisią ligą...

Jau tie vyrai tokie yra...
O gal tiesiog jam atėjo laikas išeiti? Būna ir taip. Kai žmogus baigia savo kelią, jį pasiima.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 23:55)
Kai žmogus baigia savo kelią, jį pasiima.

bet jam buvo tik 65 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 23:53)
Draugiškumas. 4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
bigsmile.gif Vaizgante tu kas? astrologe ar......???????? Aisku nenori nasakyk, ir vel as smalsi. Atsiprasau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dailin: 02 sausio 2006 - 00:04
QUOTE(Dailin @ 2006 01 01, 23:51)
g.gif Tada kaip negalvoti. mano tokia prigimtis, kai daug knygu perskaitai, o dar jei medikas, tada aleliuja! dar kai dirbau opercineje, tai sake maniskis jog man kazkas neto. Bo kiekviena liga vos ne sau taikiau! Bijau mirti paniskai bijau, zinau jog tai neisvengiama , bet baime yra ir baisi doh.gif
Dar...... o kaip suzinai kad tu nepirmam gyvenime, ir is kur? Atsiprasau daug klausimu, bet man smalsu, ir matau jog daug zinai......... manau galima tuo tiketi, galima ir ne.  blush2.gif
Vaikai, kodel vieni myli juos kiti nekencia? Kodel mazi zmoguciai mus taip surisa/
Sapnuojat mirusius? as jo, ir daznai! kartais kai man buna taip blogai , bandau prasyti pagalbos mirusios mociutes ar senelio, ir nepatikesit padeda.negerai zinau jog reikia jiems leisti ilsetis.  4u.gif
ar sapnavot kada Dieva? As net jam ant keliu sedejau............ir taip buvo apmaudu kai pabudau doh.gif
psio po sito posto mane rimtai uzdarys i psihuske blink.gif

Argi gėda klausti??? Geriau klausinėti atvirai- kaip vaikui- nei užsidėti visažinio kaukę.

Bijai mirties? O ar bijai apsivilkti nauju paltu? Įsivaizduok, kad mirtis- tai apsivilkimas nauju paltu. Tai bus kažkas nauja ir galbūt malonu. Ir būsi gyva tol, kol tave kas nors prisimins. Kai ateini prie kapo, būtinai pasišnekėk su mirusiu žmogumi. Jis tikrai ateis ir girdės tave. Gi kam reikalingos Vėlinės? Mano akimis žiūrint- tai didžiulė šventė. Tą dieną reikėtų ne gedėti, o ateiti į kapines pasišnekėti su užsivilkusiais kitą paltą. Pasimelsti už juos.
Nereikia leisti jiems ilsėtis (kaip tu rašai). Jie tikrai nesiilsi. Jie gyvena. Tik kitur. Galbūt mokosi kažkokioj "mokykloj". Jiems labai reikia mūsų maldų. Atsimenu, kiek dirbo mano brolis, kai mūsų tėtis mirė. Ir meldėsi, ir pasnykavo. Būtent jam tai reikėjo padaryti. Kasmet tėtės mirties dieną užsakau Mišias.
Mirusieji turi pereiti tam tikras pakopas ir kartais jiems būna sunku. Patys sau jie nieko negali padėti. Bet mūsų maldos- gali.

Vasarą, kai buvo mano gimtadienis, paprašiau, kad man vietoj dovanos artimieji nupirktų N.D.Walsch knygą "Pokalbiai su Dievu"(3 t.). Kai ją perskaičiau, man taip ramu pasidarė...Rekomenduoju visiems ją perskaityti. Ypač tiems, kurie turi daugybę klausimų, baimių. Tai knyga, kurią labai lengva skaityti.
Apskritai skaityti reikėtų daug. Kai kiekvieną dieną skaitai tokią literatūrą, ji padeda gyventi, duoda optimizmo. Atsimenu, kai skaičiau Antarovos ezoterinį romaną "Du gyvenimai"4 t.), ta knyga man padėjo gyventi. Kasdien skaičiau žodžius, kurie buvo skirti m a n...
Atsakyti