Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 22:10)
Laiką sugalvojo žmonės... Galbūt toks atsakymas būtų paprasčiausias.

Pamąsčiau ir man kilo mintis, kad gal ne be reikalo tave tokios mintys apsėdusios... Jeigu avatare- tavo vaiko nuotrauka, siūlau kuo skubiau ją pakeisti. Į tavo vaiko nuotrauką šiame forume kasdien žiūri dešimtys akių. Kiekvienas žiūri savaip. Gali žiūrėti su pavydu, su pykčiu... Nuotraukas gi naudoja juodajai magijai (su Paksu dirbo kelios juodųjų magų brigados- dėl to jo vos iš proto neišvarė). Turint žmogaus nuotrauką, galima jam daug blogo padaryti... Gero taip pat, jei žiūrėdamas į nuotrauką jam gero linkėsi.

g.gif Jetus negasdink manes!!!!!! As buvau apie tai girdejusi, kur tai.........pasio einu keisti avataro! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 01, 22:18)
g.gif  Jetus negasdink manes!!!!!! As buvau apie tai girdejusi, kur tai.........pasio einu keisti avataro! doh.gif

Naujas avataras tiesiog tikras naminukas. thumbup.gif
Atsakyti
blush2.gif padaraiu .........
Dar ar jus tikit kad liga galima isiskalbeti? Ir isiteigti?
Dar apie karma, karma ja iskur atsinesame, gimdami? mano ziniomis jei vaikelio laukei jis buna gyvenime laimingas, jei ne........atvirksciai.
Dar.......is mano gyvenimo. Ilgai as nepastojau dare daug opraciju, galutine diagnoze visiskas steriluma. Nusprendem su vyru ivaikinti vaikiuka is vaiku namu. Nepatikesit as pastojau vos ne ta pacia diena kai Justas atsirado musu seimoje! Mistika ar sutapima.? Gyd sake buna stebuklu doh.gif thumbup.gif Daugiau tokiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 01, 22:28)
Naujas avataras tiesiog tikras naminukas. thumbup.gif

blush2.gif Mna jis toks mielas, kitiem ne. bet mano jis ir buvo ilga laika, tad vel gyvenu su nauju avataru. Ir dar jauciu ir internetini albuma uzkoduosiu, bo ner ko ten visiems lyst.......... bijau g.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2006 01 01, 21:06)
gal zinot ka tai galetu reiksti ?? ar tai susije su juoduliais ar naminukais ?

zodziu, turime tokia lempute, kur prilietus pati uzsidega ir uzsigesina, yra trys padetys- sviesi, sviesesne ir sviesiausia. gyvenome mes seniau naumuotame name, kuriame vakare per viena padeti ji visada uzsidegdavo ir butent kaip sutemdavo  blink.gif  juokemes, kad turim naminuku....
persikraustem i nauja nama kuriame gyvename jau virs metu, naudojam ta pacia lempute, bet ji nei kart pati neuzsidege be prilietimo  bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Mes irgi turim tokią lemputę. Buvo ji net mums nesant namie užsidegusi. Grįžtam - šviesu... Na, bet aš jokiais baubais neimsiu tikėti.
Paprasčiausiai, ji netrukus mums sugedo.

QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 21:42)
Gali būti. Matyt, jūs jiems patikot...

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 01, 22:28)
blush2.gif  padaraiu .........

Nenoriu konkuruoti suVaižgante, nes ji neprilygstama, bet su ligomis galima pabandyti kovoti taip. ATsigulusi vakare susikaupi ir įsijauti į savo kūną, jo vientisumą ir pajauti kiekvienos dalies atskiras ribas. Tada mintimis atsiduri kur yra problema tarsi būtum mažas daikčiukas savo kūne ir iš vidaus apžiūri skaudamą vietą. Tada priklausomai ko reikia, tarkim sušildai tą vietą, puoselėji ją, myli ir prašai ligos pasitraukti kitur, išeiti iš kūno. Bet galiu pasakyti tik vieną dalyką, bet kokia gera sistema, neturint žinių gali tapti labai pavojinga. Įsivaizduok žmogų, kuris nusipirko chirurginių instrumentų rinkinį ir gerai pasiskaitęs internete eis "pasigydyti". Čia tas pats. Yra tam tikros ribos, už kurių yra galimybė ir stogui nuvažiuot ir kitaip susižeisti. Ne veltui rytiečiai europai parodo tik menkutes savo žinių dalis.

Sakykit, nors ne į temą: kas žino ką nors realaus apie Jurgos Ivanauskaitės sveikatą.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 01, 22:37)
Sakykit, nors ne į temą: kas žino ką nors realaus apie Jurgos Ivanauskaitės sveikatą.

blink.gif O kas jai? nieko nesu net girdejusi, ji man labai labai patinka thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 01, 22:43)
blink.gif  O kas jai? nieko nesu net girdejusi, ji man labai labai patinka thumbup.gif  wub.gif

"Neformalų" temoje viena forumietė pasakė, kad labai blogai. Tikiu žodžio galia, todėl nestiprinsiu ir taip jau liūdno informacijos srauto. Mintys daug kartų pakartotos gali materializuotis. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 01, 23:48)
"Neformalų" temoje viena forumietė pasakė...

Atsiprašau labai, kas tai yra?... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cypliuke @ 2006 01 01, 22:49)
Atsiprašau labai, kas tai yra?... blush2.gif

Va čia buvo kalbama, kaip supratau lyg ir apie tą Jurgą.
Atsakyti
Na va, Vaižgante, o dejavai, kad negali susikurti savo temos.
tu ja turi ir netgi - populiarią blink.gif

prabėgom permečiau visus 13 psl. na ka galiu pasakyti g.gif

ai, geriau nieko nesakysiu bigsmile.gif
Atsakyti
SMV, nesikuklink, pasisakyk. Įtariu, turi ką pasakyti. Kad ir tai, kad Vaižgantės tema įdomi, nekasdieniška ir naudinga gūdžiais žiemos vakarais. Nors tema ir Vaižgantės, manu ji nesupyks, kad tarsi už ją pasisakiau. g.gif Bet čia taip gera...
Atsakyti