Įkraunama...
Įkraunama...

Pasakyk, kuo sergi...

gal zinot ka tai galetu reiksti ?? ar tai susije su juoduliais ar naminukais ?

zodziu, turime tokia lempute, kur prilietus pati uzsidega ir uzsigesina, yra trys padetys- sviesi, sviesesne ir sviesiausia. gyvenome mes seniau naumuotame name, kuriame vakare per viena padeti ji visada uzsidegdavo ir butent kaip sutemdavo blink.gif juokemes, kad turim naminuku....
persikraustem i nauja nama kuriame gyvename jau virs metu, naudojam ta pacia lempute, bet ji nei kart pati neuzsidege be prilietimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 01, 20:57)
Apsidairiau ir pamačiau prie dukters lovos šviesų šešėlį, turintį vaiko siluetą. Tas padaras buvo pasistiebęs ir pasilenkęs virš mano vaiko.

siaubas blink.gif , būčiau infarktą gavusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cypliuke @ 2006 01 01, 20:52)
Aha... ir dar vienas klausimas: o ar mes patys, apsilankę svečiuose, kuriuose galbūt yra "juodulių", neparsinešame jų namo?? g.gif tai vadinasi, ir patiems būtų geriau kuo rečiau vaikščioti į svečius?... g.gif
O kaip atrodo tie "juoduliai" ir ką jie daro?? g.gif  g.gif

Mes tų padarų galim iš bet kur parsinešti... Jei nori, gali nuo jų apsisaugoti.Vėlgi padės vaizduotė. Prieš išeidamas iš namų, prisėsk ir įsivaizduok, kad esi auksinėje piramidėje (kiaušinyje, kube, rutulyje), kurios sienos yra veidrodžiai. Jei nori, dar gali tą piramidę apgaubti violetine liepsna. Tokios apsaugos niekas nepramuš.

Ką jie daro? Galiu pateikti du pvz iš savo patirties. Prieš keletą metų pajutau, kad man kemšasi kairė ausis. Būna, užsikemša valandai, dviem, ilgiau. Tuo metu ta ausim beveik negirdžiu. Įdomu tai, kad ausis būtinai užsikimšdavo Mišių metu. Nuėjau pas ausų gydytoją. Apžiūrėjo. Sako- švariausia ausis. Nieko joje nėra. Nuėjau pas pažįstamą aiškiaregę. Ji žvilgt ir sako: nagi vienas pilietis yra prie tavęs prisisiurbęs. Jis maitinasi tavo neigiamom emocijom. Kažkokiu būdu ji nuėmė nuo manęs tą padarą. Ir ausis nebesikišo...
Neseniai buvau nuvažiavusi į kitą miestą, į parodos atidarymą su visa šeima. Mano dukra ten buvo neramesnė nei įprastai. Kai grįžom namo, jai pakilo temperatūra iki 39-ių. Nei slogos, nei kosulio. Skundžiasi, kad jai tai kojytę skauda, tai rankytę, tai galvytę. Toks po visą kūną besimėtantis skausmas. Kitą dieną temperatūra nekrenta. Skambinu savo draugui, kuris mato daugiau nei daugumas žmonių. Sako: tuoj sutvarkysiu. Po kiek laiko gaunu žinutę-" Buvo porča. Išvaliau." (Porčia- rusiškas vieno padaro pavadinimas, atitikmens lietuviškai nežinau. Tas padaras įlenda žmogaus vidun ir bėgioja ten, sukeldamas skausmus.) Temperatūra tuojau pat nukrito ir kitą dieną mano dukra lakstė sveika ir žvali.
Kaip dažnai mes gydome ligas, nežinodami, ką gydome?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 22:24)
Kaip dažnai mes gydome ligas, nežinodami, ką gydome?

Aha, iš tikrųjų!... blink.gif g.gif O kap norėčiau iš tikrųjų išsigydyti!... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 01, 20:54)
bigsmile.gif  thumbup.gif  Radau kazka idomaus!
  O as nzn , man visada atrodo jog sergu kuom tai. Va ir kuri laika mastau jog man baisi liga...... Skaitau ir puse simptomu tinka! doh.gif  Svaigsta galva, daznai rankose nebera jegos, ............ Issetine skleroze? g.gif  doh.gif
Dar apie matyma, as nzn, bet kartais atrodo jog su manimi kazkas negerai. Tai prasidejo ne taip senai,  bet as galiu matyti ateities ivykiu, ir matau juos pakankamai ryskiai, bijau kalbeti bo manys jog man isviso negerai. Matau tam tikrus momentus  kurie po kiek laiko ivyksta. Tai manau pasamone? blush2.gif  Tik negaliu as ju valdyti, o vaizdas buna toks ryskus, kad net isigastu........ g.gif  Gal man psihiatro reiktu g.gif

vaizgante  tu daug zinai g.gif

Psichiatro tikrai nereikia. Ką gydo psichiatrai? Kūną. Ar jie suinteresuoti išgydyti pacientą? Kažin? Ypač tuo būtų nepatenkintos farmacijos kompanijos...Esu įsitikinus, kad psichiatrinėse ligoninėse guli daugybė sveikų žmonių...
Jeigu ir Lietuvoje šalia mediko sėdėtų matantis žmogus, žmones būtų galima kur kas lengviau išgydyti... Paprastas pavyzdys. Mano tėčiui vėžį diagnozavo rugsėjo mėnesį. Gruodį jis mirė. O prieš metus, gruodžio mėnesį, mano brolis mamai ir man pasakė: mūsų tėčiui baisi liga. Jis neištarė žodžio "vėžys", bet mudvi supratom. Brolis ir mamai pasakė, kad laikas kreiptis į medikus, nes reikės operacijos. Ir ji kreipėsi laiku (nors netikėjo), rado auglį, jį išoperavo, ir štai jau keli metai praėjo po operacijos...Ji gyva, sveika ir laiminga.

Labai lengva paaiškinti, kodėl kai kurie žmonės mato ateities įvykius. Juk viskas vyksta vienu metu: praeitis, dabartis ir ateitis. Juk laiko iš tikrųjų nėra... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 01 01, 20:57)
Vaižgante, pakomentuok mano patirtį.Mano dukra buvo gal keturių. Mane pažadino keistas jausmas, kad kažkas yra. Apsidairiau ir pamačiau prie dukters lovos šviesų šešėlį, turintį vaiko siluetą. Tas padaras buvo pasistiebęs ir pasilenkęs virš mano vaiko. Baimės nejutau, tik pagalvojau, kad sapnuoju atmerktomis akimis. Atsikėliau ir priėjau artyn. Aiškiai išgirdau mažų kulnelių kaukšėjimą į koridorių. Pažvelgiau į dukrą-ji buvo tarsi susmegusi į patalus, kažkokia nerealiai plokščia. Vėl pagalvojau, kad lunatikuoju. Nuėjau į koridorių ir pašaukiau:"ateik pas mane, nebijok, aš tau būsiu gera." Ryte dukra pasakė vos prabudusi:" Mane naktį Blogas žadino." Sutrikau, nes nebuvau numačiusi pasakoti savo sapno. Dar įdomiau buvo, kad po kelių dienų pasijutau nėščia, nors gydytojai kalbėjo, kad vaikų po gimdos gabalo pašalinimo negaliu turėti iš principo-pagimdžiau sėkmingai. Ta istorija man liko mįslinga ir progai pasitaikius vis grįžtu apsvarstyti. Ar gali pakomentuoti mano pojūčius.

Betgi dukra aiškiai atsakė į tavo klausimą...Vaikai mato tuos padarus, jie ateina gąsdinti. Tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl kai kurie vaikai šlapinasi į lovą, miegodami griežia dantimis, per miegus rėkia. Mano vieną sūnų ilgą laiką gąsdino. Pati nuo to vos nuo proto nenušokau... Ir dukrą gąsdino... Todėl ir užsiėmiau namų valymu... Kai namie švaru, jie neateina.
Ar tai susiję su nėštumu- nežinau. Aš pati ketvirtą dieną po pasimylėjimo supratau, kad laukiuosi...Ar galit patikėti? Bet kai vaiko siela būna pasiruošusi ateiti, jauti jos buvimą šalia.
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2006 01 01, 21:06)
gal zinot ka tai galetu reiksti ?? ar tai susije su juoduliais ar naminukais ?

zodziu, turime tokia lempute, kur prilietus pati uzsidega ir uzsigesina, yra trys padetys- sviesi, sviesesne ir sviesiausia. gyvenome mes seniau naumuotame name, kuriame vakare per viena padeti ji visada uzsidegdavo ir butent kaip sutemdavo  blink.gif  juokemes, kad turim naminuku....
persikraustem i nauja nama kuriame gyvename jau virs metu, naudojam ta pacia lempute, bet ji nei kart pati neuzsidege be prilietimo  bigsmile.gif

Gali būti. Matyt, jūs jiems patikot...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 22:34)
Jeigu ir Lietuvoje šalia mediko sėdėtų matantis žmogus, žmones būtų galima kur kas lengviau išgydyti...

Jo... tiktai gaila, kad dauguma žmonių, ir beje, kaip sutapimas, "nematančių", yra susigalvoję kažkokių taisyklių, kad priimtina tik tradicinė medicina, o visa kita yra šarlatanizmas ar dar kaip kitaip vadinama... Tikrai tikiu, kad derinant viską kartu būtų galima išgydyti žymiai daugiau, tik kad žmonija dar iki to nepriėjo šiuo laiku... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 01 01, 21:34)
Labai lengva paaiškinti, kodėl kai kurie žmonės mato ateities įvykius. Juk viskas vyksta vienu metu: praeitis, dabartis ir ateitis. Juk laiko iš tikrųjų nėra... g.gif

g.gif Kodel sakai kad nera laiko? Negi? blink.gif Niekada nieko nesu apie tai girdejusi?
Turiu as tokiu baisiu minciu, as bijau mirties, ir as nzn kodel bet labai bijau netekti mazylio? Kodel/ As net nakti keliuosi ir ziuriu ar jis gyvas doh.gif Mane kazkas apsedo??????
Tiesa mano mociute nesenai mire, as ja mylejau ir ji mane . Bet laidotuvese nedalyvavau, nes mes ne Lt o tuo labiau buvom tik pries savaite gryze i Anglija. Ir praejus savaitei po laidotuviu mano mazius uzspringo masinoje, nuvezem i ligonine be samones.I r ka manot kokia mintis tuo metu pirma buvo kai vaikas uzspringes, be samones............. as mintyse pagalvojau negi mociute sugalvojo mano vaika pasiimti su savimi doh.gif
Atsakyti
QUOTE
Labai lengva paaiškinti, kodėl kai kurie žmonės mato ateities įvykius. Juk viskas vyksta vienu metu: praeitis, dabartis ir ateitis. Juk laiko iš tikrųjų nėra...

QUOTE(Dailin @ 2006 01 01, 22:45)
g.gif  Kodel sakai kad nera laiko? Negi?   blink.gif  Niekada nieko nesu apie tai girdejusi?

Galiu pasamprotauti: laiką tik susigalvojo žmonės. Juk tu gyveni dabar. Bet kada tu gyvenai praeitame gyvenime, tai irgi vyksta dabar, tik kitame gyvenime. O tai, kas mums atrodo, kad bus tik ateity, tai irgi kažkuriame gyvenime vyksta dabar... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cypliuke: 01 sausio 2006 - 21:51
QUOTE(cypliuke @ 2006 01 01, 21:44)
kad priimtina tik tradicinė medicina, o visa kita yra šarlatanizmas

Europoje- taip. O Kinijoje mūsų medicina laikoma egzotika. Bet juk kas penktas žemės žmogus yra kinietis, taigi jų medicina yra gal net populiaresnė, jei skaičiuosim žmonių skaičiumi besinaudojančiu vienu ar kitu gydymo metodu. Rusijoje buvo nemažai neeilinių asmenybių, pateikiančių vienokia ar kitokia forma žinias atėjusias iš rytų. Garsusis Gurdžijevas su savo be galo savitomis knygomis atrodo irgi rėmėsi patirtimi gauta iš kažkokių rytiečių mokytojų. Tas pats Lazarevas savo knygose naudojasi rytiečių pasaulėžiūrai būdingais terminais.
Esu girdėjusi, kad Lietuvoje yra ne mažiau įdomi kompanija mokinanti energetikos gudrybių. Vadinasi jie berods"stiklo karoliukai". Kas turi nors minimalų supratimą apie čakras, energijas- ten ras ką nors tinkamo. Pati pas juos neinu, turiu kitų tikslų nei vėl mokintis to ką jau mokinausi prieš dvidešimt metų.
Atsakyti
QUOTE(Dailin @ 2006 01 01, 21:45)
g.gif  Kodel sakai kad nera laiko? Negi?  blink.gif  Niekada nieko nesu apie tai girdejusi?
Turiu as tokiu baisiu minciu, as bijau mirties, ir as nzn kodel bet labai bijau netekti mazylio? Kodel/ As net nakti keliuosi ir ziuriu ar jis gyvas doh.gif  Mane kazkas apsedo??????
Tiesa mano mociute nesenai mire, as ja mylejau ir ji mane . Bet laidotuvese nedalyvavau, nes mes ne Lt o tuo labiau buvom tik pries savaite gryze i Anglija. Ir praejus savaitei po laidotuviu mano mazius uzspringo masinoje, nuvezem i ligonine be samones.I r ka manot kokia mintis tuo metu pirma buvo kai vaikas uzspringes, be samones............. as mintyse pagalvojau negi mociute sugalvojo mano vaika pasiimti su savimi doh.gif


Laiką sugalvojo žmonės... Galbūt toks atsakymas būtų paprasčiausias.

Pamąsčiau ir man kilo mintis, kad gal ne be reikalo tave tokios mintys apsėdusios... Jeigu avatare- tavo vaiko nuotrauka, siūlau kuo skubiau ją pakeisti. Į tavo vaiko nuotrauką šiame forume kasdien žiūri dešimtys akių. Kiekvienas žiūri savaip. Gali žiūrėti su pavydu, su pykčiu... Nuotraukas gi naudoja juodajai magijai (su Paksu dirbo kelios juodųjų magų brigados- dėl to jo vos iš proto neišvarė). Turint žmogaus nuotrauką, galima jam daug blogo padaryti... Gero taip pat, jei žiūrėdamas į nuotrauką jam gero linkėsi.
Atsakyti